PINO Silvapin® Esence pro sauny - Eukalyptus/Mentol, 1000 ml

PINO Silvapin® Esence pro sauny - Eukalyptus/Mentol, 1000 ml


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Zlepšuje dýchání. Díky přírodním éterickým olejům a mentolu uvolňuje bronchiální svaly a prohlubuje dýchání. Aktivuje a zlepšuje skvělý pocit celého těla. Vhodný do sauny i parní lázeň. Až na 100 nálevů (1000 ml láhev).Zálivka je vhodná pro sauny a parní lázně. Celý popis

837
837 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 2 kusy
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100041553603

Popis

Popis produktu

Zlepšuje dýchání. Díky přírodním éterickým olejům a mentolu uvolňuje bronchiální svaly a prohlubuje dýchání.

Aktivuje a zlepšuje skvělý pocit celého těla. Vhodný do sauny i parní lázeň. Až na 100 nálevů (1000 ml láhev).
Zálivka je vhodná pro sauny a parní lázně. Uvolňuje bronchiální svalstvo a prohlubuje dech, díky éterickému eukalyptovému oleji a mentolu. V teplém prostředí sauny se mohou hodnotné látky obsažené v přírodních olejích ideálně rozvinout a blahodárně působit.

Použití: v závislosti na velikosti sauny a požadované intenzitě vůně použijeme na 1 litr vody 5–30 ml wellness esence pro sauny a parní lázně Silvapin.

Upozornění: Wellness esence je vzhledem k obsahu etanolu lehce vznětlivá. Používejte výhradně v ředěném stavu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nálev nikdy nepřipravujte přímo v sauně a ani zde neskladujte neředěnou esenci. Správně dávkovaná esence se odpaří bez dýmu a zbytků. Esenci skladovat mimo otevřený oheň, nepít, nekouřit. V případě požití okamžitě vyhledat lékařskou pomoc a předložit etiketu. Neředěný prostředek je škodlivý pro vodní organismy.

Nechte se hýčkat působením aromatického oleje a získejte duševní i tělesnou pohodu. Užijte si parní lázeň, která má řadu prospěšných účinků. Vlhké teplo stimuluje cirkulaci krve a otevírá póry, díky tomu se také éterické látky obsažené ve svěžích wellness esencích přijímají s větší intenzitou. Parní lázeň zanechává pokožku čistou a hedvábně hladkou.

Eukalyptový olej lze zařadit mezi nejúčinnější při všech dýchacích obtížích. Mírní příznaky nachlazení, uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje vykašlávání. Patří k základním olejům v aromaterapii. Tiší migrénu, podporuje hojení ran a zlepšuje koncentraci. Výborně čistí a osvěžuje vzduch. Vhodný pro desinfekci prostor a působí preventivně během období zvýšeného výskytu viróz.

Mentol je součástí silice máty peprné. V kombinaci s eukalyptový olejemtvoří unikátní kombinaci aktivních složek a napomáhá v období chřipek a nachlazení při oslabené obranyschopnosti organismu.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ vonný olej