Tracer Rayder 4in1 volant PC/PS3/PS4/Xone

Tracer Rayder 4in1 volant PC/PS3/PS4/Xone

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Objevte úžasný volant vyrobený speciálně pro závodění, špičkový volant pro úžasný zážitek z jízdy. Volant Trafer Rayder patří do populární řady Gamezone, vytvořené speciálně pro hráče, kteří si cení kombinace nejvyšší kvality zpracování s pokročilými funkcemi herního vybavení. Celý popis
Partner: GRAAAJ
1 800 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

2.2.2022 - 3.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera GRAAAJ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100064527426

Popis

Sníte o úspěchu ve virtuálních automobilových závodech? Nebo je dynamická jízda v simulátoru vaší vášní, ze které chcete získat maximální spokojenost? Bez ohledu na to je řídítka Tracer Rayder 4v1 jedním z doplňků, které prostě musíte mít! Objevte úžasný volant vyrobený speciálně pro závodění, špičkový volant pro úžasný zážitek z jízdy. Volant Trafer Rayder patří do populární řady Gamezone, vytvořené speciálně pro hráče, kteří si cení kombinace nejvyšší kvality zpracování s pokročilými funkcemi herního vybavení.

• Kompatibilní s platformami PC, PS3, PS4 a Xbox ONE.

• 12 tlačítek.

• Funkce vibrací.

• Zrychlení pružiny.

• LED indikátor připraven.

• Maximální natočení volantu o 180 stupňů.

• Pružinové pedály.

• 180 cm dlouhý kabel.

• Kompaktní velikost

Dynamická jízda

Díky volantu Tracer Rayder zažijete realističnost hry, kterou nemůže zajistit počítačová klávesnice nebo dokonce nejlepší ovladač v případě konzoly. Zařízení má 12 tlačítek, díky kterým je možné intuitivně ovládat a přesně reagovat na jakoukoli situaci na virtuální silnici. Ergonomicky navržené kolo má nastavitelný úhel otočení až o 180 stupňů, což vám umožní přizpůsobit volant různým typům závodů a rally. Vibrační systém je navržen tak, aby vám poskytl další podněty prostřednictvím série vibrací a nárazů napodobujících pohyb na konkrétním povrchu. Přiložené pružinové pedály vám poskytnou pocit, že máte vozidlo pod kontrolou. Díky tomu si budete připadat jako jezdec rallye, který se účastní skutečného závodu.

Pohodlí při používání

Řídítka Tracer Rayder jsou vyrobena z odolného plastu, díky čemuž je její práce realistická a přesná. Všechny prvky jsou dobře sladěny, takže při hraní můžete provádět plynulé pohyby. Tlačítka jsou uspořádána intuitivně, což umožňuje pohodlnou hru. Stabilní montážní systém zajišťuje, že váš volant zůstane vždy pevně připevněn k desce stolu a nic vám nezkazí požitek z hraní. Další příslušenství v podobě plynových a brzdových pedálů vám dodá pocit, že jste v kokpitu skutečného závodního auta.

Univerzální řešení

Zúčastněte se vzrušující hry bez ohledu na platformu. Volant Tracer Rayder je kompatibilní s konzolami PC a PS3, PS4 a Xbox One. Máte více než jednu herní platformu? Nebo možná jen plánujete nákup konzoly? S volantem Tracer si již nemusíte dělat starosti s nastavením zařízení na platformu – mezi řešeními můžete libovolně přepínat.

Pozornost! Pro připojení gamepadu PS4 k volantu použijte klasický 4žilový USB kabel (není součástí balení), dvoužilový USB kabel pro napájení přenosných zařízení není vhodný pro použití s ​​volantem.