Weingut Michel Riesling Trocken 1 lahev

Značka: Náš kód: 100005641021

Partnerský prodej

Weingut Michel Riesling Trocken 1 lahev

Cena jen 249 Kč v balení 6 lahví. Ve vinařství Michel úzce spolupracují otec se synem, kteří nastavili vysoké standardy pro výrobu vín té nejvyšší kvality. Hrozny pro tento ryzlink pocházejí z písčitých oblázkových půd, kterým víno vděčí za svůj vytříbený a intenzivní charakter. Celý popis

279

279 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 20 Kč (6 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100005641021

Popis

Popis produktu

Ve vinařství Michel úzce spolupracují otec se synem, kteří nastavili vysoké standardy pro výrobu vín té nejvyšší kvality. Hrozny pro tento ryzlink pocházejí z písčitých oblázkových půd, kterým víno vděčí za svůj vytříbený a intenzivní charakter. Úžasně ovocné a vytříbené víno.

 

Barva je lesklá zlatožlutá. Ve vůni jablka, broskve, mirabelky a květinové tóny. V každém doušku si vychutnáte symbiózu mezi přírodou a technologií vinných sklepů. V závěru dojmy bylin, medu, jablka a citronu.

 

Weingut Michel 

 

Vinařství rodiny Michelů v Bad Sobernheimu na řece Nahe bylo založeno v roce 1820. Roky tradic se setkávají s generací moderních a inovativních vinařů. Výsledek ucítíte a vychutnáte ve sklenici. Současná generace nejen usiluje o udržení již dosažených standardů kvality, ale také o jejich zlepšení. Ambicí je udržet tradici a spojit úctu k přírodě s moderními technologiemi. Výsledek: špičková kvalita za přijatelnou cenu.

 

Ryzlink 

 

Ryzlink je jednou z nejlepších bílých odrůd na světě. Je to klasická a výrazná odrůda, která je zvláště populární v Německu a můžeme říci, že reprezentuje německé vinařství jako žádná jiná. Ačkoli je Ryzlink rýnský rozšířený, není to jednoduchá odrůda na péči a také proces vinifikace je značnou výzvou. Hrozny zrají pomalu a kladou vysoké nároky na umístění vinice. Typický Ryzlink rýnský má světle žlutou nebo zelenožlutou barvu a aroma broskve a jablka. Chuť se vyznačuje ovocem a jasnou svěží kyselinkou.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh vína bílé víno
Typ vína suché víno
Země původu Německo
Ročník 2018
Varianta 1 lahev