NEDO Stativ s výsuvem pro rotační lasery

NEDO Stativ s výsuvem pro rotační lasery

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tento vysoce kvalitní stativ vyráběný firmou NEDO je ideální pro všechno vnitřní využití. Díky plastovým koncovkám na nohách stojanu je také bezpečně uchycen na kluzkých plochách a může být rozšířen o další příslušenství- hvězdy stativu. Celý popis
6 038 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: NAVISAT

Skladem u partnera 5+ kusů

29.9.2021 - 30.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera NAVISAT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042262490

Popis

Tento vysoce kvalitní stativ vyráběný firmou NEDO je ideální pro všechno vnitřní využití. Díky plastovým koncovkám na nohách stojanu je také bezpečně uchycen na kluzkých plochách a může být rozšířen o další příslušenství- hvězdy stativu. "">Ať už se jedná o váš rotační laser nebo křížový laser, stojan s klikou MessFreunde je bezpečný, s dokonalým zdvihem a možností reagovat na řadu dalších požadavků na staveništi. Stabilita stativu má rozhodující vliv na přesnost měření při nivelaci nebo při práci s rotačním laserem nebo křížovým laserem. Stojan Nedo  se vyznačuje maximální stabilitou a spolehlivostí a mimořádně robustní konstrukcí.

Ve středové ose výsuvu je otvor – při použití s rotačním laserem, který má laserovou olovnici, laserový bod na podlaze bude vidět !

Výsuv 0,80 m –2,76 m.

UPOZORNĚNÍ: Tento typ zboží lze přepravovat pouze pomocí GLS.