Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12880344

Pěstík Tea tree - 100% přírodní esenciální olej 10ml Pěstík

Pěstík Tea tree - 100% přírodní esenciální olej 10ml Pěstík

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tea tree olej je jedním z nejvýznamnějších esenciálních olejů. Je možné jej použít na pleť, jako přípravek k čistícím prostředkům, pro podporu imunity nebo pro lepší spánek. Celý popis
138 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
138 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

31.3.2023 na výdejním místě
31.3.2023 - 3.4.2023 na vaší adrese

Popis

Tea Tree olej (Melaleuca alternifolia) 10ml


Náš organicky vytvořený esenciální olej z čajovníku je destilován párou z nápadných, voňavých listů stromu Melaleuca alternifolia, který roste v mnoha částech Austrálie v mokrých nížinných oblastech.

Svěží, difuzní, teplá, mírně kořenitě květinová, bylinná vůně je čajovníkový éterický olej jedním z nejuznávanějších a nejpoužívanějších éterických olejů, protože je pozoruhodně prospěšný při podpoře optimální imunitní funkce, zdravé kůže a vlasů a celkového zdraví.


Tea Tree olej, známý také pod několika dalšími jmény je mimořádně čistícím esenciálním olejem, který má mnoho terapeutických výhod.

Australští domorodci, považovaní za plevel od zbytku světa, si již dávno uvědomili důležitost léčivých vlastností tohoto malého stromu. Listy stromu Melaleuca byly používány domorodými obyvateli v severovýchodním Novém Jižním Walesu po mnoho generací.


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE


Tea Tree olej je jeden z nejznámnějších esenciálních olejů pro čištění a účinně podporuje imunitní systém během náročné zimní sezóny.

Jeho svěží zelená, léčivá, dřevitá vůně z něj dělá skvělý doplněk k přirozeným domácím sprejům na čištění, zejména v zapařených, zatuchlých oblastech, jako je koupelna. Při rozptýlení australský čajovníkový olej pomáhá podporovat zdravý imunitní systém a může eliminovat nepříjemné pachy.

Tea Tree olej je také skvělý pro zmírnění drobných zánětů. Je také ceněný za podporu zdravého dýchacího systému a může být užitečný při léčbě kašle a jiných plicních onemocnění.

Je známo, že čajovníkový éterický olej má pozoruhodné účinky na pokožku tím, že pomáhá zmírnit zarudnutí a obnovit hladkost. Mezi další oblíbená použití patří pomoc v boji proti kožním vadám a zklidnění pleti, která byla příliš dlouho vystavena slunci.

Tea Tree olej také prokázal vysoký stupeň účinnosti při čištění a podpoře zdravých nehtů. Může být také aplikován lokálně v masti, masti a obkladu, aby podpořil zdraví pokožky a je důležitým olejem pro čištění a obnovu zdravé tkáně kůže, pokud je správně naředěn.

Tea Tree esenciální olej může také pomoci zklidnit kousnutí hmyzem, ale ještě lépe se používá jako odpuzovač hmyzu.

Olej Tea Tree  je ideální pro aplikace v aromaterapii, na masážích, ve wellness a mýdlech určených k povzbuzení těla a mysli. Pomáhá budovat sebevědomí a sílu a zároveň jemně pracuje na zlepšení duševní pohody.

Čajový éterický olej také pomáhá uklidnit nervy a uklidnit hyperaktivní mysl, čímž z ní dělá skvělou pomoc při spánku.

Výrobce:Pěstík