Energy Bylinný koncentrát Relaxin 30 ml

Značka: Energy Náš kód: 100001918063

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Energy Bylinný koncentrát Relaxin 30 ml

Bylinný koncentrát Relaxin je unikátní kombinací magnólie a kudzu, která je často také nazývána produktem vyrovnanosti a štěstí. Celý popis

416

416 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100001918063

Popis

Popis produktu

Bylinný koncentrát Relaxin je unikátní kombinací magnólie a kudzu, která je často také nazývána produktem vyrovnanosti a štěstí.

Relaxin je vyroben z kůry stromu magnólie a kořene kudzu. Obě složky jsou produkovány ojedinělou metodou. Ta umožňuje dosahovat skutečně terapeutických hladin účinných látek, násobných oproti klasickým extraktům.V tradiční čínské a japonské medicíně je magnólie používána již po staletí. Největší část extraktu tvoří cenný puerarin, který mimo jiné podporuje produkci serotoninu, často nazývaného „hormon štěstí“.

Složení:

extrakt z kořene kudzu a kůry magnólie

Dávkování:

Dospělí užívejte 1–3× denně 2–7 kapek, děti od 12 let 1× denně 7 kapek, děti od 3 let 1× denně 2 kapky. Preventivně užívejte ráno a večer nebo v případě potřeby zcela intuitivně kdykoliv při pocitu psychické nepohody. Před použitím důkladně protřepejte. Při užívání po dobu 3 týdnů udělejte vždy 1 týden pauzu.

Balení:

30 ml

Upozornění:

Doplněk stravy. Neobsahuje kofein a není návykový. Výrobek není určen pro děti do 3 let. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem nebo terapeutem. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence kapky
Štítek Bez lepku, Vege
Části těla a problematiky Zklidnění, relaxace, Čínská medicína