LifeStraw Personal

LifeStraw Personal

Hodnocení: 5
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

LifeStraw Personal je praktický vodní filtr, který je nezbytným doplňkem pro každého cestovatele a turistu. S tímto filtrem se snadno a bez obav můžete napít z jakéhokoliv vodního zdroje.


LifeStraw Steel

LifeStraw Steel

Hodnocení: 5
1 799 Kč

1 429 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LifeStraw Steell, filtr vhodný pro turistiku a pro pití z jakéhokoliv vodního zdroje.


Lifesystems Chlorine Dioxide Tablets (30 Pack)
399 Kč

349 Kč

Tablety pro úpravu vody Lifesystems Chlorine Dioxide Tablets jsou velmi bezpečným a účinným prostředkem k desinfekci až 30 l vody. Hubí viry, bakterie i cysty. Nezanechávají žádnou barvu ani pachuť.


Lifesystems Chlorine Dioxide Liquid (2 x 30ml)
279 Kč

249 Kč

Kapky pro úpravu vody Lifesystems Chlorine Dioxide Drops jsou velmi bezpečným a účinným prostředkem k desinfekci až 60 l vody. Hubí viry, bakterie i cysty. Nezanechávají žádnou barvu ani pachuť.


LifeStraw Flex
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LifeStraw® Flex je přenosná měkká láhev s filtrem na vodu, s 2-stupňovým systémem filtrace, až pro 5 různých použití. Filtruje až 2000 litrů vody a je vhodná pro pěší turistiku, cestování, kempování, expedice ve skupinách. Filtr lze použít i samostatně a pít přímo z řeky nebo třeba z kaluže.


LifeStraw GO 2-Stage Filter
869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LifeStraw GO 2-Stage Filter je náhradní filtr pro přenosnou láhev LSGO Stage 0,65L Je vyvinutý pro pití z jakéhokoliv vodního zdroje. Po dobu životnosti přefiltruje až 1000 litrů vody.


LifeStraw Carbon Capsule
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

LifeStraw Carbon Capsule je náhradní uhlíkový filtr pro přenosnou láhev LSGO2 Stage a LS Steel, vyvinutý pro pití z jakéhokoliv vodního zdroje.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: