Akuna Alveo 950 ml
1 179 Kč

Alveo je harmonizační bylinné tonikum. Jedná se o směs 26 extraktů z rostlin pocházejících z různých částí naší planety a všeobecně známých svými blahodárnými účinky na lidský organismus.

Betula pendula Kozí kolostrum 60 tob.
1 490 Kč

Kozí kolostrum (mlezivo) je unikátní mléku podobná tekutina produkovaná samicemi savců po porodu mláděte. Kolostrum obsahuje množství různorodých biologicky aktivních látek. Přípravek obsahuje kozí mlezivo z pečlivě vybraných farem v České republice s důrazem na chov koz v přirozeném prostředí.

RegulatPro BIO 350 ml
1 367 Kč

Regulatpro® BIO je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk stravy k podpoře procesů biologické regulace.

Natural Medicaments Prebiotika Optimal 30 sáčků
220 Kč 199 Kč

Nová generace prebiotik pracující s cíleným uvolňováním v jednotlivých částech trávicího traktu. Unikátní prebiotikum působící po celé délce tenkého i tlustého střeva; nová generace prebiotik s prodlouženým účinkem.

Natural Medicaments Viva Enzym 30 kapslí
399 Kč 199 Kč

Viva Enzym patří mezi novou generaci enzymů tím, že jako jediný produkt s enzymy obsahuje PROBIGLUE, což je adhezivní složka pro účinné přilnutí enzymu na střevní sliznici. Viva enzym je komplexním enzymatickým přípravkem, který využívá nejmodernější technologie získávání enzymů.

Kozí colostrum IgG 30 (300 mg) 60 kapslí
690 Kč

Kapsle s kozím kolostrem jsou ideální volbou při alergii na kasein i při intoleranci laktózy. Kolostrum bylo vyrobeno z prvního kozího mléka (mleziva). Kapsle obsahují vyvážený poměr kozího kolostra a imunoglobulinů IgG 30.

Energy Spiron Air 10 ml

Energy Spiron Air 10 ml

Hodnocení: 5
329 Kč

Spiron air obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Je sestaven podle poznatků aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonance.   Spiron air ovlivňuje zejména dráhu plic, srdce, žlučníku, ale do určité míry i další energetické dráhy. .