Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Barny's Effective proti vším 60 ml
239 Kč

Barny´s Effective proti vším je velice efektivním a šetrným přípravkem proti zvýšenému výskytu vší.


Dr. Müller VšiVen balzám 150 ml a šampon 150 ml
229 Kč

VšiVen je sada přípravků na bázi přírodních látek, které jsou určené pro ošetření zavšivených vlasů. Přípravky obsahují esenciální rostlinné oleje (rostlinné silice) a ovocné extrakty, které omezují výskyt vší ve vlasech. Balzám i šampon jsou účinné, snadno aplikovatelné a bezpečné.


Hedrin Spray proti vším a hnidám 100 ml
197 Kč

Spray na vši pracuje novým unikátním způsobem, kdy namísto použití chemických toxických prostředků na hubení vší účinkuje tak, že je obalí a „udusí“.


MedPharma Tea Tree Oil - 100% rostlinná silice z australského čajovníku 10 ml-15%
99 Kč

84 Kč

Akce

Tea Tree Oil je 100% rostlinná silice z čajového stromu (Melaleuca alternifolia), který pochází z východní Austrálie. Olej má neobyčejně silné antiseptické účinky. Tato silice je vhodná do relaxačních koupelí pro osvěžení pokožky nebo k péči o nohy, ke stimulačním masážím, do aromalampy.


Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA
359 Kč

Paranit sprej rychle, bezpečně a bez kompromisů zabíjí vši a hnidy do 15 minut. Současně je Paranit maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce, neboť neobsahuje chemické insekticidy, ale kvalitní patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem, která vši jednoduše udusí a dehydruje.