Esenciální olej 100% Silica - Skořice - 10ml

Esenciální olej 100% Silica - Skořice - 10ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stimuluje, povzbuzuje, má antiseptické účinky, působí jako afrodiziakum, pomáhá při nadýmání, nachlazení, silně prokrvuje pokožku, čistí vzduch. Při použití na pokožku je nutné provést test snášenlivosti. Celý popis
79 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Golds.cz

Skladem u partnera 5+ kusů

30.7.2021 - 2.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Golds.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100037149273

Popis

Éterický olej – Silice 100% čistě přírodní esenciální olej pro aromaterapii patří mezi nejkvalitnější na trhu. Jsou to silně aromatické látky, které působí na čichové ale i na chuťové receptory člověka a vyvolávají dojem vůně a chuti. Komplexní vjem se označuje jako AROMA. Můžeme tak vnímat vůni růže, levanduli, chuť máty a vanilky. Éterické oleje mají také důležitou biologickou aktivitu, která vyvolává určité žádoucí účinky podle druhu použité silice. Působení rostlinné silice biologickou aktivitou na živý organismus se nazývá AROMATERAPIE. Éterické oleje – silice se nachází především v květech, ale i v listech, kůře a kořenech rostlin. Většina silic se získává parovodní destilací surovin, dále extrakcí organickými rozpouštědly a lisováním a to hlavně z kůry citrusových plodů.

Díváte se na olejíček z výtažků Skořice

Skořice silně podporuje reprodukční systém a pomáhá léčit sexuální záležitosti . Pomáhá člověku, aby přijal své tělo a spojil se se svou fyzickou přitažlivostí. Skořice rozptyluje strach z odmítnutí a vyživuje zdravou sexualitu. Tam, kde bylo potlačování, trauma nebo zneužívání, znovu zapínají sexuální energie. Duši, která zápasí se svou sexuální identitou může dodat jasnost. Skořicový esenciální olej také pomáhá lidem ve vztazích, ve kterých se nejistota projevuje žárlivostí nebo kontrolováním. Povzbuzuje duši, aby se vzdala kontroly a nechala ostatní, aby byli svobodní. Skořice umí posilovat vztahy aby byly silné a založené na vzájemné lásce a úctě.

  • Objem: 10ml
  • Vůně: Skořice
  • 100% čistý přírodní olej
  • Výrobca: Bugala Slow-natur
  • Země původu: Česká republika
  • Výrobek je určen pro osvěžení vzduchupokvapkaním na sací předměty, pro použití v aroma lampách, difuzérech a odpařovačích 

Upozornění : Uschovejte mimo dosah dětí, nepoužívejte vnitřně

Stimuluje, povzbuzuje, má antiseptické účinky, působí jako afrodiziakum, pomáhá při nadýmání, nachlazení, silně prokrvuje pokožku, čistí vzduch. Při použití na pokožku je nutné provést test snášenlivosti.