Brita MaxtraPlus Pack 4 (3+1 zdarma)christmas delivery
639 Kč

BRITA Maxtra+ filtry nové generace pro ještě efektivnější filtraci vody mají vylepšené složení a o 25% lepší chuť. Balení obsahuje 4 kusy filtračních patron. Patrony sedí do všech konvic značky Brita.

Laica Bi-flux filtr, 10+2 ks Magnesiumactivechristmas delivery
1 249 Kč 1 099 Kč

Vodní filtr Bi-flux s pětistupňovou filtrací vody. Filtr Laica je určen do filtračních konvic na pitnou vodu různých značek. Redukuje těžké kovy, chlór, vodní kámen a další nečistoty, které se ve vodě nacházejí. Zlepšuje chuť a kvalitu vody. Jeden filtr vydrží 30 dní.

BWT SLIM MEI 3,6 l + 2x filtrchristmas delivery
499 Kč 409 Kč

Novinka

Filtrační konvice BWT Slim s objemem 3,6 l, který je největší na trhu. Mechanický indikátor výměny filtru a ruční juicer v balení. Vhodná do dveří všech běžných ledniček.

Honeywell FF60 vodní filtr na dešťovou vodu
3 469 Kč 2 755 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtr na dešťovou vodu Honeywell FF60 triplex sítko 25 µm. Triplex – jemný filtr na dešťovou vodu do max. teploty 45°C, PN6, omyvatelný předfiltr 100µm, síto 25µm a vložka s aktivním uhlím, vnitřní závity 3/4" (součástí balení 4 adaptéry na vnější závity 3/4" a 1").

Laica FLOW'N GO Filtrační láhevchristmas delivery
649 Kč

Filtrační láhev Laica Flow´N GO je určena pro domácí použití a filtraci pitné vody. Jeden filtr vydrží 30 dní či asi 120 l přefiltrované vody. Disponuje ručním ukazatelem životnosti filtru.

Philips filtrační konvice AWP2918/10, bíláchristmas delivery-38%
489 Kč 299 Kč

Akce

Filtrační konvice na vodu o objemu 2,5 litru efektivně redukuje obsah těkavých látek, mikroplastů, pesticidů a až 99 % chlóru a olova. Philips filtrační konvice AWP2918/10, bílá je vybavena krytem proti prachu, který brání znečištění vody prachem.

Laica XXL Firenze filtrační konvicechristmas delivery
759 Kč 739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rok od roku víc dbáme na své zdraví a co přesně se nachází v každodenních příjmech. S balenou vodou nikdy nemáte takovou jistotu jako u přefiltrování s konvicí Laica. XXL konvice přefiltruje 2,2 litru.

Philips Výrobník sody ADD4902RD/10, červenýchristmas delivery-17%
3 349 Kč 2 749 Kč

Akce

Výrobník sycených nápojů Philips ADD4902RD/10 připraví perlivý nápoj kdykoli budete chtít. K jeho fungování není třeba elektřina. Jedna bombička nahrazuje až 120 jednorázových plastových lahví. Bezpečnostní ventil automaticky uvolňuje tlak uvnitř láhve. Perlivá voda ve 3 snadných krocích.

Laica Filtr Fast Disk 3 kschristmas delivery
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtr FAST DISC do filtrační láhve FLOW'N GO filtruje pitnou vodu pomocí postříbřeného aktivního uhlí. Snižuje obsah chlóru, uchovává minerály přítomné ve vodě.

Laica Náhradní filtry Biflux 3+1christmas delivery
498 Kč 419 Kč

LAICA náhradní filtry Biflux 3+1. Filtry nové generace LAICA Biflux využívají ojedinělou 5ti stupňovou technologii filtrace, která je až o 30% účinější než klasické filtry. Všechny filtry LAICA jsou vyráběny v Itálii a celý výrobní proces je průběžně monitorován a pod intenzivní kontrolou.

Laica Carmen set filtrační konvice + 3ks filtrů Bi-fluxchristmas delivery-36%
699 Kč 444 Kč

Akce

Set obsahující filtrační konvici Carmen v červené barvě a tři kusy filtrů Bi-Flux. Konvice na vodu s digitálním indikátorem stavu filtru a celkovým objemem 2,3l. Praktický otvor pro rychlé plnění.

BWT Náhradní filtry Mg2+ - balení 9kschristmas delivery
1 199 Kč 949 Kč

Náhradní filtry BWT Mg2+ – balení 9ks jsou vhodné i pro Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobeno v Rakousku. Obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací odstraníme škodlivé látky.

Laica F4M Bi-flux filtr 4kschristmas delivery

Laica F4M Bi-flux filtr 4ks

Hodnocení: 4,8
419 Kč

Bi-flux filtr s pětistupňovou filtrací vody, určen do filtračních konvic na pitnou vodu Laica a dalších značek. Redukuje těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy, zlepšuje chuť a kvalitu vody.

Laica MikroPLASTIK-STOP filtrační konvicechristmas delivery
1 399 Kč

Filtrační konvice Laica MikroPLASTIK-STOP disponuje dvojitým filtračním systémem pro redukci mikroplastu ve vodě. Redukuje také těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy. Mechanický indikátor upozorňuje na stav Bi-flux filtru.

Brita ON TAP vodní filtrační systém na vod.bateriichristmas delivery
1 599 Kč 1 499 Kč

Akce

Vodní filtr od značky Brita ON TAP vodní filtrační systém na vod.baterii určen k montáži přímo na vodovodní kohoutek. Jeho kapacita je 600 l, digitální odečet informuje o momentálním stavu. Dopřejte si čistou vodu bez mikroplastů pokaždé, když otočíte kohoutkem.

Orion Náhradní filtry do konvice CARBO 3 kschristmas delivery
399 Kč

Náhradní filtrační patrony do filtračních konvic snižují obsah vodního kamene, odstraňují nežádoucí látky jako chlor, které ovlivňují chuťové a pachové vlastnosti vody.

DAFI Classic Standard náhradní filtry 2 kschristmas delivery
239 Kč

Výměnná náplň pro filtrační konvici na vodu DAFI. Filtr eliminuje nežadoucí látky jako rtuť, olovo, chlór, odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Vhodný pro filtrační konvice s označením Classic.

Laica Bi-Flux Cartridge Mineralbalance 3ks M3Mchristmas delivery
429 Kč

Laica Bi-Flux Cartridge M3M zachovává rovnováhu minerálů ve vodě, zejména hořčíku a vápníku, zatímco redukuje těžké kovy, chlór, herbicidy a pesticidy. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.

Laica Laica Bi-Flux Cartridge Coffee & Tea 3ks C3Mchristmas delivery
449 Kč

Laica Cartridge filtry Coffee&Tea jsou speciálně navržené pro lepší chuť kávy a čaje. Vysoká efektivita odstraňování vodního kamene, těžkých kovů a chlóru. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.

Laica MikroPLASTIK-STOP filtrchristmas delivery
499 Kč

Vodní filtr Laica MikroPLASTIK-STOP redukuje více než 99,5 % mikroplastů o velikosti ≥ 0,1 µm. Přefiltruje cca 1000 l vody, což je ekvivalent až 12 měsíců.

Barrier Standard náhradní filtrační patrona, 3 kschristmas delivery
439 Kč

Náhradní filtrační patrony značky Barrier zajistí komplexní odfiltrování organických a anorganických nečistot a odstranění nepříjemného zápachu a pachuti z vody z vodovodního kohoutku. Balení obsahuje 3 kusy.

Laica F2M Bi-flux filtry, 2 kschristmas delivery
289 Kč

Náhradní filtry do filtračních konvic Bi-flux redukují těžké kovy, chlór, bakterie, vodní kámen, herbicidy a pesticidy ve vodě. Vynikají 5 stupňoviu filtrací a jeden kus přefiltruje až 150 l vody za měsíc. Balení obsahuje 2 kusy.

Orion filtrační konvice Carbo 2,4 lchristmas delivery
459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtrační konvice připraví vodu v ideální formě pro přípravu veškerých nápojů i pro vaření. Pěti stupňová filtrace redukuje tvrdost vody, chlor, olovo, zinek, měď, některé herbicidy a pesticidy, nepříjemné pachy.

MAXXO UNI filtry 12 ks + sportovní láhevchristmas delivery
1 169 Kč

Vodní filtry MAXXO UNI 12 ks jsou kompatibilní s filtračními systémy BWT, Laica Biflux a Brita Maxtra. Odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují vzhled a chuť vody z vodovodu. Významně redukují obsah chloru a jeho organických sloučenin, vodního kamene, zakalení. Sportovní láhev zdarma.

DAFI Atria classic filtrační konvice 2,4 l + 1 filtr, bíláchristmas delivery
449 Kč

Filtrační konvice DAFI Atria classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

DAFI Astra classic filtrační konvice 3 l, bíláchristmas delivery
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtrační konvice DAFI Astra classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

Laica Carmen filtrační konvice, bíláchristmas delivery
699 Kč 599 Kč

Konvice Carmen značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus. Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru.

Barrier Standard náhradní filtrační patrona, 2 kschristmas delivery
309 Kč

Náhradní filtrační patrony značky Barrier zajistí komplexní odfiltrování organických a anorganických nečistot a odstranění nepříjemného zápachu a pachuti z vody z vodovodního kohoutku. balení obsahuje 2 kusy.

DAFI pH+ Classic náhradní filtr 1 kschristmas delivery
269 Kč

Výměnná náplň pro filtrační konvici na vodu DAFI upravuje pH vody a vylepšuje její chuť. Filtrováním přes speciální keramické lůžko je eliminované množství chlóru a vodu obohatí o minerály.

DAFI Atria classic filtrační konvice 2,4 l + 1 filtr, modráchristmas delivery
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtrační konvice DAFI Atria classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

Laica Filtr Fast Disk 6 kschristmas delivery
519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtr FAST DISC do filtrační láhve FLOW'N GO filtruje pitnou vodu pomocí postříbřeného aktivního uhlí. Snižuje obsah chlóru, uchovává minerály přítomné ve vodě.

Barrier Hardness náhradní filtrační patronachristmas delivery
249 Kč

Náhradní filtrační patrona Hardness odstraňuje organické a anorganické nečistoty, vedlejší produkty chlórování, chlór, měď, olovo, rtuť, soli způsobující tvrdost vody, rez, písek a jiné mechanické částice.

Barrier Standard náhradní filtrační patronachristmas delivery
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní filtrační patrona Standard odstraňuje vedlejší produkty chlórování, chlór, olovo, rtuť, rez, písek a jiné mechanické částice. Patrona se závitem, který eliminuje možnost, že by se nepřefiltrovaná voda dostala do přefiltrované.

DAFI Astra classic filtrační konvice 3 l, modráchristmas delivery
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtrační konvice DAFI Astra classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

DAFI Omega unimax filtrační konvice 4 l, bíláchristmas delivery
669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtrační konvice DAFI Omega unimax odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Je vybavena LED senzorem, který připomíná kdy je potřeba vyměnit filtr. Konvice se lehce plní, i bez sundání víčka nádoby.

Barrier Iron náhradní filtrační patronachristmas delivery
249 Kč

Náhradní filtrační patrona Iron odstraňuje organické a anorganické nečistoty, vedlejší produkty chlórování, chlór, měď, železo, těžké kovy, olovo, rtuť, olej, pesticidy, rez, pachuť a zápach.

Laica Bi-Flux Cartridge Magnesiumactive 2ks G2Mchristmas delivery
319 Kč

Složení filtru Cartridge Magnesiumactive značky Laica zvyšuje množství hořčíku ve vodě, zatímco redukuje těžké kovy, chlór, herbicidy a pesticidy. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.

Brita Fill&Go Vital 0,6lchristmas delivery

Brita Fill&Go Vital 0,6l

Hodnocení: 4,4
469 Kč

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, díky opakovaně plnitelné láhvi si můžete užívat čerstvě filtrovanou vodu. Praktická stlačitelná filtrační láhev o objemu 0,6 l pro všechny je vybavena filtrem Brita Micro Disc, která účinně snižuje chlór a další nečistoty a přitom ponechává minerály.

MAXXO Náhradní vodní filtry 3+1christmas delivery
349 Kč 339 Kč

Filtry nové generace MAXXO UNI, balení 3+1 – kompatibilní s filtračními systémy BWT, LAICA Biflux, Brita Maxtra. Odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují chuť a vzhled vody z kohoutku.

BWT Náhradní filtry Mg2+ - balení 3kschristmas delivery
449 Kč 339 Kč

Náhradní filtry BWT Mg2+ – balení 3ks jsou vhodné i pro Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobeno v Rakousku. Obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací odstraníme škodlivé látky.

Barrier Style filtrační konvice na vodu, tmavě modráchristmas delivery
449 Kč 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní model filtrační konvice Style se vám prakticky vejde do dveří lednice a má mechanický indikátor pro výměnu patrony. Nálevka je vyvinuta tak, aby se do přefiltrované vody nedostal prach.

Sana Filtrační láhev Sana 600 ml, černá
1 560 Kč

Filtrační láhev Sana 600 ml

Nerezová filtrační láhev Sana s objemem 600 ml zaručí čistou vodu i mimo domov! Kvalitní filtr s aktivním uhlím je o kapacitě 300 litrů. Díky němu se z kohoutkové vody odstraní řada.

Barrier Ultra náhradní filtrační patronachristmas delivery
389 Kč

Náhradní filtrační patrona ULTRA má membránu z dutých vláken, která odstraňuje baktérie, spóry a cysty, včetně těch, které jsou odolné vůči chlóru a vysoké teplotě.

Brita Classic patrony 3 kschristmas delivery

Brita Classic patrony 3 ks

Hodnocení: 4,7
597 Kč 519 Kč

Set tří náhradních patron pro filtrační konvice BRITA Aluna. Výměnná náplň Classic do vašeho vodního filtru BRITA vám připraví čistou a chutnou vodu pro použití v různých nápojích, i na vaření.

Sana Filtrační vložka Antibacterial
520 Kč

Filtrační vložka Sana Antibacterial je určená pro filtrační láhev Sana 600 ml. Filtrace obsahuje aktivní uhlí z kokosových skořápek. Porezita 0,6 –0,8 ㎛. Životnost je 200 litrů.  

Lahev Sana s antibakteriální vložkou lze.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vodní filtry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vodní filtry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vodní filtry akce.