Vibrátor - SILICONE SEDUCTION PURPLE

Partnerský prodejDoprava zdarma

Vibrátor - SILICONE SEDUCTION PURPLE

Život je o možnostech volby! Řada Fleur De Lis Edition™ byla rozšířena také o možnost výběru v silikonovém provedení. Celý popis

1499
Značka: Katalogové číslo: 100000519049

1 499 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 2 595 Kč, Ušetříte 1 096 Kč (42 %)

Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Život je o možnostech volby!Řada Fleur De Lis Edition™ byla rozšířena také o možnost výběru v silikonovém provedení. Silikon je 100% bezpečný, bez vůně a zápachů, velmi měkký a přizpůsobivý materiál. Díky novému materiálu budete hýčkána a rozmazlována.


Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Značka Evolved
Oblast dráždění vaginální
Barva fialová
Materiál 100% silikon
Délka 19.5 cm
Průměr 3.8 cm
Vibrace ano
Napájení 2x AAA (1,5V) / LR3
Voděodolnost ano
Vodotěsnost ne