Gimpet MALT-SOFT EXTRA 200g

Gimpet MALT-SOFT EXTRA 200g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Maltózová pasta pro kočky GimCat Malt-Soft Extra s přírodní maltózou a hodnotnými oleji slouží na podporu trávení, na odstranění chlupů přirozenou cestou, je zdrojem engergie, má vynikající chuť
Celý popis
211 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 873723

Popis

Kočky tráví mnoho času péči o svou srst, přičemž polykají velké množství chlupů. V žaludku se některým z nich z těchto chlupů mohou vytvořit smotky někdy také nazývané trichobezoáry, či hairbally.

Tento problém se týká nejen dlouhosrsté kočky ale i krátkosrstá plemena.

Problémy s hairbally pomáhá pasta Gimpet Malt-Soft Extra odstraňovat pomocí přírodní aromatické maltózy, olejů a tuků, Maltoza pomáhá rozpouštět smotky a oleje a přidaná vláknina pomáhají jejímu přirozenému vyloučení se stolicí. Při pravidelném užívání pasta Gimpet Malt-Soft odstraní tento problém už do třech týdnů u většiny koček, a to trvale.

Malt soft Extra obsahuje oproti klasické pastě Malt soft více vlániny a maltozy.

Gimpet Malt-Soft Extra pasta:

  • S přírodní maltózou a kvalitními oleji
  • Podporuje odstranění chlupů přirozenou cestou
  • Pro vitalitu a zdraví
  • Řešení při tvorbě srstěných smotků
  • Obsahuje extra porci vlákniny

Dávkování: dospělá kočka denně 5 cm pasty (odpovídá asi 2,5 gramům) samostatně nebo do krmení. Ideálně podávejte z ruky nebo přímo z tuby. Množství je možné i zdvojnásobit.

Doporučujeme dokoupit: