San Marco Dárkový vinný box - Vinařství Zimolka

San Marco Dárkový vinný box - Vinařství Zimolka

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Snoubíme znalosti našich dědů s moderními přístupy. Každá bobule hroznů si od nás zaslouží maximální péči. Právě důraz na preciznost při výběru a výrobě vína je tím hlavním důvodem, proč si chuť našich vín zamilujete. Celý popis
1 314 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 752 Kč/l

Skladem u partnera 5+ kusů

28.1.2022 - 31.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera San Marco, spol. s r. o.,

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3782414

Popis

Veltlínské zelené

Moravské zemské víno – suché

Uhlazené víno ve vůni i v chuti. Při prvním nádechu méně výrazné, je lepší ho nechat rozdýchat. Poté se plně rozvine jeho lipové a květinové aroma se závanem bílého pepře. V chuti převládá zelené jablko. Nízký cukr, komplexnost a silnější ale nesvíravá kyselost z něj dělá skvělé víno na celý večer.

Sylvánské zelené

Moravské zemské víno – suché

Typická odrůda pro Mutěnice – víno stařečků. My v odkazu našich pradědů a dědů pokračujeme na nově vysázených vinicích. Ve vůni vnímáme přezrálou hrušku, vzrostlou louku, vzdáleně i grep. V chuti je hřejivé, šťavnaté, bylinné s podtónem zemitosti, jak se v hroznech promítá místní půda. Dochuť kratší, s plynulým odezněním. Vyšší alkohol tělo vína příjemně zakulacuje. Pocitově může působit jako polosuché.

Chardonnay

Moravské zemské víno – polosladké

Komplexní mnohovrstvé aroma po tropickém ovoci, zejména banánech, tuhých broskvích, s nádechy žlutého melounu a nektarinky. V chuti je opět patrné tropické ovoce, se záblesky lučního medu.

Hibernal

Moravské zemské víno – polosuché

Panenská úroda z našich mladých vinic i šetrné zacházení s vínem ve sklepě, dalo vzniknout naší jemnější a rafinovanější verzi této piwi odrůdy, než na jakou jste patrně zvyklí odjinud. Ve víně se odráží mutěnický terroir, který se zde propsal zejména do vyšší kyseliny i jisté kořenitosti. Vůně je silnější, ale nevtíravá, a přesto typická . Převládá v ní bílý rybíz a řezané květiny. V chuti vnímáme mj. červený grep. Doporučujeme ke střednědobé archivaci.

Pálava

Moravské zemské víno – polosladké

Panenská úroda z našich mladých vinic. Tramínově aromatické, ovšem střídmější . Vůně po růžích a citrusových plodech. Tělo plné, ovocité, šťavnaté s příjemnou kyselostí až po známky citrusové kůry. Delší nevtíravá dochuť.

Modrý portugal Rosé frizzante

Moravské zemské víno – polosladké

Lososová barva. Svěží a plné i díky vyššímu obsahu cukru. Veselost a hravost vínu dodává jemné naperlení. Typické aroma rosé vín – kompotová šťáva, lesní i zahradní jahody. Při rozdýchání je možné ucítit i červenou růži či borůvky. V chuti se projeví stopa jogurtu.