Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1217195

Geloren HA višňový kloubní výživa 1350 g

Geloren HA višňový kloubní výživa 1350 g

Kloubní výživa určená pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu koní. Obsahuje 3 nejúčinnější látky v maximální koncentraci. Podává se v unikátní formě želatinových žvýkacích tablet s přírodní višňovou příchutí, které zaručují jasnou kontrolu dávkování. Celý popis
1 566 Kč
1 390 Kč
Zboží od: MALL
1 566 Kč
1 390 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
Jiní prodejci
S novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Důvodem vysoké účinnosti Gelorenu je hlavní aktivní látka pro výživu kloubů – kyselina hyaluronová a její účinnost.

Obsah účinných látek:

  • Kyselina hyaluronová – jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů, má schopnost mírnit zánět a bolest, potlačuje degradaci chrupavky.
  • Chondroitin sulfát – druhá hlavní složka kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a má prokázané protizánětlivé účinky.
  • Želatina – důležitý zdroj aminokyselin glycinu, prolinu a alaninu, látek významných pro tvorbu kolagenu. Hraje podstatnou roli při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů a chrupavek.

1 tableta obsahuje: 60mg kyseliny hyaloronové, 285 mg chondritinu sulfátu, 2000mg želatiny.

Dávkování:

  • kůň více než 400kg : 3 tablety denně
  • kůň míň než 400kg : 2 tablety denně

Balení Gelorenu HA obsahuje 90 gelových tablet v podobě želatinových kostek a vystačí na měsíční kúru pro dospělého koně. V kyblíku jsou tři znovu-uzavíratelné sáčky po 30 ks. GelorenHA se užívá denně po dobu 2 měsíců, poté se na 2 měsíce vysadí a následně se celý cyklus nejméně dvakrát opakuje. Celoroční užívání nemá žádné negativní následky, nicméně je nadbytečné a nemá žádný významný efekt. Účinek produktu se objevuje již po 2 týdnech užívání a naplno se projeví po 2 měsících. V poslední fázi artrózy GelorenHA zastavuje degeneraci, pomáhá od bolesti a navrací kloubní prostředí do správné rovnováhy.