Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1277873

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml

Pětisložkové chondroprotektivum pro koně s kyselinou hyaluronovou a antioxidanty. Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml zrychluje a usnadňuje hojení po chirurgických ortopedických zákrocích a je vhodný pro koně s vývojovým onemocněním kloubů, se sníženou pohyblivostí a špatnou jezditelností. Celý popis
Ušetříte 998 Kč 2 537 Kč
1 539 Kč
Zboží od: MALL
Ušetříte 998 Kč 2 537 Kč
1 539 Kč
Nízká cena ověřena
Pravidelně ověřujeme více než 100 000 produktů a upravujeme cenu tak, abyste u nás mohli nakoupit nejlevněji.
Poslední kus
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
Jiní prodejci
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml

Použití

  • Přípravek Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml se užívá po chirurgických a ortopedických zákrocích – zrychluje a usnadňuje hojení.
  • Užívá se také při osteoarthritidě a u koní s vývojovým onemocněním kloubů, se sníženou pohyblivostí (např. při bolestivosti pohybového systému) a špatnou jezditelností.
  • Preventivní podávání – před a po závodní sezoně, během intenzivní tělesné zátěže (u sportujících koní, během tréninku, při závodech), u všech koní pro udržení dobré funkce pohybového systému – výživa, ochrana a regenerace chrupavek a vazů v kloubech, zlepšení pohyblivosti, prevence arthritidy.
  • Terapeutické podávání po chirurgických/ortopedických zákrocích – zrychlení a usnadnění hojení, při osteoarthritidě, u koní s vývojovým onemocněním kloubů, u koní se sníženou pohyblivostí (např. při bolestivosti pohybového systému) a špatnou jezditelností – snížení bolestivosti při pohybu, po úrazech a zraněních pohybového systému – usnadnění pohyblivosti kloubů, zpomalení progrese artrózy.

Dávkování

    Váha koně (kg) Denní dávka (ml)
    do 250 15
    nad 250 30