Rappa Vlak České dráhy se zvukem a světlem
599 Kč

449 Kč
- 25 %

Akce

Sada s originálním vlakem od Českých drah obsahuje lokomotivu se dvěma vagóny i vláčkodráhu skládající se z 12ti zahnutých a 8mi rovných kolejí. Vlak vydává zvuk a svítí.


Bino Vláčkodráha 70ks, na baterie
1 299 Kč

899 Kč
- 30 %

Akce

Postavte si velkou vláčkodráhu s množstvím příslušenství jako jsou výhybky, zatáčky, most, závory a nezbytnými doplňky pro okolí. Balení obsahuje 70 dílků. Lokomotiva je na baterie 1×1,5V AA. Baterie není součástí balení.


Brio WORLD 33592 Mohutná červená akční lokomotiva
799 Kč

669 Kč
- 16 %

Akce

Mohutná elektrická červená lokomotiva se světly má volitelný volnoběhem, funkci spuštění (pro jízdu vpřed nebo vzad), jakož i světelné a zvukové efekty. Má nové barvy, grafiku a balení.


Hape Vláčkodráha Grand City
2 643 Kč

1 999 Kč
- 24 %
+ doprava zdarma

Akce

Vláčkodráha Grand City představuje velké dvouúrovňové vlakové nádraží s výtahem. Přes jízdenky je možné rozsvítit projekci pěti měst. Dále je možné mikrofonem nahrát vzkaz pro cestující či rozsvítit světlo v horním patře.


Bigjigs Rail Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha 130 dílů
3 464 Kč

3 317 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná dopravní dvouúrovňová vláčkodráha nadchne všechny malé mašinfíry. Sada obsahuje dohromady 130 dílů, mezi které patří také několik mostů, tunel, depo, točna, překladiště a samozřejmě mašinka se třemi vagónky.


Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem
1 699 Kč

1 322 Kč
+ doprava zdarma

AKCE: Dodatečná sleva 10% na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7.10. do 20.10.2019 nebo do vyprodání zásob)!
Vláčkodráha s plastovými prvky nás přenese do kamenného dolu, kde nákladní jeřáb v horní části nakládá kámen, který se po plastovém sjezdu bleskově transportuje dál. Dřevěné kolejiště lze variabilně poskládat.

Brio WORLD 33593 Velká zelená akční lokomotiva
779 Kč

679 Kč

Mohutná elektrická zelená lokomotiva se světly s volitelný volnoběhem má funkci spuštění – pro jízdu vpřed nebo vzad, jakož i světelné a zvukové efekty. Má nové barvy, grafiku a balení.


Brio WORLD 33834 Lokomotiva s aktivními tunely SMART TECH
1 429 Kč

899 Kč

Hůůůů, hůůůů! Lokomotivy jsou jako živé tak, jak nikdy předtím. Podle daného tunelu se lokomotiva zastaví, vycouvá, nebo začne blikat. Základní sada Lokomotiva a aktivní tunely využívá interaktivní chytrou technologii, se kterou vyrazíš na cesty a všechna rozhodnutí budou jen na tobě!


Hape Vláčkodráha velká "Horský důl"
4 866 Kč

4 229 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Jeďte vlakem z vrcholu hory do tmavého tunelu! Tato multifunkční dřevěná hrací sada poskytuje maximální zážitek. Obsahuje vodopád, překážkový most, jeřáb, dopravní pás a servisní stanici.


Brio WORLD 33510 Vlak na dálkové ovládání
1 079 Kč

939 Kč

Elektronický vláček s vagónkem na dálkové ovládání. Cestovní vláček na ovládádání přepravíí všechny cestující včas do cílové stanice. Na ovládání nalzenou děti také tlačítka na světelné a zvukové efekty.


Bigjigs Rail Exkluzivní depo pro 5 vláčků
1 143 Kč

978 Kč

Exkluzivní a krásně propracované vlakové depo, ve kterém může najednou odpočívat až 5 vláčků. 6ádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží, které jsou navíc v jasných barvách. Jsou dodávány se dvěma panáčky. S dvířky a sudy na olej a mazivo lze pohybovat.


Brio WORLD 33513 Vláčkodráha se soupravou metra a nástupištěm
1 588 Kč

1 379 Kč
+ doprava zdarma

Souprava metra s nástupištěm a kolejemi potěší každého příznivce Brio vláčkodráh. Tato sada obsahuje kruhové koleje, tunel, nástupiště, metro s třemi vozy, automat na jízdenky, plánek metra a 2 figurky cestujících. Metro jezdí velmi rychle a nechybí mu zvukový a světelný doprovod.


Brio WORLD 33773 Vláčkodráha startovací sada
1 229 Kč

1 069 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem, tunelem a postavičkami. Součástí sady je i lavička a semafor. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Bino Vláčkodráha s Krtkem
799 Kč

499 Kč

Dřevěná vláčkodráha s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Vláčkodráha lze postavit do uvavženého kruhu. Balení obsahuje podložku z folie imitující trávu, koleje, mašinku, vagónky, postavičky a další. Krásné malované motivy, tak jak je děti znají z oblíbené pohádky.


Brio WORLD 33512 Cestovní sada s výhybkou
2 935 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Metro city set se zvuky a světly od firmy Brio. Tato velká vláčkodráha s výhybkami, mostem, nástupištěm, obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí, kterou můžete sestavit i s vyvýšenými úseky. Součástí sady jsou vagónky, nástupiště s výtahem, semafor, značka, 2 postavičky a parádní most, přes který může vláček projíždět.


Brio WORLD 33578 Stanice s hlasovým záznamníkem
1 299 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Nádraží se zvukem a světlem, kanceláří a panem výpravčím je krásným místem pro čekající cestující. Mašinka projíždí skrze nádraží pod hodinami. Nahrávací železniční stanice umožňuje pomocí stisknutí tlačítka nahrávat hlasy nebo zvuky, které si pak můžete libovolně přehrávat.


Brio WORLD 33061 Nákladní přístav, sada
1 359 Kč

1 179 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha od značky Brio. Sada vláčkodráhy s přístavištěm a nákladní lodí dále obsahuje jeřáb na nakládání zboží a padací most. Pozor v přístavu je vždy rušno. V sadě naleznete také mašinku s vagónkem.


Bigjigs Rail Vláčkodráha pro holky - princezny
1 491 Kč

1 359 Kč
+ doprava zdarma

Že jsou vláčkodráhy jen pro kluky? Tato originální vláčkodráha pro malé slečny vás přesvědčí o opaku. Je dodávána s veškerým příslušenstvím v dívčích princeznovských barvách.


Maxim Nádraží s garáží a výtahem
1 189 Kč

888 Kč

Toto skvělé nádraží a garáž s výtahem zajistí hladké nadzemní parkování v centru velkých měst, kde by jinak auta zabírala velká parkoviště u obchodních, plaveckých, zábavních či sportovních center.


Bigjigs Rail Růžová mašinka s tendrem
248 Kč
241 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Huuu, huuu! Tato krásná a tradiční růžová lokomotiva má na svých koncích magnetické spojky, takže děti mohou snadno vytvořit řadu vagónků jedoucích za sebou. Ideální první vláček ke dřevěnému železničnímu systému vláčkodráh.


Bigjigs Rail Dřevěné vláčkodráhy Set 24 dílů
452 Kč

423 Kč

Je vždy dobré mít velkou nevyužitou zásobu kolejnic, jednou nastane ten správný čas rozšířit železniční síť Bigjigs! Tento rozsáhlý balíček příslušenství zahrnuje přímé a zakřivené kolejnice. Proto můžete rozšířit svou vláčkodráhu dle libosti, v představivosti se meze nekladou.


Bigjigs Rail Jeřáb a stavební stroje
1 226 Kč

Ideální dárek pro každé dítě, které má dřevěnou vláčkodráhu nebo má jen rádo stavební stroje! Tato sada obsahuje velký jeřáb, několik různých stavebních strojů, dva pracovníky, kužely a zábrany, vše ideální pro.


Bigjigs Rail Exkluzivní depo pro 5 vláčků
1 226 Kč

Žádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží pro 5 různých vlaků. Vše je malováno v jasných barvách a dodáváno se dvěma panáčky. S dvířky a sudy na olej a mazivo lze pohybovat.Bigjigs Rail dřevěné.


Bigjigs Rail Velká průmyslová točna
642 Kč

Velká průmyslová točna slouží ke změně jízdy vláčků dřevěné vláčkodráhy do celkem 6-ti různých směrů.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno.


Bigjigs Rail Nádraží nad cestou
559 Kč

Součástí balení je vše dle obrázku + 2 nájezdy na silnice obj.č. BJR104–2.Autodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat s vláčkodráhami Bigjigs. Vláčkodráhy Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími.


Bigjigs Rail Bigjigs Rall Hrací koberec pro vláčkodráhu
542 Kč

Tato krásná hrací Bigjigs plocha o rozměrech 120 × 90 cm dokreslí okolí Vaší železniční a silniční sady.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi.


Bino Vláčkodráha 70ks s mašinkou na baterie
1 210 Kč

Bino – Vláčkodráha 70ks, na baterie

Postavte si velkou vláčkodráhu s množstvím příslušenství jako jsou výhybky, zatáčky, most, závory a nezbytnými doplňky pro okolí. Balení obsahuje 70 dílků. Lokomotiva je na baterie 1×1,5V.


Bigjigs Rail Hasiči mořští záchranáři
546 Kč

Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs Rail byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze.


Bigjigs Rail Stolní vláčkodráha mořský svět
3 954 Kč

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci.


Bigjigs Rail Dřevěné koleje set most 18 dílů
841 Kč

Tato rozšiřující sada mostů, podpůrných bloků, stoupajících a klesajících kolejnic a dalších kolejnic, umožní vaším vlakům přejíždět přes různé otvory, překážky a nerovnosti. Tato kolekce je kompatibilni s předními.


Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha hasičská stanice
1 360 Kč

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Hrací set můžete libovolně doplňovat dalšími prvky.


Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha Safari
1 360 Kč

Všichni na palubu! Safari vlak odjíždí na Bigjigs Safari dobrodružství. Jaké divoké zvíře bude na cestě? Vtipná opice nebo obří žirafa? Možná dokonce uslyšíte hlasitého lva! Tato 38 dílná sada obsahuje vysoce kvalitní.


Bigjigs Rail Vláčkodráha Services a stůl
3 955 Kč

Součástí balení je vše dle obrázku – 71 dílů. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a.


Bino Dřevěná vláčkodráha Krtek 28 dílů
742 Kč

Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU..


Maxim Interaktivní elektro závory
599 Kč

Neobyčejné závory, které usnadňují řízení provozu jak na kolejích, tak na silnici. Stačí stáhnout závory dolů a po průjezdu mašinky závory začnou samy vydávat zvukový a světelný signál a upozorňují auta na silnici, že.


Small foot Small Foot Hasičská stanice s příslušenstvím
889 Kč

Tato hasičská stanice přináší různorodou herní zábavu. Sada vyrobená ze dřeva a plastu má mnoho doplňků jako je skluzavka, vrtulník, hasiči, hasicí přístroj a hasičský vůz, a umožňuje malým fanouškům zažít.


Tidlo Dřevěná vláčkodráha Londýn
1 563 Kč

Tidlo dřevěná vláčkodráha Londýn

 Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z.


Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha dinosauří
1 534 Kč

Sada obsahuje 49 kusů. Fantasy dinosauří set vláčkodráhy, ve kterém se železnice a dinosauři spojili v barevnou pravěkou krajinu. Set obsahuje dinosauří vlak, sopku s tunelem a skupinu dřevěných dinosaurů. Tuto sadu lze.


Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha horská cesta 112 dílů
2 670 Kč

Vláčkodráha obsahuje 112 kusů. Na této vláčkodráze je opravdu spousta věcí k hraní a vidění – vláček už od nádraží postupně stoupá přes mosty a visuté koleje do vysokých hor, z kterých pak sviští do průsmyku kolem.


Bigjigs Rail Padací most
795 Kč

Hrad s křížením a dřevěným padacím mostem. Zvedněte pohyblivý most pomocí červeného navijáku k zastavení nepřátel ve vašich stopách. Poté co se nepřátelé ztratí z dohledu, sklopte most zpět dolů a připravte se na trať na.


Bigjigs Rail Víceúrovňový set kolejí
901 Kč

Stabilní železniční stavba díky přesným rozměrům umělohmotných sloupů a těsným vložkám umístěných v místech vkládaných kolejí. Díky pevným spojením lze stavbu jednoduše přesouvat aniž by se rozpadla. Součástí.


Bigjigs Rail Vláčkodráha Depo
3 715 Kč

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Hrací set můžete libovolně doplňovat dalšími prvky.


Bigjigs Toys Bigjigs Baby Dřevěný vláček s nasazováním
606 Kč

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci.


Hape Vláčkodráha puzzle
648 Kč

Dřevěná veselá vláčkodráha se skládá z kolejí a vkládacích vláčků. Tento hrací set je ideálním propojením dřevěné vláčkodráhy a puzzle. Dětem se tak rozvíjí jejich myšlení a motorika.

Hračky se vyrábí proto, aby.


KidKraft KidKraft Vláčkodráha horská základna
2 009 Kč

KidKraft – Vláčkodráha Horská základna

Krásná vláčkodráha posazená do prostředí horké záchranné základny s letištěm a stanicí horské záchranné služby. Součástí balení jsou dolňky dle obrázku. Kvalitní zpracování .


Vláčky a mašinky

Kdo v dětství nemiloval vláčky? Krom modelářství existují sady vláčků, které lze rozšiřovat a dokupovat, takže časem vaše díte vlastní téměř opravdu rozsáhlou železniční síť - byť miniaturní.

Pro začátek doporučujeme zakoupit sadu vláčků, která obsahuje koleje, výhybky a vlastní mašinku. Koleje lze skládat dle libosti a fantazii se meze nekladou. Některé sady vláčků obsahují také terénní nerovnosti jako mosty či mimoúrovňové křížení kolejí, stromy a další vychytávky.

Pro menší děti je vhodné celodřevěné provedení. Mašinka jezdí po kolejích, které neobsahují ostré hrany či rohy. Všechny komponenty jsou dostatečně velké, aby je ratolest nemohla spolknout. Dřevěné dráhy jsou vhodné pro děti od 1 roku.

Pro starší děti budou zajímavější elektrifikovavé dráhy. Vláčky jsou napájené bateriemi, takže nehrozí žádný úraz elektřinou. Dráha se ovládá ovladačem, kdy je možné měnit směr jízdy mašinky či dokonce použít více vláčků najednou. Dopřejte svému dítěti pocit strojvůdce TGV.

Ke každé sadě nabízíme široký výběr doplňků, které jsou plně kompatibilní a dovolí povýšit zážitek z dráhy na jinou úroveň.

Pro opravdové malé milovníky vláčků a mašinek doporučujeme velké sady, které simulují malé město, ve kterém nechybí vlakové a autobusové nádraží, silnice pro auta, přístav s majákem a dokonce i přistávací dráha pro letadla. Prostě něco pro fajnšmekry.

A pamatujte, někdy mají tatínkové z vláčků větší radost než děti samotné. Pokud si myslíte, že vláček nebude to pravé ořechové, zkuste autodráhu. Ta zabere skoro vždy.

_____

^ Zpátky nahoru