LifeStraw Personal
849 Kč

LifeStraw Personal je praktický vodní filtr, který je nezbytným doplňkem pro každého cestovatele a turistu. S tímto filtrem se snadno a bez obav můžete napít z jakéhokoliv vodního zdroje.


LifeStraw Steel
1 799 Kč

1 429 Kč

LifeStraw Steell, filtr vhodný pro turistiku a pro pití z jakéhokoliv vodního zdroje.


Lifesystems Chlorine Dioxide Tablets (30 Pack)
399 Kč

349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tablety pro úpravu vody Lifesystems Chlorine Dioxide Tablets jsou velmi bezpečným a účinným prostředkem k desinfekci až 30 l vody. Hubí viry, bakterie i cysty. Nezanechávají žádnou barvu ani pachuť.


LifeStraw Carbon Capsule
449 Kč

LifeStraw Carbon Capsule je náhradní uhlíkový filtr pro přenosnou láhev LSGO2 Stage a LS Steel, vyvinutý pro pití z jakéhokoliv vodního zdroje.


LifeStraw GO 2-Stage Filter
869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LifeStraw GO 2-Stage Filter je náhradní filtr pro přenosnou láhev LSGO Stage 0,65L Je vyvinutý pro pití z jakéhokoliv vodního zdroje. Po dobu životnosti přefiltruje až 1000 litrů vody.


LifeStraw Mission 12L
3 339 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LifeStraw Mission 12 je přenosný pytel o objemu 12 L. Jeho filtr umožňuje pití z jakéhokoliv vodního zdroje. Prefiltruje až 18000 litrů vody a díky tomu je vhodný na kempování i různé expedice.


LifeStraw Mission 5L
3 189 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LifeStraw Mission je přenosný pytel o objemu 5L. Jeho filtr umožňuje pití z jakéhokoliv vodního zdroje. Prefiltruje až 18000 litrů vody a díky tomu je vhodný na kempování i různé expedice.


Lifesystems Chlorine Dioxide Liquid (2 x 30ml)
279 Kč

249 Kč

Kapky pro úpravu vody Lifesystems Chlorine Dioxide Drops jsou velmi bezpečným a účinným prostředkem k desinfekci až 60 l vody. Hubí viry, bakterie i cysty. Nezanechávají žádnou barvu ani pachuť.


LifeStraw Flex
1 299 Kč

LifeStraw® Flex je přenosná měkká láhev s filtrem na vodu, s 2-stupňovým systémem filtrace, až pro 5 různých použití. Filtruje až 2000 litrů vody a je vhodná pro pěší turistiku, cestování, kempování, expedice ve skupinách. Filtr lze použít i samostatně a pít přímo z řeky nebo třeba z kaluže.