10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Volně stojící myčky nádobí

Volně stojící myčky nádobí snadno umístíte i přestěhujete. Do menších kuchyní se hodí volně stojící myčky 45 cm pro 9 – 10 sad nádobí, rodina s dětmi přivítá myčku šíře 60 cm, která umyje 12 – 14 sad.

Zobrazit více

Proč si pořídit volně stojící myčku nádobí

✓ Připojíte ihned po zakoupení, není nutná žádná další výbava.

✓ Umístíte téměř kdekoliv, na myčce může vzniknout odkládací plocha.

✓ Snadno převezete při stěhování, není součástí kuchyňské linky, umístění lze měnit.

✓ Jsou cenově dostupné.

✓ Mají jednoduché a snadno přístupné ovládání.

Myčka nádobí 60 cm volně stojící

Myčka určená do domácností s větším počtem členů či tam, kde se často vaří. Volně stojící myčku šíře 60 cm lze umístit samostatně nebo pod linku.

  • velká kapacita myčky
  • široká nabídka mycích programů
  • velká odkládací plocha v kuchyni (samostatně stojící)
  • vyšší spotřeba energií

Volně stojící myčka 45 cm

Myčka vhodná do menších kuchyní, pro méně početnou rodinu či méně časté vaření. Volně stojící myčku šíře 45 cm lze umístit pod kuchyňskou linku nebo samostatně.

  • malý spotřebič snadno umístíte
  • příznivá cena
  • nízká spotřeba vody a elektřiny
  • široká nabídka mycích programů
  • menší kapacita myčky

Energetická náročnost volně stojících myček

Typ myčky Spotřeba
60 cm 3 360 l/rok. Přibližná spotřeba vody (liší se dle modelu).
0,67 kWh až 1,03 kWh. Spotřeba elektřiny na jeden mycí cyklus.
45 cm 3 080 l/rok. Přibližná spotřeba vody (liší se dle modelu).
0,66 kWh až 0,78 kWh. Spotřeba elektřiny na jeden mycí cyklus.
TIP!

Při výběru myčky nezapomeňte zakoupit čisticí prostředky.

Myčky s AquaStop

Myčky s funkcí AquaStop mají ochranu proti přetečení. Pojistka AquaStop je bezpečnostní prvek umístěný na přívodní hadici. V případě nepředvídaných okolností zabudovaný ochranný systém okamžitě vypne přívod vody do myčky. Pojistka ochrání podlahovou krytinu před zaplavením.

Myčky se zásuvkou na příbory

Některé dražší typy myček disponují zásuvkou na příbory místo klasického košíku, který zabírá místo v dolní části. Samostatný šuplík je umístěn v horní části a lze do něj umístit i drobné kuchyňské náčiní. Dole máte tak více prostoru pro mytí i větších hrnců či pekáčů.

Myčky s inteligentním, úsporným mytím

Programů pro úsporné mytí je hned několik. Můžete zvolit krátký mycí program či pouze oplach. Inteligentní mytí využívá autonomní program, který přizpůsobuje teplotu i průběh mytí podle znečištění nádobí. Řídící jednotky mění intenzitu, čas, množství vody a aktuální teplotu podle množství plovoucích nečistot, znečištění vody a množství pěny. Inteligentní mytí šetří energii i čas.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Filtrační konvice, Formy na pečení, Moka konvice, Litinové hrnce, French pressy.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Bosch myčka nádobí SMS4HTW33E + doživotní záruka AquaStop Whirlpool myčka WFC 3C26 P + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
Bosch myčka nádobí SMS4HTW33E + doživotní záruka AquaStop

Volně stojící myčka v energetické třídě D s 6 mycími programy pro 12 sad nádobí. Bosch SMS4HTW33E disponuje volitelnou funkcí Extra sušení pro přídavné sušení a chytrým vzdáleným ovládáním myčky pomocí aplikace Home Connect. Funkce Oblíbený program přináší vlastní kombinace programu a přídavné funkce jedním dotykem.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Gorenje myčka GS520E15S Whirlpool myčka WFC 3C26 P + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
Gorenje myčka GS520E15S

Volně stojící myčka nádobí v energetické třídě E a šedém provedení s náplní 9 sad nádobí a 5 mycími programy. Gorenje GS520E15S disponuje indikátorem konce mytí a má ochranu proti přetečení Total AquaStop.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Whirlpool myčka WFC 3C26 P + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla Whirlpool myčka WFC 3C26 P + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
Whirlpool myčka WFC 3C26 P + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla

Volně stojící myčka WHIRLPOOL WFC 3C26 P v energetické třídě E pro 14 jídelních sad nabízí 8 programů, včetně úsporného Eco programu. Technologie 6. smysl PowerClean dokáže vyhodnotit, jaký program a teplota jsou nezbytné pro umytí konkrétní náplně a automaticky přizpůsobí mycí cyklus, čímž ušetří až 30 % energie, vody a času.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Whirlpool myčka WSFE 2B19 + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla Whirlpool myčka WSFE 2B19 + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
Whirlpool myčka WSFE 2B19 + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla

Volně stojící myčka nádobí v bílém provedení nabízí 5 programů, včetně studeného mytí. Whirlpool WSFE 2B19 je vybavena ochranou proti přetečení vody Overflow a funkcí odloženého startu až o 8 hodin. Pokud nenaplníte celou kapacitu myčky, můžete zvolit poloviční náplň, se kterou uspoříte vodu, elektřinu i mycí prostředek.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch myčka nádobí SMS4EVW14E + doživotní záruka AquaStop Whirlpool myčka WSFE 2B19 + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
Bosch myčka nádobí SMS4EVW14E + doživotní záruka AquaStop

Volně stojící myčka v energetické třídě C s 6 mycími programy pro 13 sad nádobí. Bosch SMS4EVW14E disponuje automatickým otevíráním dveří EfficientDry a chytrým vzdáleným ovládáním myčky pomocí aplikace Home Connect. Funkce Oblíbený program přináší vlastní kombinace programu a přídavné funkce jedním dotykem.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch myčka nádobí SMS4EVI14E + doživotní záruka AquaStop Whirlpool myčka WSFE 2B19 + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
Bosch myčka nádobí SMS4EVI14E + doživotní záruka AquaStop

Volně stojící myčka v energetické třídě C s 6 mycími programy pro 13 sad nádobí. Bosch SMS4EVI14E disponuje automatickým otevíráním dveří EfficientDry a chytrým vzdáleným ovládáním myčky pomocí aplikace Home Connect. Funkce Oblíbený program přináší vlastní kombinace programu a přídavné funkce jedním dotykem.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Amica myčka MVA 637 DCB Whirlpool myčka WSFO 3T125 6PC X + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
Amica myčka MVA 637 DCB
AKCE: Zakupte spotřebiče Amica v minimální hodnotě 5 000 Kč zaregistruje svůj nákup a získejte dárek (po registraci u výrobce, platí od 15. 9. do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob). VIAC TU
Volně stojící myčka nádobí v energetické třídě C a černém provedení s náplní 14 sad nádobí a 7 mycími programy. Amica MVA 637 DCB disponuje funkcí SteamPower, která díky horké páře použité na konci mycího cyklu snižuje množství bakterií na nádobí a v myčce.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Whirlpool myčka WSFO 3T125 6PC X + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla Whirlpool myčka WSFO 3T125 6PC X + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
Whirlpool myčka WSFO 3T125 6PC X + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
AKCE: Dárek značky Philips k nákupu spotřebičů Whirlpool v hodnotě 25 000 Kč (po registraci, platí 1. 9. – 31. 12. 2023). Podmínky akce najdete ZDE
AKCE: 5 let záruka na motor vypouštěcího čerpadla po registraci u výrobce! Více ZDE

Volně stojící myčka v nerezovém provedení. Whirlpool WSFO 3T125 6PC Xoslal až pro 10 sad nádobí vyniká senzorovou technologií 6. smysl PowerClean, která zajistí co nejnižší spotřebu vody, energie i času. Využitím PowerClean zóny zvýšíte kapacitu spodního koše až o 30 %. Potěší také funkce ECO mytí pro úsporu el. energie.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
ETA myčka 274890010D Whirlpool myčka WSFO 3T125 6PC X + záruka 10 let na motor vypouštěcího čerpadla
ETA myčka 274890010D

Volně stojící myčka v energetické třídě D a nerezovém designu s kapacitou 10 sad nádobí. ETA 274890010D disponuje funkcí Auto Open, která automaticky otevře dveře spotřebiče po dokončení mycího cyklu.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch myčka nádobí SPS2HMI58E + doživotní záruka AquaStop Bosch myčka nádobí SPS2HMI58E + doživotní záruka AquaStop
Bosch myčka nádobí SPS2HMI58E + doživotní záruka AquaStop

Volně stojící myčka nádobí v energetické třídě E a nerezovém provedení s náplní 10 sad nádobí a 6 mycími programy. Bosch SPS2HMI58E disponuje možností připojení spotřebiče na Wi-Fi, myčka má také samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Amica myčka MVA 438 DCB Bosch myčka nádobí SPS2HMI58E + doživotní záruka AquaStop
Amica myčka MVA 438 DCB
AKCE: Zakupte spotřebiče Amica v minimální hodnotě 5 000 Kč zaregistruje svůj nákup a získejte dárek (po registraci u výrobce, platí od 15. 9. do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob). VIAC TU
Volně stojící myčka nádobí v energetické třídě C a černém provedení s náplní 10 sad nádobí a 8 mycími programy. Amica MVA 438 DCB disponuje funkcí SteamPower, která díky horké páře použité na konci mycího cyklu snižuje množství bakterií na nádobí a v myčce.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Philco myčka nádobí PD 114 XE + bezplatný servis 3 roky Bosch myčka nádobí SPS2HMI58E + doživotní záruka AquaStop
Philco myčka nádobí PD 114 XE + bezplatný servis 3 roky

Volně stojící myčka nádobí v energetické třídě E a nerezovém provedení s kapacitou 11 sad nádobí a 6 programy. Philco PD 114 XE disponuje příborovou zásuvkou, funkcí odloženého startu, ukazatelem zbytkového času a displejem.

můžete mít 4.12.

Od MALL

Volně stojící myčky nádobí

Volně stojící myčky nádobí můžete vybrat v šířce 60 cm nebo 45 cm. Jejich výhodou je to, že je můžete volně přemisťovat a při stěhování si myčku vzít s sebou. Její připojení je navíc velmi jednoduché a nemusíte sledovat přesné rozměry myčky ani shánět vestavné příslušenství jako u vestavných myček. Dostupné jsou i myčky s podstavcem, pro regulaci výšky při umístění myčky pod kuchyňskou linku.

Podstavná myčka pod linku

Podstavná myčka je model myčky, který je vhodný pro umístění pod kuchyňskou linku. Sundává se vrchní panel a výška se reguluje podstavcem. Prohlédněte si Beko, AEG, Bosch či Electrolux.

Vestavná myčka

Pokud hledáte myčku, která perfektně splyne s kuchyňskou linkou, podívejte se na vestavné myčky, které také můžete najít s šířkou 45 či 60 cm. Nechcete se vzdát pohodlného ovládání na displeji? Zvolit můžete i vestavnou myčku s viditelným ovládacím panelem.

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné volně stojící myčky nádobí.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii volně stojící myčky výprodej
Produkty v akci naleznete v kategorii volně stojící myčky akce.