HAIER vinotéka HWS49GA + 5 let záruka + 12 let záruka na kompresor

HAIER vinotéka HWS49GA + 5 let záruka + 12 let záruka na kompresor

+ DÁREK: sada vín v hodnotě 1 750 Kč po registraci, více informací najdete zde
Volně stojící jednozónová vinotéka v černém provedení s objemem 49 l a úložným prostorem pro 49 lahví. Haier HWS49GA disponuje elektronickým ovládáním, šetrným a úsporným 3D LED osvětlením a ultra tichým chodem pro nerušený klid vaší domácnosti.
Celý popis
20 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
15 990 Kč
-23%
Od prodejce MALL

Skladem 3 kusy

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
2.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče
Jednotlivé služby si budete moci zvolit během vytváření objednávky v kroku Doprava a Platba.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2665793

Popis


Prodloužená záruka 5 let na celý produkt

Prodloužená záruka 5 let na celý model

Invertorový kompresor s 12letou zárukou

 • Registrace musí být provedena do 14 kalendářních dnů od data zakoupení spotřebiče. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku.
 • Více informací a registrační formulář naleznete zde: https://haier.registrace-zaruka.cz/
12letá záruka na invertorový kompresor

Klíčové vlastnosti Haier HWS49GA

 • Tichý antivibrační kompresor
 • Ochrana proti UV záření
 • Vnější dotykový ovládací panel
 • Úsporné LED osvětlení
Vinotéka Haier HWS49GA

Profesionální skladování vašeho vína

Vinotéky Haier vytvářejí optimální podmínky pro uchovávání vín a vy si tak svou vášeň můžete užít v plné míře na profesionální úrovni, což dokládá i jejich časté využití v restauracích nebo barech. Díky kompresoru s nízkými vibracemi pracují při velmi nízké hlučnosti, UV filtr ve dveřích chrání vnitřní prostor před ultrafialovým světlem z vnějšku, LED osvětlení uvnitř brání lahvím před zahříváním, vlhkost a teplota jsou přesně regulovány. Pečlivý design a pokročilé funkce vinoték Haier z nich učinily jedničky na trhu.

Vinotéka Haier HWS49GA Optimální podmínky

Moderní technologie chlazení s optimální vlhkostí

Haier představuje jedinečnou pokročilou technologii patentovaného systému přirozeného proudění vzduchu. Prostřednictvím senzoru teploty a vlhkosti spolupracuje ventilátor a kompresor, tak aby zaručily stejnou dokonalou úroveň vlhkosti mezi 50 a 70 %. Voda, která je uložená ve spodní nádobě na vodu, se přemění na vlhkost, která zaručuje perfektní distribuci vzduchu uvnitř vinotéky.

Vinotéka Haier HWS49GA Optimální vlhkost

Odolná dvířka s precizní UV ochranou

Dvířka z bezpečnostního skla umožňují předvést vzácnou sbírku vín a jejich povrch je odolný proti poškrábání a ulpívání otisků prstů. Pro ochranu vaší ceněné kolekce byl do dveří zabudován anti-UV filtr. Filtry zabraňují pronikání paprsků dovnitř vinotéky, takže každá láhev ve vaší sbírce je dokonale uchována v nejlepším stavu.

Vinotéka Haier HWS49GA UV ochrana

Vinotéka, která neruší

Mikro vibrace a hluk mohou poškodit vaše vína, ovlivnit jejich chuť, a hlavně narušit vaši radost z nich. Kompresor s antivibračním systémem snižuje vibrace na minimum a díky němu pracuje vinotéka v tichu s hladinou hluku pouhých 37 dB. Vinotéku můžete umístit i do obýváku a vaše večery nebudou ničím narušené. 

Vinotéka Haier HWS49GA Antivibrační kompresor

Čistší vzduch ve vinotéce = čistší chuť a aroma vína

Přestože jsou láhve zapečetěny, stále jsou schopny „dýchat“ skrz svůj korek. Proto je důležité, aby byl vzduch, který je obklopuje, čistý, a tak nebyla nijak ovlivněna chuť a aroma skladovaného vína. Filtr s aktivním uhlím působí jako bariéra pro vnější pachy, což oceníte především pokud máte vinotéku umístěnou v kuchyni. Díky tomuto filtru víno stárne v prostředí, které se nejvíce podobá vinnému sklípku z přírodního kamene

Vinotéka Haier HWS49GA T-ABT Filtr s aktivním uhlím

Elegantní dřevěné police pro bezpečné uskladnění

Luxusní dřevěné police jsou uzpůsobeny pro co nejsnadnější vkládání a vyndávání lahví, jednoduché čištění, samozřejmostí je jejich elegantní vzhled, který podtrhuje krásu vinoték. Umístit na ně můžete lahve různých velikostí, a to ve více vrstvách. Je však nutné dbát na to, abyste nepřekročili maximální zátěž polic 35 kg. Po vložení vín se ujistěte, že jsou lahve stabilní a nevyčnívají z polic, aby se zabránilo jejich naražení do dvířek.

Vinotéka Haier HWS49GA Dřevěné police

Haier HWS49GA Digitální displej

Intuitivní digitální ovládací panel s displejem na vnější straně dveří vám umožní pohodlně ovládat nastavení teploty v interiéru vinotéky v rozmezí 5–20 °C bez nutnosti jejího otevírání a tedy bez obav z narušení konstantní vnitřní teploty. LED ukazatel a zvukový alarm upozorní na zvýšení teploty například v případě nedovřených dvířek.

Haier HWS49GA LED osvětlení

3D LED prostorové osvětlení umístěné ve vinotéce slouží k dobré přehlednosti a viditelnosti. Světlo spotřebovává méně energie než klasické běžné osvětlení. Navíc vydává jen velmi málo tepla, takže nezvyšuje vnitřní teplotu ve vinotéce a udržuje optimální podmínky skladování pro vaše víno.

Haier HWS49GA Zámek dveří

Vinotéka je vybavena zámkem dveří. Svou cennou sbírku vín můžete jednoduše pomocí klíčku uzamknout a tím zabránit nechtěnému otevření dveří. Oceníte to například s malými dětmi.

Haier HWS49GA Oboustranná dvířka

Velkou výhodou je možnost přizpůsobení směru otvírání dvířek dle vašich potřeb, vinotéka disponuje výměnným závěsem dveří. Pro obrácení dveří jsou zapotřebí 2 osoby a je nutné odpojit vinotéku z elektrické sítě. Pokud si nebudete vědět rady, servisní odborník vám s touto výměnou rád pomůže. Ideální řešení pro každou domácnost.


Teplota a vlhkost na správné úrovni

Vinotéky Haier jsou vybaveny systémem regulace vlhkosti, který ji udržuje mezi 50–70 %. Hlídají také konstantní teplotu, aby nedošlo ke změně chuti a vůni, a vína si uchovala svoji nejčistší podobu

Vinotéka Haier HWS49GA Systém regulace vlhkosti

Láhev s vínem musí ležet

Při skladování vína musí být korek stále ponořen, aby se zabránilo jeho vysychání. Doporučuje se tedy láhev při skladování pokládat. Stále vlhký korek zajistí, že bude maximálně zabráněno přístupu kyslíku, který by byl příčinou oxidace vína, a tak jeho znehodnocení.

Vinotéka Haier HWS49GA Poloha lahví

Co víno potřebuje?

Pro krátkodobé skladování vystačíte i s podmínkami blížícími se vinnému sklepu. Je třeba vyhnout se místům, kam dopadá hodně světla nebo slunečních paprsků, a vybírat naopak místa chladnější a se stabilní teplotou. Místo pro uskladnění vína by rovněž nemělo být příliš vlhké ani suché

Vinotéka Haier HWS49GA Ideální prostředí

Skvělý výkon a nízká spotřeba energie v třídě A

Vinotéky Haier se řadí k nejúspornějším vinotékám na trhu a svou energetickou třídou A znamenají menší dopad na životní prostředí a přináší větší úspory vaší peněžence. 

Vinotéka Haier HWS49GA Energetická úspora

Vlastnosti

 • Jednozónová vinotéka
 • Elektronické ovládání
 • 3D LED osvětlení
 • Antivibrační kompresor – ultra tichý chod
 • Natural Air Flow – moderní technologie chlazení s optimální vlhkostí
 • Vnější dotykový ovládací displej
 • Humidity Sensor
 • Aktivní cirkulace vzduchu
 • Automatické odmrazování
 • Filtr s aktivním uhlím
 • UV ochrana
 • Alarm otevřených dveří
 • Bezpečnostní zámek
 • Elektronické nastavení teploty
 • Rozsah teploty 5–20 °C

Vnitřní výbava

 • 4+1 dřevěné police

Technické parametry

Energetická třída F
Spotřeba el. energie 104 kWh/rok
Počet lahví 49
Objem 49 l
Hlučnost 37 dB
Výška 82 cm
Šířka 49,7 cm
Hloubka 58 cm

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.