Vitamin C - práškový (1000mg, 450g)

Vitamin C - práškový (1000mg, 450g)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Práškový Vitamín C 1000mg, 450g Celý popis
754 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
629 Kč
-16%
Partner: VitaminKlub

Skladem u partnera 5+ kusů

13.12.2021 - 14.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera VitaminKlub

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020921971

Popis

Vitamin C

,,Při různých infekcích a nemocech stoupá spotřeba vitaminu C na 20–40 násobek spotřeby při normálním zdraví. Organismus totiž nedokáže přemoci bakterie bez pomoci vitamínu C. Tento pomáhá, ať už jde o onemocnění virové, bakteriální nebo infekční, jako je dna, revma nebo srdeční choroby, dvanácterníkové vředy, záněty plic, nachlazení, zánět mozkových blan, tuberkulóza, záškrt, zánět prostaty, zánět ucha, oční infekce, zánět mandlí, dětské nemoci a mnoho jiných nemocí bylo jím také úspěšně léčených.

Vitamin C je nejúčinnější, když se bere hned na začátku infekce. Pozdější by již bylo třeba dávku podstatně zvýšit. Léčiva mohou někdy zničit obrovské množství vitamínu C. Když se objeví modřiny, je to příznak nedostatku vitaminu C a je nutné jeho přívod zvýšit. Je známo, že vitamin C zvyšuje léčivý účinek jakéhokoliv léku a současně snižuje jeho jedovatost. Dr. Klenner dává již 25 let těžkým pacientům 50 až 100 g vitaminu C Je bezpečnější než ostatní léčiva a cennější než většina z nich.

Při braní větších dávek vitaminu C se může dostavit častější močení a vyprazdňování střev. Z tohoto důvodu je třeba tekutiny v těle doplňovat. Dokonalé pročištění vnitřností pomáhá zřejmě zbavovat tělo všech škodlivých látek.

Vitamin C – potřeba: Závisí na závažnosti infekce a někdy jsou ho nutné obrovské množství – nedostatek známe krvácením dásní při čištění zubů, krvácením z nosu. Čím vážnější je nemoc, tím je větší potřeba vitamínu C a první dávka má být největší. Toxický však vitamin C není.

Jednou z hlavních funkcí vitamínu C je pomoc při tvoření a udržování kolagenu. Kolagen drží pohromadě všechny buňky v těle, jednotlivým tkaninám v těle dává sílu a pružnost, i když vitamin C je nutný k tvoření kolagenu, je přitom zároveň nutná přítomnost vápníku jako katalyzátoru. Při nedostatku vitaminu C je kolagen nedostatečně kvalitní a do těla snadno vniknou a šíří se v něm viry, jedy, toxiny, nebezpečné drogy, alergeny a jiné cizorodé látky. Dostatek vápníku a vitaminu C však umožňuje vytvořit kvalitní kolagen, který nedovolí těmto nežádoucím látkám vstoupit do buněk. Přírodní a syntetický vitamin C jsou rovnocenné.

Vitamin C sám spolu s kyselinou pantotenovou a vápníkem alergii léčí.

 

Optimální dávka zdravého člověka se individuálně pohybuje mezi 250 mg až 10 g denne.''