Clip-Vlasy-Levne.cz Kudrnaté vlasy k prodlužování keratinem 60cm - světle hnědé 1 pramen 0,7 gramů

Clip-Vlasy-Levne.cz Kudrnaté vlasy k prodlužování keratinem 60cm - světle hnědé 1 pramen 0,7 gramů

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nechte si prodloužit vlasy oblíbenou keratinovou metodou! Tato metoda prodloužení vlasů je oblíbená zejména pro své malé a nenápadné spoje. Keratin je nejpřirozenější metoda, protože tato látka je obsažena v lidských nehtech a vlasech. Celý popis
1 449 Kč

Skladem u partnera 5+ kusů

29.1 - 1.2 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Clip-Vlasy-Levne.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100026187958

Popis

Nechte si prodloužit vlasy oblíbenou keratinovou metodou! Tato metoda prodloužení vlasů je oblíbená zejména pro své malé a nenápadné spoje. Keratin je nejpřirozenější metoda, protože tato látka je obsažena v lidských nehtech a vlasech. Na vlasových pramenech, které jsou v naší nabídce, jsou již upevněny „nehtíky“, pomocí kterých se spoj vytváří. Jsou tedy plně připraveny k aplikaci. Jakmile Vám začnou vlasy odrůstat, tj. zhruba po 3 měsících, doporučujeme posunout spoje blíže k hlavě. Vlasy jsou 100% lidské evropského typu v REMY kvalitě. Délka 60cm. Kudrnatá struktura. Vlasy je možné tepelně i chemicky upravovat. Nedoporučujeme je odbarvovat. Vlasy k prodloužení keratinem máme ve dvou provedeních a to:

  1. váha 1 pramenu 0,5 g, celá sada (50 pramenů) tedy váží 25 g
  2. váha 1 pramenu 0,7 g, celá sada (50 pramenů) tedy váží 35 g

Chcete-li vytvořit efekt melíru, pak doporučujeme zakoupit si alespoň dvě sady v různých odstínech a zkombinovat je. Jedna sada obsahuje 50 pramenů k prodloužení.