Vstupní čisticí rohože

Barva: ČERVENÁ

  • Barva
    ČERVENÁ červená
    ×
Rohožka DuraMat 3879 červená 40x60

Rohožka DuraMat 3879 červená

249 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Odolná červená rohožka DuraMat 3879 se vyrábí z kombinace polypropylenu a PVC. Jedná se o venkovní rohožku přede dveře, která díky malým drážkám účinně zachytává nečistoty. Tato rohožka je antistatická a na spodní straně pogumovaná, takže Vám neuklouzne. Je rovněž odolná proti oděru a vyšisování.

Partner: Můjkoberec
CurePink Rohožka Harry Potter: Nástupiště 9 a 3/4 (60 x 40 cm) červená

CurePink Rohožka Harry Potter: Nástupiště 9 a 3/4 (60 x 40 cm) červená

489 Kč

Oficiální rohožka z katalogu merchandise produktů s licencí filmové a knižní ságy Harry Potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Rohožka inspirovaná nástupištěm 9 a 3/4, ze kterého jel Bradavický Express do Školy čar a kouzel.

Partner: Curepink
Rohožka Kokos barevná kytky 40x60

Rohožka Kokos barevná kytky

399 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Rohožka Kokos barevná kytky se představuje s paletou živých, pastelových barev. S motivem jarních kytek si jistě získá srdce mnohých z nás. Tato rohožka je vyrobena z gumy a kokosu.

Partner: Můjkoberec
Rohožka Kokos barevná tel. budka 40x60

Rohožka Kokos barevná tel. budka

399 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Rohožka Kokos barevná tel. budka s celosvětově známou telefonní budkou z velkoměsta Londýna. Tento krásný vzor na rohoži můžete mít i Vy za velice příjatelnou cenu.

Partner: Můjkoberec

Rohožky

Rohožky slouží k očistění obuvi při vstupu do domu či bytu. Nejjednodušší na údržbu jsou gumové rohože, které mají dlouhou životnost. Nejefektivnější pak kartáčové rohožky, které důkladně očistí obuv od bláta. Pokud hledáte rohož do komerčních prostor, doporučujeme kovovou.

Gumová rohož

Gumové rohože jsou vyrobeny z gumy nebo polyamidu. Vynikají snadnou údržbou – lze je omývat vodou, a dlouhou životností. V případě perforovaných gumových rohoží je vhodné pořídit vaničku pod rohožku, která nečistoty zachytí. Využití najdou u rodinných domů nebo před hospodářskými budovami.

Kartáčová rohož

Kartáčové rohože jsou z gumy nebo plastu, jejich povrch je tvořen množstvím drobných kartáčků, které obuv efektivně čistí i od větších nánosů nečistot. Jsou ideální do prostor s velkým pohybem lidí.

Kokosová rohož

Kokosové rohože jsou vyrobeny z kokosového vlákna, často v kombinaci s gumovým lemem. Mají pěkný vzhled, mohou být různobarevné. Povrch je drsný, jeho nevýhodou je postupné vypadávání kokosových vláken a s tím spojená kratší životnost rohožky. Jsou ideální jako vnitřní rohože před bytové vstupní dveře.

Kovové rohože

Kovové rohože se vyrábí z hliníku nebo oceli, výplní může být guma. Kovové rohože jsou velmi odolné, vhodné do komerčních prostor, snesou i vysoké zatížení. Počítejte s vyšší pořizovací cenou.

Plastové rohože

Plastové rohože mají obvykle gumovou základu potaženou kobercovinou. Jejich výhodou je nízká pořizovací cena. Jsou vhodné před méně namáhané vchody, hůře se čistí.

Textilní rohožka

Textilní rohože jsou obvykle vyrobeny z kobercoviny se středně vysokým vlasem. Mají kratší životnost – snadno se prodřou. Vhodné jsou jako vstupní rohože do bytových jednotek.

Doplňky a příslušenství k vstupním čisticím rohožím v podobě hliníkových rámů nebo aretačních šroubů pomohou udržet rohožku na místě.

Nejběžnější rozměr venkovních rohoží přede dveře je 40 × 60 cm. K dostání jsou ale také rohože o šíři až 400 cm a délce až 500 cm. Ty jsou vhodné do komerčních prostor, před obchody, showroomy apod. Výška rohože se dle zvoleného typu pohybuje mezi 0,5 – 5 cm.

Bazénové, koupelnové a sprchové rohože jsou obvykle protiskluzové.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vstupní čistící rohože.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vstupní čistící rohože výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vstupní čistící rohože akce.