Tunturi Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V20

Tunturi Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V20

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V20 Celý popis
9 490 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 4 kusy

1.2.2022 - 2.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Fitness store

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100069749940

Popis

Plošina TUNTURI Cardio Fit V20 má kvalitní zpracování a moderní design. Vibrační deska je ideální pomocník do domácího prostředí pro váš pravidelný trénink. Vibrační deska má 3 polohy, a to kmitání, vibrace a kombinaci obou pohybů. Vibrace znamená, že se deska pohybuje nahoru a dolů v rychlém tempu. Oscilace simuluje houpavý pohyb. Obě polohy zajišťují, že tělo je vyvedeno z rovnováhy a nutí svaly napnout tak, aby se udržela rovnováha. Díky tomu zapojíte mnoho svalových partií bez složitého cvičení. Kombinace vytváří trojrozměrný tréninkový efekt pro maximální záběr. Vibrační desku je také možné využít pro méně intenzivní program, jako např. relaxaci po cvičení. 

Tunturi Cardio Fit V20 je vhodná pro spalování tuků, budování svalů, zlepšuje také hustotu kostí a krevní oběh. Vibrační plošiny jsou také vhodné při boji s odstraněním celulitidy. 

Nosnost plošiny je 150 kg.

Vibrační plošina má integrovaný počítač s LED displejem a zobrazuje základní hodnoty jako je čas a rychlost, které můžete také ovládat přímo na desce nebo přes dálkové ovládání. Z programové nabídky jsou k dispozici 3 programy, 3 manuální režimy a 30 různých rychlostí. Součástí balení jsou přídavné expandéry vhodné pro posílení horní části těla, dále odnímatelná židlička a dálkový ovladač.

Vibrační deska je vybavena transportními kolečky, takže ji můžete snadno uložit pod postel. Gumové přísavky zajišťují maximální stabilitu.