Petlice ocelová 89mm, MASTER LOCK

Petlice ocelová 89mm, MASTER LOCK


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Ocelová petlice značky MASTER LOCK o délce 89 milimetrů je vyrobená z pozinkované kalené oceli a řadí se do bezpečnostní třídy 5. Je určena pro visací zámek s průměrem třmenu do 9 milimetrů. Odolá proti řezání, broušení i vypáčení. Celý popis

99
99 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019927000

Popis

Popis produktu

Myslete na bezpečnost vašeho majetku a dobře si ho zabezpečte. Nestačí si jen pořídit kvalitní visací zámek, ale je nutné si opatřit i kvalitní petlici. Proto vám představujeme ocelovou petlici značky MASTER LOCK, která nejlépe zabezpečí váš majetek. Má kované ocelové tělo o délce 89 milimetrů s kaleným ocelovým zajišťovacím okem. Petlice je navíc pozinkovaná, aby se zaručila větší pevnost a odolnost vůči vlivům počasí. Řadí se do bezpečnostní třídy 5 pro základní až střední zabezpečení. Je odolná proti řezání, broušení i vypáčení. Lze ji využít pro visací zámky s průměrem třmenu do 9 milimetrů.

Základní vlastnosti petlice MASTER LOCK

  • Délka: 89 mm
  • Materiál: kalená ocel
  • Povrchová úprava: pozinkování
  • Bezpečnostní třída: 5
  • Pro visací zámky do průměru: 9 mm

Výhody petlice MASTER LOCK

Petlice má 89 milimetrů dlouhé kované ocelové tělo. Protože je pozinkované poskytuje přidanou sílu proti povětrnostním vlivům. Kalená tělo i zajišťovací oko odolá sekání a broušení. Tělo petlice je navíc žebrované, proto nabízí mimořádnou pevnost. Tvrzené ocelové oko zase poskytuje silnou odolnost proti prořezání.

Proč koupit petlici MASTER LOCK

Zakoupením petlice získáte vynikající bezpečnostní prvek jež vám pomůže zabezpečit váš majetek. Petlice poskytne základní až střední zabezpečení dle bezpečnostní třídy 5. Je vhodná pro zabezpečení skříně, truhly a boxu na nářadí, ale i dílny, sklepní kóje či garáže. S novou petlicí a kvalitním visacím zámkem se již nemusíte tolik obávat o bezpečnost vašeho majetku. Proto nečekejte až zloděj udeří a raději si pořiďte petlici značky MASTER LOCK zde na našem e-shopu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%