Baron d'Emblème Merlot Pays d'Oc IGP 1 lahev

Značka: Náš kód: 100003215088

Partnerský prodej

Baron d'Emblème Merlot Pays d'Oc IGP 1 lahev

Cena jen 139 Kč v balení 6 lahví. Merlot z roku 2016 svítí jasnou třešňově červenou barvou. Jeho plný buket vyzařuje dojem rybízu, divokých bobulí a třešní. Na chuti přesvědčí se svou suchou, silnou a plnou chutí. Znovu se objevují příchutě, které se již objevily ve vůni. Celý popis

169

169 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 270 Kč, Ušetříte 101 Kč (37 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003215088

Popis

Popis produktu

Merlot z roku 2016 svítí jasnou třešňově červenou barvou. Jeho plný buket vyzařuje dojem rybízu, divokých bobulí a třešní. Na chuti přesvědčí se svou suchou, silnou a plnou chutí. Znovu se objevují příchutě, které se již objevily ve vůni. Příjemný odraz se svými zaoblenými taniny zní dlouho po sobě.  Vychutnejte si tento Merlot při servovacej teplotě 16 ° C k bažantů, pečené Dorade Royal nebo jednoduše a nekomplikovaně na grilování. Vynikající víno za velmi nízkou cenu!

Pays d'Oc IGP  Tento regionální PGP pokrývá velmi velkou geografickou oblast od Nîmes po Perpignan a Carcassonne v regionu Languedoc v Jižním Francii. Je také jedním z hlavních pilířů francouzské výroby vína a vývozu.  Jsou perfektní pro každou příležitost, splňují každou touhu a jsou ideální pro každý stůl.  Vína dobře definují francouzské středomořské klima s teplými, suchými léty. Hrozny dozrávají do plných a šťavnatých vůní. Francouzská vína z této oblasti jsou velmi okouzlující a lákavá.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh vína červené víno
Typ vína suché víno
Země původu Francie
Odrůda Merlot
Vinařská oblast Pays d'Oc
Ročník 2018
Varianta 1 lahev