South Digitální teodolit ET02 + 3 roky záruka

South Digitální teodolit ET02 + 3 roky záruka

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
ET02 je digitální teodolit s přesností 2"" a vertikálním kompenzátorem. Digitální teodolity ET02 je určen především pro přesné stavební práce. Spolehlivý teodolit s dlouhou výdrží baterie a dobře čitelným displejem. Celý popis
26 814 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: NAVISAT

Již se neprodává

Zboží partnera NAVISAT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042262505

Popis

ET02 je digitální teodolit s přesností 2"" a vertikálním kompenzátorem. Digitální teodolity ET02 je určen především pro přesné stavební práce. Spolehlivý teodolit s dlouhou výdrží baterie a dobře čitelným displejem. Ten zaručuje spolehlivé měření vertikálního úhlu a minimalizování chyb z urovnání přístroje.Nejnovější digitální teodolity značky SOUTH Vám zaručují spolehlivé a přitom velmi jednoduché měření. Jejich moderní design a kvalitní zpracování jsou hlavním rysem, který přesvědčí i velmi náročného uživatele. Kompaktní přístroj zaručuje práci v dešti, mrazu i velkých vedrech, takže se na něj můžete spolehnout, jako na Vašeho profesionálního pomocníka.

ET-XX jsou osazeny skleněnými čočkami s velikým 30× zvětšením, které je dalším bezesporným přínosem pro přesnost Vaší práce.