10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aga Vodní pistole dinosaurus 21 cm Aga Peekaboo vodní pumpa tužka 54cm růžová
Aga Vodní pistole dinosaurus 21 cm

Skvělý batoh s vodní pistolí – dinosaurus. Dobře se hodí pro venkovní hraní. Zbraň má nádrž, kterou lze pohodlně nosit na zádech. Živé barvy upoutají pozornost dítěte a povzbudí ho ke hře. Rozměry. batoh: 23,5×18×4cm

můžete mít 7.12.

Aga Vodní pistole 2400 ml, 60 cm červená Aga Peekaboo vodní pumpa tužka 54cm růžová
Aga Vodní pistole 2400 ml, 60 cm červená

Senzační vodní pistole. Ideální pro mladé experty na vodní pistole. Rozvíjí manuální dovednosti a podporuje dítě v pohybu. Je vybaven popruhem přes rameno, který usnadňuje přepravu. Barva: červená. Objem: 24 000 ml. Rozměry. pistole: 60×32cm.

můžete mít 7.12.

Aga Peekaboo vodní pumpa tužka 54cm růžová Aga Peekaboo vodní pumpa tužka 54cm růžová
Aga Peekaboo vodní pumpa tužka 54cm růžová

Fantastická růžová vodní jízda na seně, která vám zaručí obrovské množství zábavy pod širým nebem. Hračka ve tvaru tužky je ideální pro rozvoj manuálních dovedností dítěte. Materiál: plast. Rozměry. hračka: 54×4cm. Dlouhá. při plném nafouknutí: 86,5 cm.

můžete mít 7.12.

Aga Vodní pistole vodní pistole 56cm žlutá Kruzzel Puška / pistole na gelové kuličky + příslušenství 8000 nábojů.
Aga Vodní pistole vodní pistole 56cm žlutá

Fantastická vodní pistole, která vám zaručí obrovské množství venkovní zábavy. Hračka je vynikající pro rozvoj manuální zručnosti dítěte. Materiál: plast. Rozměry. hračka: 56×10cm. Dlouhá. plně nafouknutá zbraň: 96 cm.

můžete mít 7.12.

INTEREST pistole s laserem na vodní kuličky s náboji 9 - 11 mm. 33cm. Kruzzel Puška / pistole na gelové kuličky + příslušenství 8000 nábojů.
INTEREST pistole s laserem na vodní kuličky s náboji 9 - 11 mm. 33cm.

Jedná se o malé kuličky, které nasypete do přiloženého zásobníku. Za pár minut se kuličky ve vodě zvětší a můžou se použít ke střelbě. Kuličky jsou nasáklé vodou takže nebolí a jsou bezpečné.

můžete mít 6.12.

Akce
Addo Vodní pistole Hurricane Warrior Pistole na vodu a pěnové náboje 23 cm
Addo Vodní pistole Hurricane Warrior

Tato super vodní pistole z kvalitního plastu je ideální pro venkovní radovánky během horkých dnů. Připravte se na zábavu s dosahem vodní střely až 10 metrů a rychlé nabíjení.

můžete mít DNES

Od MALL
Nerf Super Soaker Hydro Frenzy Pistole na vodu a pěnové náboje 23 cm
Nerf Super Soaker Hydro Frenzy

Rozbalte to s vodními blástry Nerf Super Soaker! Tyhle venkovní hračky nejsou jen pro děti, skvěle se s nimi vyřádí i dospělí. Na co ještě čekáte? Honem je běžte naplnit a hurá do akce! Vodní blástr Nerf Super Super Hydro Frenzy má v hlavni 2 trubice. Trubice se při výstřelu otáčí a vypouští proudy vody do všech směrů.

můžete mít DNES

Od MALL
Pistole na vodu a pěnové náboje 23 cm Pistole na vodu a pěnové náboje 23 cm
Pistole na vodu a pěnové náboje 23 cm

Policejní set. Pistole střílí pěnové náboje i vodu. Obsah balení – pistole, pěnové náboje, odznak, pouta. 2 varianty – modrá, žlutá.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Addo Vodní pistole Tornado Trooper Timeless Tools Dětská pistole se zvukem, ve 2 barvách, se sadou projektilů navíc - šedá
Addo Vodní pistole Tornado Trooper

Tato super vodní pistole z kvalitního plastu je ideální pro venkovní radovánky během horkých dnů. Připravte se na zábavu s dosahem vodní střely až 7 metrů a jednoduché rychlé nabíjení.

můžete mít DNES

Od MALL
INTEREST dětské pistole s pěnovými náboji Soft Gun Timeless Tools Dětská pistole se zvukem, ve 2 barvách, se sadou projektilů navíc - šedá
INTEREST dětské pistole s pěnovými náboji Soft Gun

Hravá zábava nejen pro kluky! Pistole na pěnové náboje zabaví každého malého pistolníka.

můžete mít 6.12.

Vodní pistole

Vodní pistole je skvělou hračkou k vodě nebo zahradnímu bazénu. Ponoříte ji do vody a pístem natáhnete potřebný objem. Následně stisknete spoušť a zábava může začít! Pistole vystřelí vodu až několik metrů. Nejoblíbenějšími vodními pistolemi jsou jednoznačně pistole Nerf Fortnite.

Vodní pistole Nerf

Největší vodní pistole Nerf má obouruční blaster a dvě nádrže. Vodní pistole Nerf pojme až 1 litr vody a stříká dva proudy vody najednou, proto je nejoblíbenější ze všech vodních pistolí.

→ Nerf vyrábí také speciální edice vodních pistolí Fortnite.

Pěnová vodní pistole

Pěnová vodní pistole není tvarovaná do zbraně, ale do válce, pístu. Připomíná spíše pumpu či injekční stříkačku. Je lehká a snadno se ovládá. Je perfektní hračkou do vody pro kluky i holky.

Velká vodní pistole

Velké vodní pistole mají obvykle 2 zásobníky na vodu a jejich délka je i půl metru! Objem se pohybuje okolo 1,5 l vody a pistole se hodí hlavně k moři nebo do velkých bazénů. Kvůli velikosti a vyšší hmotnosti jsou obvykle určené dětem od 7 let.

Nejlepší vodní pistole

Nejlepší vodní pistole mají dostřel větší než 10 m. Jsou vybaveny zásobníkem na vodu s velkým objemem, který mnohdy přesahuje i 1 l. Díky tomu jsou těžší, a nehodí se tak pro menší děti, které by je neunesly.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vodní pistole.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vodní pistole výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vodní pistole akce.