Australian Remedy Goat´s Milk (kozí mléko v tabletách) 300 tbl.
320 Kč

Goat´s Milk (kozí mléko) je čistý přírodní produkt, který je pro svou velkou výživnou hodnotu a snadnou stravitelnost velmi ceněn a užíván po staletí na celém světě. Je bohatý na přírodní proteiny, vitamíny, minerály a energii, které přispívají ke zlepšení a udržení celkové dobré tělesné kondice.


Grulich Apiglukan 250 g
137 Kč

Apiglukan je složen z beta-glukanu a pastového včelího medu smetanové barvy. Obsahuje pouze přírodní látky, které významně posilují odolnost organismu.


Klas Multivitamin 200 ml
338 Kč

Multivitamin je ovocný tekutý koncentrát, který je vhodný i pro děti. Přípravek bohatý na vitamín C přináší energii přírody pro normální činnost imunitního systému.


MalbuCare Junior spray 30 ml
249 Kč

Malbucare Junior spray je multivitamínový sprej pro děti a teenagery s vyváženým obsahem 10 vitamínů a s pomerančovou příchutí.


Marťánci Futura (3-6 let) 30 tbl.
199 Kč

Cucací tablety Marťánci Futura 3–6 jsou určeny ke každodennímu užívání. Jsou ideální volbou pro zdravý růst a vývoj dítěte. Poskytují komplex vitamínů a minerálů, jsou obohaceny o betaglukany z přírodních zdrojů. Složení je přizpůsobeno nárokům dětského vývoje ve věku 3–6 let.


Marťánci Futura sirup (1-3 roky) 125 ml
199 Kč

Sirup Marťánci Futura 1–3 je určen ke každodennímu užívání. Představuje ideální volbu pro správný růst a silné kosti, podporuje přirozenou imunitu, dodává komplex vitamínů a minerálů. Složení je přizpůsobeno nárokům dětského vývoje ve věku 1–3 let. .


Marťánci ImunoForte sirup příchuť černý bez 150 ml
179 Kč

156 Kč

Akce

Produkt Marťánci ImunoForte sirup obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, vitamínu C a extraktů z černého bezu a šípku. Tyto bylinné extrakty podporují imunitní systém a mají příznivý vliv na dýchací cesty.


Marťánci s Imunactivem sirup příchuť pomeranč 150 ml
149 Kč

Marťánci sirup je komplex vitaminů a minerálů, které jsou důležité pro fyziologický růst a zdravý vývoj organismu. Navíc obsahuje komplex Imunactiv, který se skládá ze čtyř složek – beta glukanu, bioflavonoidů, vitaminu C a zinku.


MedPharma Gummies – Multivitaminy + omega 3 pro děti 60 želatinových tbl.
135 Kč

Produkt Gummies Multivitamíny + omega 3 je vyvážený komplex 8 vitamínů, obohacený o omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Omega 3 mastná kyselina DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku, podporuje udržení normálního stavu zraku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.


Omega Pharma MultiIMUN sirup 330 g
289 Kč

MultiImun sirup obsahuje imunologicky aktivní látky a vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.


Simply you StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 100 ml + 50 ml ZDARMA
109 Kč

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí.


Simply you StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 200 ml + 100 ml ZDARMA
179 Kč

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí.


TEREZIA COMPANY Rakytníček multivitamínové želatinky s rakytníkem 70 ks
189 Kč

Multivitamínové želatinky Rakytníček obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů s vitamíny bez konzervačních látek. Želatinky Rakytníček se skvělou chutí díky rakytníku jsou unikátní nejen svou ovocnou chutí, obsahují totiž až 20 % ovocné šťávy, ale i vysokým obsahem 9 vitamínů.


Unios Pharma ImunoFit 60 tbl.
145 Kč

131 Kč

Akce

ImunoFit obsahuje směs nukleotidů, citrusové bioflavonoidy a vitamin C ve formě kousacích tablet s přírodní grepovou příchutí.


White Elephant Elixír - Děti 500 ml
777 Kč

Elixír – Děti je unikátní bylinná kompozice, která optimálním způsobem dotuje vitamíny, minerály a další stavební látky potřebné pro optimální vývoj dětí. .