Vibrátor - BEGEE DELUXE PLUM

Partnerský prodej

Vibrátor - BEGEE DELUXE PLUM

Be Gee – Nalezněte bod G. Tento 5,5 palcový tvarovaný masážní přístroj to dokáže. Voděodolný vibrátor pro stimulaci bodu G se speciálně upraveným povrchem. Celý popis

999
Značka: Katalogové číslo: 100000519045

999 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 1 995 Kč, Ušetříte 996 Kč (49 %)

Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Be Gee – Nalezněte bod G. Tento 5,5 palcový tvarovaný masážní přístroj to dokáže. Voděodolný vibrátor pro stimulaci bodu G se speciálně upraveným povrchem je hebký, kluzký a hladký. Svým tvarem a zahnutou špičkou je předurčen pro intenzivní stimulaci jednoho z nejcitlivějších ženských míst. Vibrace jsou plynulé a velmi příjemné. Vše se ovládá jedním oválným tlačítkem. Přidávat a ubírat si můžete podle svých přání. Be Gee je náruživý a smyslný společník. Balení obsahuje černý sáček pro jeho úschovu.


Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Značka Bswish
Oblast dráždění vaginální, bod g
Barva fialová
Materiál abs - akrylonitrilbutadienstyren
Délka 14 cm
Průměr 5 cm
Vibrace ano
Napájení 2x AAA (1,5V) / LR3
Voděodolnost ano
Vodotěsnost ne