Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2840162

ECG myčka nádobí EDF 6027 QWE

ECG myčka nádobí EDF 6027 QWE

Výprodej
Volně stojící myčka nádobí v energetické třídě E a bílém provedení pro 12 sad nádobí5 programy, LED displejem a odloženým startem. ECG EDF 6027 QWE disponuje mytím s poloviční náplní, demontovatelnou horní deskou a bezpečnostním prvkem Aquastop. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
6 999 Kč
Zboží od: MALL
6 999 Kč
Platí do 31.3.2023 nebo do vyprodání
S novou kartou za

2.4.2023 na vaší adrese
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče
Jednotlivé služby si budete moci zvolit během vytváření objednávky v kroku Doprava a Platba.

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte zde.

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Recenze (0)

Lukáš Ř.
16.5.2021
Ověřený nákup
Bohužel rok od koupě myčka ležela... Stará 20letá AEG Favorit, se opět rozbila a tak jsme vytáhl tuhle mrchu a je to něco strašného... nádobí je mokré i při sušení plus... Prostě sušička domyje a na nádobí je spousta vody, tak nechápu k čemu je tam sušení+ funkce?? u 20 leté AEG favorit jsem po domytí a dosušení jen sušičku otevřel, nechal doschnout páru a nádobí hned lifroval do skříněk...tady ze všeho musím ještě vyklepávat vodu... nádobí studené bez vysušení.. Nevím, napíšu asi zas reklamaci :-/ tohle fakt je stroj na nic... nádobí tam naskládat je fakt porod aby nic nepropadávalo velkejma mezerama a nesuší... NEDOPORUČUJI... EDIT: Nyní dva měsíce od koupi jsem pustil klasicky mycí program, kdy po oplachu a napuštění vody myčka vyhodila jističe a shořelo topné teleso.... po nahození jističe myčka sice zkouší mýt, ale vyhodi chybu e7 což je závada topného tělesa (neohřívá) Tak řeším bohužel reklamaci....ale... v reklamačním protokolu servisu jsme tenhle model není a tudíž mě to nechce pustit při zadání SN k odeslání formuláře... jako vůbec se mi tohle nelíbí..už jen reklamaci píšu po sedmé dve hodiny jak pitomec opisuji SN a jiné čísla a při pokusu odeslat se formulář smaže... No myčka upřimně nic moc... opravil jsem si zase svojí 20 letou AEG Favorit, která umřela na vypálenou desku od zoxidovaného konektoru... ... Oproti té dvacetileté mohu říct o této ECG tohle: Hůř suší, huře myje, nema horní sprchování, je hlučná, koš je oproti té staré úplně debilní... hrozně velké mezery koše, takž misky s velkou hloubkou a malým pruměrem čouhají pod koš a brání otáčení se sprchovacího rotačního systému... takže oproti dvacetileté AEG kde jsem to proste mrskl jak mě napadlo (rozumně aby se to vyplachovalo) tady musím jak pitomec někdy i dvě minuty misky a hrnky všelijak podpírat.... je to otravné a nechápu proč tam nedali aspon ty tři dráty navíc!
Cena...ale není zas tak levná na to jak je ošizená...
nádobí jakože umyje, ale je to na hraně občas i přes intesive volbu... problém je že asi kvuli eu davají na vše o nějakých 12°C nižší teploty...
Oprotí mé puvodní má menší teploty
hlučnost
dvacetiletá suší lépe...tahle ani s přidaním 5 minut sušení prostě je vše mokré jak kdyby nesušila jen teplejší.. u staré jen zbytková vlhkost tady obří kapky..
koš má obří mezery, ani koš na příbory není domyšlený...
Po dvou měsících je to trápení... u myčky vyžadujte hustější mříž v koši.... tohle je opravdu ke vzteku... do spodního koše se dají dát maximálně hrnce a talíře... misky pánve.... je to laborování aby…
Dva měsíce od koupě shořelo topné těleso za doprovodu shození hlavního jističe... Reklamace
absolutně program sušení je na hovno...
Milan R.
2.6.2021
Ověřený nákup
Myčka neméně vrchní koš. Dlouhá doba od nahlášení reklamace do příchodu technika. Hlášeno 14.5 technik přijde 4.6. na záruční opravu. Nákup přes MALL nedoporučuji. Při odstoupení od smlouvy musí se dovézt Praha 180 km, Brno, Ostrava, České Budějovice a nebo Plzeň. Na servis dlouhá čekací doba.
Renata F.
14.6.2021
Ověřený nákup
zatím pecka, nadšení... naprosto super vůči ceně... tak snad vydrží ;)
Blanka S.
30.4.2021
Ověřený nákup
Velmi spokojená
Anonymní
16.9.2022
Ověřený nákup
Perfektní velmi ticha a dvere jsou velmi lehké myje velmi dobre
Pavel T.
26.7.2022
Ověřený nákup
Slušná cena. Horší dílenské zpracování
Petr Š.
17.5.2022
Ověřený nákup
Spokojenost
Anonymní
20.4.2022
Ověřený nákup
Rychlost,spolehlivosti
Anonymní
11.4.2022
Ověřený nákup
Skvěly pomocník do kuchyně
Soňa D.
7.2.2022
Ověřený nákup
Bez problemu
Karel V.
11.8.2021
Ověřený nákup
Funkční 3 týdny po té odešlo topné těleso
Jaroslava T.
20.4.2021
Ověřený nákup
Pracuje dobře za ty peníze