Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7542751

HAIER vinotéka HWS244GGU1 + záruka 5 let + záruka 12 let na kompresor

HAIER vinotéka HWS244GGU1 + záruka 5 let + záruka 12 let na kompresor

Volně stojící jednozónová vinotéka v energetické třídě G a černém provedení s objemem 450 l a kapacitou 247 ks lahví. Haier HWS244GGU1 disponuje možností připojení k aplikaci hOn přes Wi-Fi s možností ovládání na dálku, elektronickým ovládáním a externím digitálním dotykovým displejem. Celý popis
39 990 Kč
Prodává MALL
39 990 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče
Jednotlivé služby si budete moci zvolit během vytváření objednávky v kroku Doprava a Platba.

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte zde.

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Prodloužená záruka 5 let na celý produkt

Prodloužená záruka 5 let na celý model

Invertorový kompresor s 12letou zárukou

 • Registrace musí být provedena do 14 kalendářních dnů od data zakoupení spotřebiče. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku.
 • Více informací a registrační formulář naleznete zde: https://haier.registrace-zaruka.cz/
12letá záruka na invertorový kompresor

Klíčové vlastnosti Vinotéky Haier HWS244GGU1

 • Externí dotykový systém
 • Tichý chod – antivibrační kompresor
 • Dvířka s ochranou proti UV záření
 • Funkce Natural Air Flow

Profesionální skladování vašeho vína

Vinotéky Haier vytvářejí optimální podmínky pro uchovávání vín a vy si tak svou vášeň můžete užít v plné míře na profesionální úrovni, což dokládá i jejich časté využití v restauracích nebo barech. Díky kompresoru s nízkými vibracemi pracují při velmi nízké hlučnosti, UV filtr ve dveřích chrání vnitřní prostor před ultrafialovým světlem z vnějšku, LED osvětlení uvnitř brání lahvím před zahříváním, vlhkost a teplota jsou přesně regulovány. Pečlivý design a pokročilé funkce vinoték Haier z nich učinily jedničky na trhu.

Pro klid duše zkontrolujte na dálku svou vinotéku

Zkontrolujte svou vinotéku kdykoli a kdekoli. Aplikace hOn uvolňuje nekonečnou sadu interakcí mezi vámi a spotřebičem. Snadno ovládejte svůj spotřebič a skenujte etikety na víno, abyste je automaticky ukládali do oblíbených. Spolupráce s informační on-line platformou Vivino.

Patentovaná technologie zaručující dokonalou úroveň vlhkosti

Vinotéky Haier jsou vybaveny jedním z nejnovějších přírůstků k našim exkluzivním patentovaným technologiím: Natural Airflow System. Prostřednictvím přesných snímačů teploty a vlhkosti spolupracují ventilátor a kompresor, aby udržely perfektní 50–70% úroveň vlhkosti, která se vyskytuje v profesionálním vinařství. Voda z nádržky na dně chladiče se pak přeměňuje na vlhkost a antigravitační proudění vzduchu zaručuje dokonalou distribuci po celém interiéru.


Funkce kompenzace při nízké teplotě

Funkce zabezpečující stabilní teplotu: Jestliže je teplota okolí nižší než nastavená teplota, vinotéka automaticky spustí funkci kompenzace při nízké teplotě, která spotřebič ohřeje. Když teplota ve spotřebiči dosáhne nastavené teploty, funkce kompenzace při nízké teplotě se automaticky vypne.

Jedna teplotní zóna s rozmězím od 5°C do 20°C

Můžete si vybrat ideální teplotu pro konkrétní odrůdy vína, tak aby všechny byly uloženy při ideálních podmínkách jako v pravém vinném sklípku. Bílé a růžové víno vyžaduje teplotu 7 až 12 °C, červenému vínu bude dobře v rozmezí 15 až 18 °C, perlivé víno skladujte při 8 až 10 °C a pro šumivé víno je optimální skladovací teplota 5 až 7 °C.

Odolná dvířka s precizní UV ochranou

Dvířka z bezpečnostního skla umožňují předvést vzácnou sbírku vín a jejich povrch je odolný proti poškrábání a ulpívání otisků prstů. Pro ochranu vaší ceněné kolekce byl do dveří zabudován anti-UV filtr. Sluneční světlo, a především ultrafialové světlo, může způsobit chemické reakce, které narušují barvu a strukturu vína, ovlivňují jejich stabilitu, chuť a celkovou kvalitu. UV filtry zabraňují pronikání paprsků dovnitř vinotéky, takže každá láhev ve vaší sbírce je dokonale uchována v nejlepším stavu.


Vinotéka, která neruší

Mikro vibrace a hluk mohou poškodit vaše vína, ovlivnit jejich chuť, a hlavně narušit vaši radost z nich. Kompresor s antivibračním systémem snižuje vibrace na minimum a díky němu pracuje vinotéka v tichu s hladinou hluku pouhých 37 dB(A). Vinotéku můžete umístit i do obýváku a vaše večery nebudou ničím narušené.

Čistší vzduch ve vinotéce = čistší chuť a aroma vína

Přestože jsou láhve zapečetěny, stále jsou schopny „dýchat" skrz svůj korek. Z tohoto důvodu je důležité, aby byl vzduch, který je obklopuje, čistý, a tak nebyla nijak ovlivněna chuť a aroma skladovaného vína. Filtr s aktivním uhlím působí jako bariéra pro vnější pachy, což oceníte především pokud máte vinotéku umístěnou v kuchyni. Díky tomuto filtru víno stárne v prostředí, které se nejvíce podobá vinnému sklípku z přírodního kamene.

Elegantní dřevěné police pro bezpečné uskladnění

Luxusní police z dubového dřeva jsou uzpůsobeny pro co nejsnadnější vkládání a vyndávání lahví, jednoduché čištění, samozřejmostí je jejich elegantní vzhled, který podtrhuje krásu vinoték. Umístit na ně můžete lahve různých velikostí, a to ve více vrstvách. Je však nutné dbát na to, abyste nepřekročili maximální zátěž polic 35 kg. Po vložení vín se ujistěte, že jsou lahve stabilní a nevyčnívají z polic, aby se zabránilo jejich naražení do dvířek.


Intuitivní digitální ovládací panel s displejem na vnější straně dveří vám umožní pohodlně ovládat nastavení teploty v interiéru vinotéky v rozmezí 5 – 20 °C bez nutnosti jejího otevírání a tedy bez obav z narušení konstantní vnitřní teploty. LED ukazatel a zvukový alarm upozorní na zvýšení teploty například v případě nedovřených dvířek.

Vinotéka je vybavena zámkem dveří. Svou cennou sbírku vín můžete jednoduše pomocí klíčku uzamknout a tím zabránit nechtěnému otevření dveří. Oceníte to například s malými dětmi.

LED osvětlení umístěné ve vinotéce slouží k dobré přehlednosti a viditelnosti. Spotřebovává méně energie než běžné osvětlení, vydávají jen velmi málo tepla, takže nezvyšují vnitřní teplotu, a udržují optimální podmínky skladování.

Abychom zajistili, že vždy splníme všechny potřeby našich zákazníků, v Haier se snažíme vytvářet produkty, které se dokážou přizpůsobit jakémukoli prostoru. Oboustranná dvířka na vinotékách Haier znamenají, že je lze nainstalovat do jakékoli kuchyně v prostoru, který vyhovuje vašim potřebám, což vám dává absolutní svobodu, pokud jde o uspořádání vaší kuchyně.


Vlastnosti

 • Volně stojící jednozónová vinotéka v černém designu
 • Wi-Fi – připojení k aplikaci hOn s možností ovládání na dálku
 • Spolupráce s informační on-line platformou Vivino
 • Jedna teplotní zóna 5–20 °C
 • Elektronické ovládání
 • Externí digitální dotykový displej na horní hraně dvířek s indikací % vzdušné vlhkosti
 • Natural Air Flow – automaticky optimalizovaná vzdušná vlhkost
 • Aktivní cirkulace vzduchu pomocí vnitřního ventilátoru
 • Antivibrační systém – tichý provoz
 • Vizuální i zvuková signalizace otevřených dveří a jiných hlášení
 • Automatické odmrazování
 • Funkce kompenzace při nízké teplotě – zabezpečuje stabilitu teplotu
 • 5 dřevěných polic
 • 1 výparník instalovaný za estetickým dekoračním krytem
 • 3D LED osvětlení
 • Transparentní sklo s ochranou proti UV záření
 • Uhlíkový pachový filtr součástí
 • Polohovatelné nožičky (2 vpředu)
 • Zámek dveří (2 klíčky)
 • Otevírání dveří pravé (možná záměna)
 • 1 kompresor
 • Chladivo R600a

Technické parametry

Energetická třída G
Spotřeba el. energie 184 kWh/rok
Počet lahví 247
Objem 450 l
Hlučnost 37 dB
Výška 190 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 63,9 cm

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.