Natural Medicaments FitMe Slim & Sun 100 kapslí
379 Kč

FitMe Slim&Sun urychluje a zintenzivňuje opálení pokožky. Formuje a zpevňuje postavu. Působí antioxidačně. Zlepšuje kvalitu kůže a fyzickou kondici. Zkratkou CLA je označována konjugovaná kyselina linolová. Je nenasycenou mastnou kyselinou, tělu vlastní.

MedPharma Vitamín C 1000 mg s šípky 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
150 Kč 128 Kč

Akce

Vitamín C je důležitá antioxidační látka lehce rozpustná ve vodě, což způsobuje její vyplavování z organismu během krátké doby. Užitím tablety ve formě postupného uvolňování dochází k efektivnímu vstřebávání vitamínu C do těla, a tím je zabezpečena jeho stále stejná hladina v našem organizmu.

Vitamín C přírodní 270 g
999 Kč

Vitamín C přírodní je důležitý pro tkáňové dýchání, podporuje normální vstřebávání železa, je nezbytný pro zdravý imunitní systém, vývoj kostí, zubů, chrupavek a celkové podpoře růstu.

MedPharma B-komplex Forte 100 + 7 tablet ZDARMA
89 Kč 76 Kč

Akce

B-komplex Forte je účinnou formou příjmu komplexu vitamínů skupiny B. Vitamíny B3, B5, B6, B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti.

Cloubex® Kloubní výživa a vitamíny 90 tablet
1 199 Kč

Cloubex® je doplněk stravy v tabletách se sladidly, s vitaminem C a D. Obsahuje 12 přírodních důležitých látek, které jsou pro správný vývoj a funkci našeho těla nesmírně důležité.

TEREZIA COMPANY Rakytníček multivitamínové želatinky s rakytníkem 70 ks
199 Kč

Multivitamínové želatinky Rakytníček obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů s vitamíny bez konzervačních látek. Želatinky Rakytníček se skvělou chutí díky rakytníku jsou unikátní nejen svou ovocnou chutí, obsahují totiž až 20 % ovocné šťávy, ale i vysokým obsahem 9 vitamínů.

MedPharma Železo 20 mg + vitamín C 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
125 Kč 107 Kč

Akce

Produkt Železo 20 mg obsahuje železo a vitamín C. Železo přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle a podílí se na procesu dělení buněk. Železo a vitamín C přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporují obranyschopnost organismu.

Marťánci ImunoForte sirup příchuť černý bez 150 ml
179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Produkt Marťánci ImunoForte sirup obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, vitamínu C a extraktů z černého bezu a šípku. Tyto bylinné extrakty podporují imunitní systém a mají příznivý vliv na dýchací cesty.

Pharma Activ Koloidní zinek + vitamín C liquid 300 ml
161 Kč

Koloidní zinek ve formě mikročástic je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebatelný až z 98 % tj. až ve 20× větších dávkách než zinek ve formě tablet.

Spektrum Imunactiv 90 tbl.
349 Kč

Spektrum Imunaktiv je multivitamín a multiminerál nové generace. S vitamínem C a zinkem pro posílení imunity.

Grulich Acerola vitamín 100 g
269 Kč

Acerola vitamín je nejbohatší přírodní zdroj vitamínu C. Toto balení obsahuje cca stejné množství přírodního vitamínu C jako 324 zralých citrónů.

Algamo Algastin SHN 60 kapslí
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplněk stravy pro ochranu buněk před oxidativním stresem a správný růst vlasů, nehtů a správnou funkci pokožky.

MedPharma Vápník 600 mg + vitamín D liquid 60 tob. + 7 tob. ZDARMA
133 Kč 114 Kč

Akce

Vápník je základní součást kostí a zubů, ale je též nezbytný pro řadu tělesných funkcí. Vitamín D podporuje vstřebávání vápníku a reguluje jeho hladinu v krvi. Dospělí většinou denně přijímají pouze polovinu doporučené denní dávky vápníku, a proto je nezbytný jeho přísun v doplňcích stravy.

Spektrum Vitality 50+ 90 tbl.
379 Kč

Spektrum Vitality 50+ je prémiový, komplexní multivitamín s minerály a ženšenem pro aktivní život po padesátce.

Biopron Kids+ 30 cps
389 Kč

BIOPRON® KIDS+ je unikátní kombinace 4 probiotických kmenů a důležitých vitaminů pro pohodu vašeho dítěte. Suplementace probiotiky může podpořit obnovu rovnováhy střevní mikroflóry (např. po antibiotické léčbě). .

Allnature Vitamín C prášek Premium 250 g-25%
199 Kč 149 Kč

Akce

Vitamín C prášek Premium je antioxidant, který příspívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Podporuje také normální tvorbu kolagenu, funkci imunitního systému a normální činnost nervové soustavy. Tento přípravek v rozpustné formě zajišťuje doplnění denní dávky vitamínu C.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: