AQUAdue GrandesYs Úsporný WC splachovač s umyvadlem AQUAdue GrandesYs

AQUAdue GrandesYs Úsporný WC splachovač s umyvadlem AQUAdue GrandesYs

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Šikovný způsob šetření vody a prostoru pomocí spojení umyvadla a WCPo spláchnutí WC začne čistá voda téct přes baterii a můžete si tak umýt ruce Recyklace vody = využívejte vodu 2× AKČNÍ BALÍČEK: Při zakoupení Úsporného WC splachovače s umyvadlem AQUAdue GrandesYs dostanete ZDARMA patentovaný perl… Celý popis
3 325 Kč

Na objednání u partnera

23.4.2021 - 28.4.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera INTERKONTAKT.STORE

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100049049055

Popis

Šikovný způsob šetření vody a prostoru pomocí spojení umyvadla a WCPo spláchnutí WC začne čistá voda téct přes baterii a můžete si tak umýt ruce Recyklace vody = využívejte vodu 2× AKČNÍ BALÍČEK: Při zakoupení Úsporného WC splachovače s umyvadlem AQUAdue GrandesYs dostanete ZDARMA patentovaný perlátor Hihippo HP-1055T.

Po spláchnutí WC začne čistá voda téct přes baterii a můžete si tak umýt ruce. Tato použitá voda se následně uchová ve WC nádržce, připravená na další spláchnutí.

WC splachovač má dvě možnosti spláchnutí:

malé 3l velké 9l

HLAVNÍ VÝHODY:

Získáte umyvadlo bez dalších extra výdajů na montáž samostatného umyvadla Dokonce i v malých místnostech máte prostor na umytí rukou Také ušetříte stejné množství vody, které byste jinak využili na umytí vašich rukou a to tím, že ji následně použijete na spláchnutí. Vaše hosty nemusíte posílat do vaší soukromé koupelny Toto je odpovědný přístup k využívání naší pitné vody

Obsah balení:

nádržka umyvadlo 1× plastová trubka s tesněním ( Ø50mm , délka 305mm ) 1× prodlužovací plastová trubka ( Ø50mm , délka 305mm ) – možnost zkrácení na požadovanou délku 1× destilační plastová trubka s těsněním ( Ø50mm , délka 335mm na 85mm ) – možnost zkrácení na požadovanou délku 2× šroub s hmoždinkami připojovací matice se sítkem držák na zeď nerezový výtokový ventil ( natočitelný na umyvadlo)

Specifikace:

nádržka: 31 × 38 × 11,5 cm (V x Š x H) umyvadlo: 7 × 38 × 17,5 cm (V x Š x H) výška ventilu nad umyvadlem: 16,5 cm váha: 2,4kg

INSTALACE:

UPOZORNĚNÍ:

Pokud nemáte původní nádržku na zdi a máte ji umístěnou přímo na keramické toaletní míse (WC kombi), pak je potřeba zakoupit ADAPTÉR pro toaletní mísy kombi.

Pomocí adaptéru připevníte novou nádržku Aquadue přímo na Vaši stávající keramickou toaletní mísu kombi. Důležité je si ověřit, zda rozteč otvorů pro uchycení adaptéru na toaletní keramické míse je v rozmezí 13–18 cm a průměr otvoru pro trubku je alespoň 6 cm.

GRANDESYS Installation from GRANDESYS on Vimeo.