FLOMA Kovová rohož ze svařovaných podlahových roštů s gumou bez pracen Galva - 151,5 x 43 x 6 cm

FLOMA Kovová rohož ze svařovaných podlahových roštů s gumou bez pracen Galva - 151,5 x 43 x 6 cm


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Tato rohož s gumou je vhodná do vstupních prostor, kde slouží k odstranění hrubých nečistot. Rohož ze svařovaných podlahových roštů se dodává včetně rámu pro zapuštění do podlahy. Celý popis

4693
4 693 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Na objednání u partnera
 

Zboží partnera FLOMAT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002176992

Popis

Popis produktu

Vstupní čistící rohož ze svařovaných podlahových roštů s gumou je vhodná do vstupních prostor, kde slouží k odstranění hrubých nečistot jako je bahno či sníh. Využití rohože je univerzální, jelikož gumu a rošt lze mezi sebou prohazovat (výška zůstane zachována), lze ji tedy přizpůsobit aktuální potřebě – na sníh je lepší guma, na bahno je lepší rošt.

Rohož ze svařovaných podlahových roštů se dodává včetně rámu pro zapuštění do podlahy. Rám může být zakoupen s pracnami, které slouží k ukotvení rámu do podlahy (pracny se dle potřeby ohnou a zalijí do betonu) nebo bez pracen. Svařovaný podlahový rošt má vysokou čistící schopnost především jedná-li se o bahno či sníh. Kvalitní materiály, ze kterých je rošt vyroben, zaručují jeho vysokou pevnost, nosnost a trvanlivost.

Celkový rozměr 1515 × 430 × 60 mm, rozměr roštu 1500 × 417 mm.

Svařované podlahové rošty jsou vyráběny svařováním podélných nosných pásů s příčně uloženými zkrucovanými rozpěrnými pruty. Zkroucené pruty zvyšují protiskluzovost roštu. Svařované rošty se vyznačují pěkným vzhledem, tuhostí a značnou trvanlivostí i v těžkých provozních podmínkách. Jako výrobní materiál je použita ocel dle DIN St 37.2 ČSN 11343 a ČSN 11373. Žárové zinkování navíc zaručuje dlouholetou stabilitu povrchu roštu proti povětrnostním podmínkám / oxidaci oceli. Tloušťka vrstvy zinku je provedena dle EN ISO 1461.

Důležité upozornění: Obvyklá doba dodání produktu je 2–3 týdny. Dostupnost tedy uvádíme do 3 týdnů, nicméně jelikož se jedná o výrobu na zakázku a záleží na vytíženosti výrobce a zinkovny, může se ve výjimečných případech dodání o několik dnů protáhnout. Proto pokud na rohož ze svařovaných podlahových roštů spěcháte, ověřte si telefonicky možný termín dodání, pokusíme se jej upřesnit, případně výrobu urychlit, bude-li to v našich silách.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Materiál kovový, ocelový
Délka 43 cm
Model Galva
Položka rohož
Použití vstup do budovy, vstup do rodinného domu, vstupy, vstupní prostory
Šířka 151,5 cm
Typ Kovové rohože
Vlastnost venkovní, vstupní, čistící
Výška 6 cm