Počet nalezených produktů: 337

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bigjigs Rail Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha 130 dílů
3 209 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná dopravní dvouúrovňová vláčkodráha nadchne všechny malé mašinfíry. Sada obsahuje dohromady 130 dílů, mezi které patří také několik mostů, tunel, depo, točna, překladiště a samozřejmě mašinka se třemi vagónky.


Brio 33277 Cestovatelská sada
2 949 Kč

2 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Postavte koleje vedoucí přes hory, les a přes most. Díky dálkovému ovladači máte plnou kontrolu nad vlakem. Jako skutečný vlak odjíždí z různých měst. Stiskněte tlačítko na střeše stanice a změňte název města. Zajistěte, aby všichni cestující nastoupili do vlaku.


Woody Vláčkodráha s mostem a nádražím, 90dílů-31%
1 399 Kč

959 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dřevěná vláčkodráha s mostem a nádražím, která obsahuje celkem 90 kusů. V balení nalezente mimo vlaku a kolejí i řadu příslušesntví jako jsou auta, domy, značky a další. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi.


Woody Vláčkodráha "Super Train" v dřevěné krabici, 170 dílů-35%
4 499 Kč

2 899 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Super Train je dřevěná vláčkodráha, ze které postavíte již skutečně obrovské město. Tento set obsahuje velké množství příslušenství, jako jsou mosty, točny, depo, tunely, značky, automobily, vlaky, nadjezdy, a další příslušenství.


Brio WORLD 33593 Velká zelená akční lokomotiva
849 Kč

639 Kč
+ doprava zdarma

Mohutná elektrická zelená lokomotiva se světly s volitelný volnoběhem má funkci spuštění – pro jízdu vpřed nebo vzad, jakož i světelné a zvukové efekty. Má nové barvy, grafiku a balení.


Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem-34%
1 699 Kč

1 111 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vláčkodráha s plastovými prvky nás přenese do kamenného dolu, kde nákladní jeřáb v horní části nakládá kámen, který se po plastovém sjezdu bleskově transportuje dál. Dřevěné kolejiště lze variabilně poskládat.


Hape Vláčkodráha velká "Horský důl"-26%
4 866 Kč

3 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jeďte vlakem z vrcholu hory do tmavého tunelu! Tato multifunkční dřevěná hrací sada poskytuje maximální zážitek. Obsahuje vodopád, překážkový most, jeřáb, dopravní pás a servisní stanici.


Brio WORLD 33510 Vlak na dálkové ovládání
1 029 Kč

849 Kč
+ doprava zdarma

Elektronický vláček s vagónkem na dálkové ovládání. Cestovní vláček na ovládádání přepravíí všechny cestující včas do cílové stanice. Na ovládání nalzenou děti také tlačítka na světelné a zvukové efekty.


Bigjigs Rail Exkluzivní depo pro 5 vláčků
1 129 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Exkluzivní a krásně propracované vlakové depo, ve kterém může najednou odpočívat až 5 vláčků. 6ádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží, které jsou navíc v jasných barvách. Jsou dodávány se dvěma panáčky. S dvířky a sudy na olej a mazivo lze pohybovat.


Brio WORLD 33513 Vláčkodráha se soupravou metra a nástupištěm
1 669 Kč

1 359 Kč
+ doprava zdarma

Souprava metra s nástupištěm a kolejemi potěší každého příznivce Brio vláčkodráh. Tato sada obsahuje kruhové koleje, tunel, nástupiště, metro s třemi vozy, automat na jízdenky, plánek metra a 2 figurky cestujících. Metro jezdí velmi rychle a nechybí mu zvukový a světelný doprovod.


Woody Vláčkodráha "Mašinka", 45ks-36%
1 099 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tato vláčkodráha z knížky „O mašince“ obsahuje kromě vesele barevné mašinky a dvou nákladních vagónků i most, železniční přejezd a k tomu ještě stromy a domácí zvířátka. Sada je vhodná jako první vláčkodráha, ke které lze dokupovat další koleje a příslušenství.


Brio WORLD 33773 Vláčkodráha startovací sada
1 289 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem, tunelem a postavičkami. Součástí sady je i lavička a semafor. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha s venkovskou cestou - 80 dílů
1 629 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Tento velký hrací set je ideálním propojením dřevěné vláčkodráhy a autodráhy Bigjigs. Vláčkodráha přirozeně navazuje na cesty pomocí mostu a přejezdu jako v našem běžném dopravním světě. Okolí doplňuje a zkrášluje místní farma, budovy, stromy a autíčka. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bino Vláčkodráha s Krtkem-42%
799 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dřevěná vláčkodráha s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Vláčkodráha lze postavit do uvavženého kruhu. Balení obsahuje podložku z folie imitující trávu, koleje, mašinku, vagónky, postavičky a další. Krásné malované motivy, tak jak je děti znají z oblíbené pohádky.


Brio WORLD 33873 Chytrý vlak s aktivními tunely SMART TECH
2 699 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Kam vlak zamíří? A co se bude dít? To záleží jen na tobě Uspořádej tunely a nádraží a sleduj, jak tvé vlakové dobrodružství dopadne. Díky interaktivní chytré technologii vlak zastaví, zahouká, couvá, nebo zabliká. Je to na jen na tobě!


Woody Vláčkodráha osmička s elektrickou mašinkou-31%
869 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dřevěná vláčkodráha ve tvaru osmičky je základní set pro malé mašinfíry. Tento set obsahuje elektrickou mašinku se zpátečkou, vagónky, stromy, domečky, auta a další příslušenství.


Brio 33711 Moje první vláčkodráha cestovní sada-67%
929 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Je čas pro naše nejmenší strojvůdce objevit něco nového a zábavného. Krásná a kvalitně zpracovaná První mini vláčkodráha v přenosném boxu. Vezmi ji s sebou na cesty či na návštěvu a hraj si kdekoli chceš. Stačí otevřít box a řítit se za zvuku zvonku po trati.


Brio WORLD 33512 Cestovní sada s výhybkou
3 099 Kč

2 084 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Metro city set se zvuky a světly od firmy Brio. Tato velká vláčkodráha s výhybkami, mostem, nástupištěm, obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí, kterou můžete sestavit i s vyvýšenými úseky. Součástí sady jsou vagónky, nástupiště s výtahem, semafor, značka, 2 postavičky a parádní most, přes který může vláček projíždět.


Brio Adventní kalendář 2017
949 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Adventní kalendář pro malé i velké fanoušky známé skandinávské značky BRIO. Díky tomuto dárku mohou děti krátit čekání na Ježíška a každý den si obohatit sbírku své vláčkodráhy o unikátní kousky.


Brio 33424 Vláčkodráha klasická luxusní sada
2 299 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Stejně jako skutečný vlak, tento klasický dřevěný model žene do kopce a zastaví se na stanici. A není to kouzelné, jak jsou vozy navzájem připojeny? Objevte okouzlující vláčková dobrodružství, která nikdy nekončí!


Brio WORLD 33578 Stanice s hlasovým záznamníkem
1 409 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Nádraží se zvukem a světlem, kanceláří a panem výpravčím je krásným místem pro čekající cestující. Mašinka projíždí skrze nádraží pod hodinami. Nahrávací železniční stanice umožňuje pomocí stisknutí tlačítka nahrávat hlasy nebo zvuky, které si pak můžete libovolně přehrávat.


Brio WORLD 33061 Nákladní přístav, sada
1 339 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha od značky Brio. Sada vláčkodráhy s přístavištěm a nákladní lodí dále obsahuje jeřáb na nakládání zboží a padací most. Pozor v přístavu je vždy rušno. V sadě naleznete také mašinku s vagónkem.


Maxim Nádraží s garáží a výtahem
1 189 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Toto skvělé nádraží a garáž s výtahem zajistí hladké nadzemní parkování v centru velkých měst, kde by jinak auta zabírala velká parkoviště u obchodních, plaveckých, zábavních či sportovních center.


Bigjigs Rail Růžová mašinka s tendrem
249 Kč

214 Kč
+ doprava zdarma

Huuu, huuu! Tato krásná a tradiční růžová lokomotiva má na svých koncích magnetické spojky, takže děti mohou snadno vytvořit řadu vagónků jedoucích za sebou. Ideální první vláček ke dřevěnému železničnímu systému vláčkodráh.


Woody Vláčkodráha  "Osmička", 40 dílů
699 Kč

569 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha „Osmička“ 40 dílů je vhodná koupě jako první vláčkodráha pro ratolest. Hračka má za úkol rozvíjet dětskou motoriku a má být jednou z prvních hraček, se kterou by dítě mělo při svém vývoji přijít do styku.


Woody Vláčkodráha - Průmyslová zóna
2 669 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha s elektronickou mašinkou obsahuje celkem 200 dílů. Z této vláčkodráhy postavíte velkou průmyslovou zónu s překladištěm, dvěma jeřáby a čerpací stanicí. Tento set obsahuje velké množství příslušenství jako jsou plastové nájezdy, točna, depo, tunely, značky, automobily, vlaky, pouliční osvětlení atd.


Bino Vláčkodráha - venkov
1 199 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vláčkodráha dřevěná doplňky imitující venkov. Projeďte se vláčkem po kolejích okolo statku, kde se pořád něco děje. Ať už jste ze samoty, kde lišky dávají dobrou noc anebo ostřílený rodák z města, čeká vaší mašinku pozoruhodná cesta!


Bigjigs Rail CN nákladní vlak + koleje
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Tato silná lokomotiva dodávána se dvěma nákladními vozy je ideální doplněk k jakémukoli dřevěnému setu vláčkodráhy. Součástí jsou také dva kusy železnice, po které lokomotiva poveze svůj náklad.


Bigjigs Rail Dinosauří vláčkodráha, 49 dílů
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná dinosauří vláčkodráha značky Bigjigs Rail obsahuje 49 dílků. Skvělý set, ve kterém se železnice a dinosauři spojili v barevnou pravěkou krajinu. Set obsahuje dinosauří vlak, sopku s tunelem a skupinu dřevěných dinosaurů.


Bigjigs Rail Doprava 124 dílů
2 629 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Doprava obsahuje 124 kusů. Jak chcete cestovat právě dnes? Tato sada poskytuje spoustu možností. Na nádraží můžete nastoupit buď do rychlovlaku nebo do místního vláčku. Nebo můžete jet autem na letiště a sledovat přistávací letadla a vrtulníky.


Bigjigs Rail Kamenný železniční tunel
239 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný železniční tunel v podobě kamenné stavby s vysoce kvalitním povrchem je základním kamenem a skvělým rozšířením každé vláčkodráhy. Tunel zpestří každou dráhu do které je zapojen. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Dřevěné koleje Set 25 dílů
449 Kč

419 Kč
+ doprava zdarma

Zvětši si svou vláčkodráhu, to ti teď nabízí tento velký rozšiřující set. Set obsahuje 25 kusů kvalitních dřevěných dílů kolejí, který lze přidat k jakékoliv existující kolekci vláčkodráh. Kompatibilní s ostatními předními značkami dřevěných železnic.


Bigjigs Rail Dlouhý železniční most
439 Kč

409 Kč
+ doprava zdarma

Krásný rozšiřující doplněk k Vláčkodráhám. Velmi dlouhý a vysoký dřevěný most pro vláčky, pod kterým konečně projedou všechny mašinky a vagónky bez problémů i s velkými náklady. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Nádraží
629 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Tato nádražní stanice je ideálním doplňkem jakékoliv dřevěné vláčkodráhy. Stanice je laděná do světlých barev s krásnými detaily, což z ní dělá opravdu poutavý kousek. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Trojité depo s vraty
539 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Trojité depo je skvělý způsob jak parkovat vaše vláčky na konci dne. Chytré koleje v popředí umožňují vlakům vjet do třech různých směrů. Pěkně zpracované Depo je dostupné pouze ve variantě zelených kolejí. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Vlak se zbožím + 3 koleje
329 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rozmanitost je kořením života, a proto vám tato dřevěná Nákladní mašinka přiváží různé suroviny. Náklad se dá z vagónků odejmout, třeba pomocí jeřábu. Vagónky se dají připojovat k mašince pomocí magnetů. V balení najdete také tři kolejnice.


Bigjigs Rail Závory s návěstím
519 Kč

419 Kč
+ doprava zdarma

Tento chytrý přejezd je ideálním doplňkem vaší vláčkodráhy zahrnující jak vláčky, tak automobily a další vozidla! Děti si jej zamilují, protože pomáhá vláčkům a automobilům jezdit společně bezpečně. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Dvojitý železniční tunel
329 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný dvojitý železniční tunel z červených cihel s vysoce kvalitním povrchem je skvělým rozšířením každé vláčkodráhy. V tunely je spousta místa pro projíždění dvou vlaků, což umožňuje větší zábavu při hře! Kvalitní dřevěné zpracování od anglické značky Bigjigs Rail.


Bigjigs Rail Elektrická lokomotiva Flying Scotsman červená
429 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Replika parní lokomotivy jezdící od roku 1862 do 1962 na britských železnicích. Velmi silná a rychlá mašinka se zvukem, která zvládne vytáhnout do kopce mnoho vagónků. Zapíná se a vypíná se jediným tlačítkem – komínkem.


Bigjigs Rail Elektrická lokomotiva Flying Scotsman zelená
429 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Replika parní lokomotivy jezdící od roku 1862 do 1962 na britských železnicích. Velmi silná a rychlá mašinka se zvukem, která zvládne vytáhnout do kopce mnoho vagónků. Zapíná se a vypíná se jediným tlačítkem – komínkem.


Bigjigs Rail Elektrická lokomotiva Mašinka
289 Kč
+ doprava zdarma

Tento nově navržený parní stroj musí mít všichni, kteří milují železnici. Jeho pestré barvy vás ohromí a také jeho schopnost supět si to po trati bez pomoci. Jezdí dopředu i dozadu a díky svému magnetickému systému, může za sebou táhnout další vagónky.


Bigjigs Rail Horská cesta 112 dílů
2 319 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Horská cesta obsahuje 112 kusů. Na této vláčkodráze je spousta věcí k hraní a vidění. Vláček už od nádraží postupně stoupá přes mosty a visuté koleje do vysokých hor, z kterých pak sviští do průsmyku kolem vesnice, stromů, ovocného sadu, aut a mnoho veselých lidí.


Bigjigs Rail Jeřáb a stavební stroje
1 129 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Ideální dárek pro každé dítě, které má dřevěnou vláčkodráhu nebo má jen rádo stavební stroje! Tato sada obsahuje velký jeřáb, několik různých stavebních strojů, dva pracovníky, kužely a zábrany, vše ideální pro nápadité hry. Děti se s toutou hračkou nemohou nudit!


Bigjigs Rail Město a vesnice 101 dílů
1 669 Kč

1 379 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Město a vesnice obsahuje 101 kusů. Vláček jezdí přes město, přes most a ven do přírody, projíždí mezi stromy, domy a kolem kostela. Mezitím musí auta trpělivě čekat na vlakovém přejezdu, aby stihl vláček dorazit na nádraží přesně na čas.


Bigjigs Rail Most

Bigjigs Rail Most

Hodnocení: 5
219 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Potřebujete-li překonat vlakem řeku, silnici nebo křížení s jinou dráhou pak budete potřebovat právě tento tři obloukový most. S detailně vykreslenou kamenickou prací po jeho stranách a kvalitní povrchovou úpravou je tento most ceněným doplňkem dřevěné vláčkodráhy.


Bigjigs Rail Osobní vlak + 3 koleje
429 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Děti budou milovat tento jasný a veselý set vlaku pro cestující, který zahrnuje tři vagónky, kolejnice a chytrou lokomotivu. Magnetická spojka vagónku také znamená, že může být snadno propojen s dalšími kusy.


Bigjigs Rail Vlaková myčka
397 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tato vlaková myčka je ideální doplněk jakékoliv dřevěné vláčkodráhy. Děti budou milovat jízdu vlaku přes toto zařízení! Myčka má otočné sloupy, takže můžete jednoduše nastavit, zda bude vláček jen projíždět nebo se bude dotýkat čistících závěsů.


Bigjigs Rail Replika historické lokomotivy Rocket + 2 koleje
299 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Originální doplněk k dřevěné vláčkodráze Bigjigs bude tato legendární historická lokomotiva. Ta je věrnou replikou modelu Rocket. Lokomotivě samozřejmě nechybí ani vagón a součástí jsou také koleje.Vláčky a mašinky

Kdo v dětství nemiloval vláčky? Krom modelářství existují sady vláčků, které lze rozšiřovat a dokupovat, takže časem vaše díte vlastní téměř opravdu rozsáhlou železniční síť - byť miniaturní.

Pro začátek doporučujeme zakoupit sadu vláčků, která obsahuje koleje, výhybky a vlastní mašinku. Koleje lze skládat dle libosti a fantazii se meze nekladou. Některé sady vláčků obsahují také terénní nerovnosti jako mosty či mimoúrovňové křížení kolejí, stromy a další vychytávky.

Pro menší děti je vhodné celodřevěné provedení. Mašinka jezdí po kolejích, které neobsahují ostré hrany či rohy. Všechny komponenty jsou dostatečně velké, aby je ratolest nemohla spolknout. Dřevěné dráhy jsou vhodné pro děti od 1 roku.

Pro starší děti budou zajímavější elektrifikovavé dráhy. Vláčky jsou napájené bateriemi, takže nehrozí žádný úraz elektřinou. Dráha se ovládá ovladačem, kdy je možné měnit směr jízdy mašinky či dokonce použít více vláčků najednou. Dopřejte svému dítěti pocit strojvůdce TGV.

Ke každé sadě nabízíme široký výběr doplňků, které jsou plně kompatibilní a dovolí povýšit zážitek z dráhy na jinou úroveň.

Pro opravdové malé milovníky vláčků a mašinek doporučujeme velké sady, které simulují malé město, ve kterém nechybí vlakové a autobusové nádraží, silnice pro auta, přístav s majákem a dokonce i přistávací dráha pro letadla. Prostě něco pro fajnšmekry.

A pamatujte, někdy mají tatínkové z vláčků větší radost než děti samotné. Pokud si myslíte, že vláček nebude to pravé ořechové, zkuste autodráhu. Ta zabere skoro vždy.

_____

^ Zpátky nahoru