Botanic Drmek 90 kapslí
139 Kč

Plody Drmku obecného ocení zejména ženy, které mají menstruačními problémy. Drmek Vám má rozhodně co nabídnout!

IODICA Aktivní Jódový Koncentrát
399 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

AKTIVNÍ JÓDOVÝ KONCENTRÁT je doplněk stravy v tekuté formě, který je vysoce vstřebatelný a v několika kapkách uspokojuje 100% denní potřebu jódu. Produkt neobsahuje těžké kovy, je bez nežádoucích účinků, nezatěžuje organismus solí a je čistě přírodního původu z hlubin země.

Pleuran Imunoglukan P4H® pro děti 250 ml
377 Kč

Tekutý doplněk stravy Imunoglukan P4H byl vyvinutý speciálně pro děti a dospělé upřednostňující tekuté formy přípravků. Vhodný pro dlouhodobé užívaní.

InPharm LIPO-C ASKOR JUNIOR 110 ml
500 Kč

Lipo C Askor Junior v tekuté formě obsahuje přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery, LD), bioflavonoidy z citrusových plodů, extrakt plodu šípku, tukové látky z rostlinných zdrojů a jablečný koncentrát.

Möller´s Omega 3 Double 112 kapslí
265 Kč

Moller´s Omega 3 Double doplněk stravy Vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. ** DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku* a normálního stavu zraku. * Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Akuna Aku4 complex 480 ml
1 012 Kč

Aku4 complex je komplexním produktem, ve kterém se snoubí účinky důležitých vitamínů, minerálů a stopových prvků. Je spolehlivým distributorem vitamínu C, který je vynikajícím antioxidantem a působí pozitivně na množství procesů v těle.

Grulich Acerola vitamín 100 g
305 Kč

Acerola vitamín je nejbohatší přírodní zdroj vitamínu C. Toto balení obsahuje cca stejné množství přírodního vitamínu C jako 324 zralých citrónů.

Starlife IMMUNITY STAR 60 kapslí
955 Kč 764 Kč

Doplněk stravy IMMUNITY STAR představuje kombinovanou formuli pro normální funkci imunitního systému.

Akuna Alveo 950 ml

Akuna Alveo 950 ml

Hodnocení: 4,5
1 203 Kč

Alveo je harmonizační bylinné tonikum. Jedná se o směs 26 extraktů z rostlin pocházejících z různých částí naší planety a všeobecně známých svými blahodárnými účinky na lidský organismus.

SALUTEM Pharma Glutathion 1000 mg 60 kapslí
1 009 Kč

Glutathion je důležitým antioxidantem v lidském organismu. Je zvlášť významně zastoupen v játrech, kde podporuje detoxikaci organismu. .

Akuna PINKY 480 ml

Akuna PINKY 480 ml

Hodnocení: 5
898 Kč

PINKY je komplexní doplněk stravy pro děti vytvořený s ohledem na specifické potřeby dětského a pubertálního organismu.

MedPharma Rybí olej 1000 mg – EPA + DHA 100 tob. + 7 tob. ZDARMA
173 Kč

Produkt Rybí olej 1000 mg obsahuje esenciální mastné kyseliny: kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) jsou biologicky aktivní omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Olej je získáván z ryb žijících ve studených arktických vodách.

Noventis Ostropestřec Max 3500 mg 45 + 15 kapslí
112 Kč

Ostropestřec Max obsahuje extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který se již po staletí užívá v tradiční medicíně jako prostředek podporující normální funkci jater a žlučových cest.

Allnature BIO Mladý ječmen prášek 250 g
374 Kč 199 Kč

Bio Mladý ječmen je přírodní produkt, který obohacuje stravu o řadu vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofyl a jiné antioxidanty.

Unios Pharma Vitamín C 1000 mg Time Release 100 tbl.
209 Kč

Vitamín C Time Release přispívá k normální funkci imunitního systému, je vhodný při zvýšené tělesné zátěži. Jedinečná forma vitamínu C obohacená o extrakt ze šípku a pozvolné uvolňování vitamínu C do organismu po dobu 8–10 hodin. Technologie řízeného uvolňování vede ke snížení frekvence dávkování.

GUNA Guna Colostro Noni
730 Kč

Guna Colostro Noni je zdrojem mnoha látek, které jsou důležité pro optimální fungování imunitního a trávicího systému.

Yaomedica Neposedná opička 50 ml
296 Kč

Tinktura NEPOSEDNÁ OPIČKA vychází z receptu tradiční čínské medicíny An Shen Wan Jia Wei. Účinky podle tradiční čínské medicíny: harmonizuje Shen (ledviny) a Xin (srdce) doplňuje Qi a Xue (krev) vyživuje Yin, má An Shen účinek (harmonizace duše Shen).

MedPharma Omega 3-6-9 60 tob. + 7 tob. ZDARMA
214 Kč

Produkt Omega 3–6–9 obsahuje vitamín E a kyseliny omega 3:

ALA (kyselina α-linolenová), EPA (kyselina eikosapentaenová), DHA (kys. dokosahexaenová),

kyseliny omega 6:

GLA (kys. γ-linolenová), kyselina linolová,

kyseliny omega 9:

kyselina olejová. .

Noventis Koenzym Q10 60 mg se sezamovým olejem 60 kapslí
203 Kč 193 Kč

Koenzym Q10 je látka přirozeně obsažená ve všech buňkách lidského těla. Množství koenzymu Q10 v organismu klesá úměrně s věkem, proto je vhodné organismu tuto látku dodávat buď prostřednictvím stravy, nebo doplňkové výživy.

Allnature Vitamín C prášek Premium 250 g - Extra výhodné balení pro celou rodinu
299 Kč 122 Kč

Vitamín C prášek Premium je antioxidant, který příspívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Podporuje také normální tvorbu kolagenu, funkci imunitního systému a normální činnost nervové soustavy. Tento přípravek v rozpustné formě zajišťuje doplnění denní dávky vitamínu C.

Simply you HemoStop ProBio Max 60 tob. + 30 tob. ZDARMA
550 Kč

Hemostop Probio Max je doplněk stravy, jehož hlavními složkami jsou diosmin/hesperidin, dobromysl, probiotika a prebiotika. Právě díky dobromysli přispívá přípravek k vyšší pevnosti a pružnosti cévních stěn.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vitamíny, minerály, antioxidanty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vitamíny, minerály, antioxidanty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vitamíny, minerály, antioxidanty akce.