Počet nalezených produktů: 11

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Barny's Effective proti vším 60 ml
239 Kč

Barny´s Effective proti vším je velice efektivním a šetrným přípravkem proti zvýšenému výskytu vší.


Dr. Müller VšiVen balzám 150 ml a šampon 150 ml
229 Kč

VšiVen je sada přípravků na bázi přírodních látek, které jsou určené pro ošetření zavšivených vlasů. Přípravky obsahují esenciální rostlinné oleje (rostlinné silice) a ovocné extrakty, které omezují výskyt vší ve vlasech. Balzám i šampon jsou účinné, snadno aplikovatelné a bezpečné.


Hedrin Spray proti vším a hnidám 100 ml
197 Kč

Spray na vši pracuje novým unikátním způsobem, kdy namísto použití chemických toxických prostředků na hubení vší účinkuje tak, že je obalí a „udusí“.


MedPharma Tea Tree Oil - 100% rostlinná silice z australského čajovníku 10 ml
99 Kč

Tea Tree Oil je 100% rostlinná silice z čajového stromu (Melaleuca alternifolia), který pochází z východní Austrálie. Olej má neobyčejně silné antiseptické účinky. Tato silice je vhodná do relaxačních koupelí pro osvěžení pokožky nebo k péči o nohy, ke stimulačním masážím, do aromalampy.


Omega Pharma Paranit šampon 100 ml + hřeben
263 Kč

Šampon Paranit s dvojitým účinkem a 100% účinností vši a hnidy udusí a zároveň dehydratuje. Navíc je jeho používání stejně pohodlné jako běžné mytí vlasů.


Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA-19%
359 Kč

289 Kč

Akce

Paranit sprej rychle, bezpečně a bez kompromisů zabíjí vši a hnidy do 15 minut. Současně je Paranit maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce, neboť neobsahuje chemické insekticidy, ale kvalitní patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem, která vši jednoduše udusí a dehydruje.