Woody Vláčkodráha s mostem a zastávkou, 90 dílů
1 399 Kč 1 129 Kč

Vláčkodráha s příslušenstvím navrženým českým designérem obsahuje 90 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů
2 799 Kč 2 079 Kč

Velká vláčkodráha s originálním příslušenstvím navrženým českým designérem. Balení obsahuje 130 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i nádraží, tunel, most a další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Brio WORLD 33592 Mohutná červená akční lokomotiva-18%
799 Kč 649 Kč

Akce

Mohutná elektrická červená lokomotiva se světly má volitelný volnoběhem, funkci spuštění (pro jízdu vpřed nebo vzad), jakož i světelné a zvukové efekty. Má nové barvy, grafiku a balení.

Brio WORLD 33593 Velká zelená akční lokomotiva-19%
779 Kč 629 Kč

Akce

Mohutná elektrická zelená lokomotiva se světly s volitelný volnoběhem má funkci spuštění – pro jízdu vpřed nebo vzad, jakož i světelné a zvukové efekty. Má nové barvy, grafiku a balení.

Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktem-23%
1 169 Kč 899 Kč

Akce

Vláčkodráha s příslušenstvím navrženým českým designérem obsahuje 60 dílů. Sestava obsahuje elektrickou mašinku. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu.

Bino Rychlostní vlak na baterie
279 Kč 249 Kč

Vaše vláčky dojedou vždy bezpečně do své cílové stanice, pokud je po dřevěných kolejích necháte táhnout za touto rychlostní moderní lokomotivou s jedním koncovým vagónem.

Bino Vláčkodráha s Krtkem
799 Kč 559 Kč

Dřevěná vláčkodráha s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Vláčkodráha lze postavit do uvavženého kruhu. Balení obsahuje podložku z folie imitující trávu, koleje, mašinku, vagónky, postavičky a další. Krásné malované motivy, tak jak je děti znají z oblíbené pohádky.

Woody Adventní kalendář

Woody Adventní kalendář

Hodnocení: 4,3
799 Kč 499 Kč

V tomto kalendáři naleznete exkluzivní díly k dřevěným vláčkodráhám, které sami o sobě po otevření posledního okénka tvoří herní set. Součástí tohoto setu je i obal, který se stává herní plochou. Za 24 okénky se totiž skrývá kompletní hrací scéna s mašinkou, zvířátky, postavičkami, vláčky a dalším.

Woody Vláčkodráha MAXI, 120 dílů
1 699 Kč 1 289 Kč

Vláčkodráha Maxi obsahuje 120 dílů dřevěných kolejí, vláčků a dalšího příslušenství. Dráhu lze postavit pokaždé jinak. Můžete kombinovat s jinou vláčkodráhou nebo stavebnicí, například se silnicí.

Woody Vláčkodráha osmička s elektrickou mašinkou-23%
869 Kč 669 Kč

Akce

Dřevěná vláčkodráha ve tvaru osmičky je základní set pro malé mašinfíry. Tento set obsahuje elektrickou mašinku se zpátečkou, vagónky, stromy, domečky, auta a další příslušenství.

Maxim Elektrická lokomotiva zelená
329 Kč 289 Kč

Elektrická mašinka, hbitější a svým designem je určitě zajímavým doplňkem pro malé strojvůdce. Lokomotiva je vyrobena z plastu, pohybuje se dopředu i dozadu a může táhnout vláček.

Brio WORLD 33510 Vlak na dálkové ovládání-31%
1 079 Kč 739 Kč

Akce

Elektronický vláček s vagónkem na dálkové ovládání. Cestovní vláček na ovládádání přepravíí všechny cestující včas do cílové stanice. Na ovládání nalzenou děti také tlačítka na světelné a zvukové efekty.

Woody Vláčkodráha - Průmyslová zóna
2 669 Kč 1 989 Kč

Vláčkodráha s elektronickou mašinkou obsahuje celkem 200 dílů. Z této vláčkodráhy postavíte velkou průmyslovou zónu s překladištěm, dvěma jeřáby a čerpací stanicí. Tento set obsahuje velké množství příslušenství jako jsou plastové nájezdy, točna, depo, tunely, značky, automobily, vlaky, pouliční osvětlení atd.

Woody Sklopný most

Woody Sklopný most

Hodnocení: 5
289 Kč 259 Kč

Novinka

Zvedací most krásně doplní kteroukoliv vláčkodráhu. Most je vyroben v kombinaci dřeva a plastu a jeho součástí jsou i dva kolejnicové nadjezdy. Ke kolejím lze jednoduše připojit další, tak rozšířit svou trať. Prvek je kompatibilní i s jinými značkami.

Fisher-Price Velké motorové mašinky Thomas
499 Kč 419 Kč

Díky vláčkům TrackMaster s motorovým pohonem dosáhne Mašinka Tomáš a jeho přátelé vyšších rychlostí, větších výšek a zažijí ještě více vzrušujících dobrodružství. Vaše oblíbené televizní postavičky přivezou do vašeho TrackMaster světa ještě víc dobrodružství a budou skvělým přírůstkem do jakékoli sbírky vláčků.

Dickie Vlak City 45 cm

Dickie Vlak City 45 cm

Hodnocení: 4,9
459 Kč 379 Kč

Detailně propracovaný vlak Regio na volnoběh, s funkčním otevíráním dvěří a střechy. Napodobenina reálného vlaku city potěší každé malé dítě. Vhodný nejen jako dárek.

Brio WORLD 33746 Dobíjecí vlak s USB kabelem
979 Kč 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zmodernizujte vozový park vláčkodráhy Brio tímto nabíjecím vlakem s moderním designem. V přední kabince sedí strojvedoucí v ladící uniformě. Nabíjení mašinky přes mini-USB kabel.

Brio WORLD 33750 Magnetická funkční křižovatka
419 Kč 359 Kč

Tento železniční přejezd má závory, které se samy spustí, pokud projíždí vlak. Spustit je lze i zmáčknutím tlačítka. Auta tak nebudou při přejezdu kolejí v nebezpečí až vlaky rychle prosviští.

Woody Parní lokomotiva s uhlím a vagony
239 Kč

Tato parní lokomotiva má přídavný vozík s uhlím a dva osobní vagony. Je ideálním doplňkem k jakémukoli dřevěnému setu vláčkodráhy. Jednotlivé vagony jsou spojeny magnetem.

Brio WORLD 33674 Signální stanice-23%
689 Kč 529 Kč

Akce

Signální stanice s výhybkou jako rozšiřující set k vaší vláčkodráze Brio. Otáčením červeného knoflíku rozhodnete jakým směrem se vlak vydá či zastaví nebo bude pokračovat dál v jízdě.

Brio WORLD 33599 Dobíjecí lokomovita s USB kabelem
969 Kč 779 Kč

Tato silná mašinka v klasickém parním designu je napájena integrovanou baterií, která se dobíjí přes mini USB. Mašinka jezdí dopředu i dozadu. Části jsou vyrobeny z dřeva s certifikátem FSC.

Maxim Interaktivní elektronické závory
599 Kč 469 Kč

Velký interaktivní přejezd- závory, je nezbytným doplňkem každé správné vláčkodráhy. Závory se zvedají a spouští manuálně a po každém přejetí vláčku se rozezní zvuková i světelná signalizace.

Bigjigs Rail Elektrická lokomotiva růžová
379 Kč

Růžová Bigjigs elektrická mašinka s kolejemi. Mašinka jezdí vpřed a vzad. Že jsou vláčkodráhy jen pro kluky? Tato originální mašina pro malé slečny vás přesvědčí o opaku.

Maxim Velké depo s točnou

Maxim Velké depo s točnou

Hodnocení: 4,6
979 Kč 949 Kč

Velké depo je určeno až pro pět mašinek či vagonků. Dvoupatrová střecha umožňuje dokonalý přístup ke všem zaparkovaným vozům. Před vjezdem do depa je funkční točna.

Brio WORLD 33874 Mycí linka SMART TECH
789 Kč 569 Kč

Všechny vlaky občas potřebují umýt. Hlavně poté, co projedou kouzelným světem, který jsi vytvořil. Válce se rozpohybují a vlak se začne posunovat. Z mycí linky mezitím vychází zvuk vody a bublin. Brzy se vlak zase rozzáří! Hračka využívá chytré interaktivní technologie s čipy pro jednotlivé úkony.

Brio WORLD 33834 Lokomotiva s aktivními tunely SMART TECH-48%
1 429 Kč 729 Kč

Akce

Húúúú, húúúú! Lokomotivy jsou jako živé tak, jak nikdy předtím. Podle daného tunelu se lokomotiva zastaví, vycouvá, nebo začne blikat. Základní sada Lokomotiva a aktivní tunely využívá interaktivní chytrou technologii, se kterou vyrazíš na cesty a všechna rozhodnutí budou jen na tobě!

Woody Moderní elektrická mašinka - zelená
269 Kč 239 Kč

Moderní elektrická zelená lokomotiva, která potěší každého malého strojvůdce. Na střeše je přepínač lokomotivy s předním a zadním pohonem. Jednotlivé vagony se dají připojit magnetem.

Brio WORLD 33743 Semafor-21%

Brio WORLD 33743 Semafor

Hodnocení: 4,7
279 Kč 219 Kč

Akce

Světelný semafor je nezbytný doplněk ke všem silnicím a přejezdům sady Brio. Díky vloženým bateriím semafor svítí a upozorňuje tak jezdce zda mají stát nebo mohou bezpečně projet.

Brio 33707 Zvonek

Brio 33707 Zvonek

Hodnocení: 4,1
278 Kč 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zvuková signalizace začne zvonit, pokud projíždí vláček. Zvonění je možné spustit i ručně. Je to další skvělý doplněk k vaší vláčkodráze Brio. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva.

Woody Moderní elektrická mašinka - červená
269 Kč 239 Kč

Moderní elektrická červená lokomotiva, která potěší každého malého strojvůdce. Na střeše je přepínač lokomotivy s předním a zadním pohonem. Jednotlivé vagony se dají připojit magnetem.

Hape Vláčkodráha velká "Horský důl"
4 866 Kč 3 379 Kč

Jeďte vlakem z vrcholu hory do tmavého tunelu! Tato multifunkční dřevěná hrací sada poskytuje maximální zážitek. Obsahuje vodopád, překážkový most, jeřáb, dopravní pás a servisní stanici.

Woody Elektrická mašinka

Woody Elektrická mašinka

Hodnocení: 3,4
269 Kč

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Parní lokomotiva poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne tři osobní nebo nákladní vagóny.

Maxim Velké depo s dveřmi
979 Kč 749 Kč

Otevřete dveře, probuďte lokomotivy do nového dne a do dalších tvůrčích her s vláčky. Velké depo má pět míst pro parkování mašinek nebo cokoliv jiného co potřebuje odpočívat. Výhybka s pěti výjezdy umožňuje každému malému inženýrovi pohodlný vjezd i výjezd mašinek na volná místa v depu.

Rappa Vlak České dráhy regionální
199 Kč 149 Kč

Originální 17 cm dlouhý regionální vlak České dráhy nesmí chybět v pokojíčku žádnému fandovi vláčků! Tento úžasný kovový model vlaku je ideální jako dárek nebo jako sběratelský kousek! Vláček jezdí na volný chod, takže nepotřebuje žádné baterie.

Brio WORLD 33513 Vláčkodráha se soupravou metra a nástupištěm-24%
1 588 Kč 1 199 Kč

Akce

Souprava metra s nástupištěm a kolejemi potěší každého příznivce Brio vláčkodráh. Tato sada obsahuje kruhové koleje, tunel, nástupiště, metro s třemi vozy, automat na jízdenky, plánek metra a 2 figurky cestujících. Metro jezdí velmi rychle a nechybí mu zvukový a světelný doprovod.

Brio WORLD 33844 Záchranný hasičský vlak
599 Kč 479 Kč

Stiskněte tlačítko na lokomotivě a vypusťte vláček pro rychlou pomoc v nouzové situaci. Jeďte blízko k ohni, odpojte vodní nádrž a použijte vysouvací požární hadici. Sada hasičského vláčku se dvěma vagónky ze série Brio World.

Brio WORLD 33214 Nákladní lokomotiva na baterie
669 Kč 529 Kč

Moderní elektrická lokomotiva s magnetickým závěsem je ovládána jedním tlačítkem. Podívejte se jak svítí svými reflektory do dálky. Tato mašinka je kompatibilní s ostatními vláčkodráhami Brio.

Lamps Lokomotiva na baterie

Lamps Lokomotiva na baterie

Hodnocení: 3,8
309 Kč

Tato lokomotiva houká a kouří. Lokomotiva má uvnitř elektrickou spirálu a vatičku či houbičku namočenou v roztoku. Zahříváním spirály se vytváří kouř.

Rappa Vlak SC Pendolino, České dráhy se zvukem a světlem
489 Kč

Novinka

Touto originální vlakovou sadou Českých drah určitě potěšíte všechny milovníky a nadšence železnic. Sada z kolekce Lokomotiva jezdí, vydává zvuk a svítí. Celková dráha kolejí měří 4,8 metrů. Tuto novinku lze kombinovat s vlakem České dráhy i RegioJet.

Rappa Vlak České dráhy se zvukem a světlem-20%
599 Kč 479 Kč

Akce

Sada s originálním vlakem od Českých drah obsahuje lokomotivu se dvěma vagóny i vláčkodráhu skládající se z 12ti zahnutých a 8mi rovných kolejí. Vlak vydává zvuk a svítí.

Brio WORLD 33209 Železniční a silniční cestovní sada
1 749 Kč 1 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem a se silnicí s autíčky. Součástí sady je i autobusová stanice a závory. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.

Lamps Lokomotiva kouřící

Lamps Lokomotiva kouřící

Hodnocení: 3,9
359 Kč 339 Kč

Tato lokomotiva potěší každého malého strojvůdce. Mašinka svítí, houká a kouří. Lokomotiva má uvnitř elektrickou spirálu a speciální netoxický kouřící olej. Zahříváním spirály se vytváří kouř.

Bigjigs Rail Velký jeřáb

Bigjigs Rail Velký jeřáb

Hodnocení: 4,9
319 Kč 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Železniční jeřáb je nezbytným pomocníkem při překládce nebo nakládce zboží v každém železničním nákladovém nádraží. Magnet umístěný na konci, umožňuje překládat náklady i celé vagóny.

Brio WORLD 33986 Strašidelný vlak
499 Kč 459 Kč

Novinka

Něco strašidelného se blíží po trati. oooOOoooo. Co to asi je? Je to černý vlak duchů! Lokomotiva i dřevěný vagón v jejím závěsu tajemně září ve tmě a vytváří tak tajuplnou atmosféru na trati.

Brio WORLD 33754 Magnetický zvonek
279 Kč

Zvuková signalizace začne zvonit, pokud projíždí vláček. Zvonění je možné spustit i ručně. Je to další skvělý doplněk k vaší vláčkodráze Brio. Kvalitní dřevěné provedení.

iMex Toys vláčkodráha s mostem a heliportem
1 199 Kč

Vláčkodráha obsahuje 69 dílů dřevěných kolejí, vláčků a dalšího příslušenství. Dráhu lze postavit pokaždé jinak. Můžete kombinovat s jinou vláčkodráhou.

Vláčky a mašinky

Kdo v dětství nemiloval vláčky? Krom modelářství existují sady vláčků, které lze rozšiřovat a dokupovat, takže časem vaše díte vlastní téměř opravdu rozsáhlou železniční síť - byť miniaturní.

Pro začátek doporučujeme zakoupit sadu vláčků, která obsahuje koleje, výhybky a vlastní mašinku. Koleje lze skládat dle libosti a fantazii se meze nekladou. Některé sady vláčků obsahují také terénní nerovnosti jako mosty či mimoúrovňové křížení kolejí, stromy a další vychytávky.

Pro menší děti je vhodné celodřevěné provedení. Mašinka jezdí po kolejích, které neobsahují ostré hrany či rohy. Všechny komponenty jsou dostatečně velké, aby je ratolest nemohla spolknout. Dřevěné dráhy jsou vhodné pro děti od 1 roku.

Pro starší děti budou zajímavější elektrifikovavé dráhy. Vláčky jsou napájené bateriemi, takže nehrozí žádný úraz elektřinou. Dráha se ovládá ovladačem, kdy je možné měnit směr jízdy mašinky či dokonce použít více vláčků najednou. Dopřejte svému dítěti pocit strojvůdce TGV.

Ke každé sadě nabízíme široký výběr doplňků, které jsou plně kompatibilní a dovolí povýšit zážitek z dráhy na jinou úroveň.

Pro opravdové malé milovníky vláčků a mašinek doporučujeme velké sady, které simulují malé město, ve kterém nechybí vlakové a autobusové nádraží, silnice pro auta, přístav s majákem a dokonce i přistávací dráha pro letadla. Prostě něco pro fajnšmekry.

A pamatujte, někdy mají tatínkové z vláčků větší radost než děti samotné. Pokud si myslíte, že vláček nebude to pravé ořechové, zkuste autodráhu. Ta zabere skoro vždy.