Vitese Nero d'Avola Sicilia DOC 1 lahev

Značka: Náš kód: 100003409129
 Vitese Nero d'Avola Sicilia DOC 1 lahev

Partnerský prodej

Vitese Nero d'Avola Sicilia DOC 1 lahev

Cena jen 209 Kč v balení 6 lahví. Organické víno z hroznů Nero d´Avola ze SicílieSicílie má několik neznámých původních odrůd hroznů se specifickými znaky. Tyto hrozny byly na území Sicílie sázeny stovky let. Celý popis

239

239 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 60 Kč (20 %)

Popis

Popis produktu

Organické víno z hroznů Nero d´Avola ze Sicílie

Sicílie má několik neznámých původních odrůd hroznů se specifickými znaky. Tyto hrozny byly na území Sicílie sázeny stovky let. V oblasti Colomba Bianca jsme pro Vás objevili toto organické, ovocné Nero d´Avola, které získalo medaili d´Argent.

Elegantní a ovocné
Intenzivní tmavě červená barva a nos plný červených bobulí, třešní a ostružin spolu minerálními tóny, to je Nero d´Avola. Už u první skleničky si všimnete hezké rovnováhy mezi taniny a kyselostí. V chuti je cítit spousta tmavého ovoce jako jsou třešně a lesní plody. To tomuto vínu dodává čerstvost a intenzivní, dlouhou dochuť.

Vinařství
Colomba Bianca je největší sicilské společenství vinařů. Sbírají hrozny od různých drobných vinařů v regionu, kteří jsou přiliš malý na to, aby si vyrobili víno vlastní. Tým mladých specializovaných vinařů zaručuje vínům vysokou kvalitu. Colomba Bianca věří, že adekvátní odměny pro vinaře za jejich produkty jsou jedním z cílů úspěchu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh vína červené víno
Typ vína suché víno
Země původu Itálie
Odrůda Nero d'Avola
Vinařská oblast Sicílie
Ročník 2017
Varianta 1 lahev