BAFPET Kožený náhubek ROTWAJLER
260 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Náhubek je ideální pro rotwajlery i bulteriéry a akity. Je vyroben z kvalitní měkké usně a spoje má spojené nýty. BAFPET Kožený náhubek ROTWAJLER, plný černá jistě využije každý majitel pejsků.

Garmin Alpha 100 + T5 + EU Mapy
23 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejnovější generace GPS obojku pro psy Garmin Alpha 100 s dotykovým displejem a zcela novým obojkem T5. Jedná se o spojení technologií GPS s podporou GLONASS a VHF, díky tomu budete mít přehled o každém kroku vašeho psa při naháňkách, záchranářské činnosti i procházce.

Bentech GPS tracker pro psy a další A700
1 590 Kč

Lokátor Bentech A700 je praktickou a dokonalou variantou GPS pro monitorování vašeho zvířecího mazlíčka. Tento obojek lze použít pro psy a ostatní domácí zvířata. Polohu a pohyb lze sledovat přímo z vašeho telefonu.

Petrainer PET620 elektronický obojek
2 390 Kč 1 790 Kč

Elektronický výcvikový obojek s dosahem do 300 m a funkcemi zvuk a 100 stupňů síly impulzu i vibrací. Zařízení pro běžný výcvik psa je dobíjecí a díky vodotěsnosti mu nevadí déšť nebo sníh.

GoodLife DogSilencer MAX ultrazvuková protištěkací stanice, jednotka, budka
4 390 Kč
+ doprava zdarma

Ultrazvuková protištěkací budkaDogSilencer MAX patří mezi nejprodávanější na trhu a disponuje nejvyšším dosahem až 100 metrů a o 40% silnějším zvukem, než předchůdce DogSilencer. Pokud je budka v dosahu štěkajícího psa, vnitřní mikrofon zachytí zvuk a zařízení se automaticky aktivuje.

Petrainer Elektronický ohradník PET803
2 299 Kč 1 990 Kč

Elektronický ohradník PET803 od značky Petrainer slouží k udržení psa na Vašem pozemku pomocí elektronického obojku. Obojek tohoto modelu je dobíjecí a vodotěsný. Balení obsahuje ovládací stanici, přijímač, anténní cívku a praporky.

Dogtra ARC 802 pro 2 psy
13 290 Kč 11 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dogtra ARC 802 je elektronický výcvikový obojek pro 2 psy s funkcemi vibrace a impulz ve 127 úrovních síly. Psy můžete cvičit až na vzdálenost 800 m. Přijímač je nízký, dobře přizpůsobený tvaru na krku psa. Robustní vysílačka má podsvícený displej, zařízení je vodotěsné a dobíjecí.

Pet at School elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Elektronický ohradník PET at SCHOOL® francouzské firmy NUM´AXES® tvoří nejspolehlivější a časově nejprověřenější bezkontaktní ohradníkový systém v Evropě. Tento neviditelný plot je vyráběn pro své kvality již 15 let a za tu dobu získal mnoho spokojených uživatelů.

EYENIMAL EYENIMAL Ultrasonic Bark Control
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultrazvuková budka Bark Control je vybavena mikrofonem, který detekuje štěkot psa. Budka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štěkot v dosahu až 15 metrů. Ultrazvuk je lidskému uchu stěží slyšitelný, ale naši chlupatí přátelé jej snadno slyší.

4dox Pamlskovník 2v1 červený
489 Kč

Barevný pamlskovník, který lze snadno upnout kolem pasu a máte výcvikové pochoutky stále u sebe.

Část pro pamlsky je otevřená, lze tedy snadno vsunout ruku pro pamlsky, nic nemusíte rozepínat.

Sportdog SD-1275E elektronický výcvikový obojek
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Výcvikový obojek Sport Dog Trenér s korekcemi zvuk, vibrace a impulz umožní rozšířit výcvik až pro 3 psy najednou na vzdálenost 1 200 m. Kontinuální a momentální impulz lze nastavit v 10 ti úrovních.

Petrainer PET998D elektronický výcvikový obojek
899 Kč
+ doprava zdarma

Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET998D je nejdostupnější obojek pro základní a výcvik psa. Doporučujeme ho majitelům s nízkými nároky na prostředí výcviku, kde není členitý terén apod.

GoodLife Protištěkací budka DogSilencer
3 390 Kč
+ doprava zdarma

DogSilencer patří mezi nejlepší protištěkací budky na trhu. Ultrazvuková budka disponuje nejvyšším dosahem až 60 metrů což je 4× víc než konkurence a detekuje štěkání na vzdálenost 30 metrů, budku můžete aktivovat i pomocí dálkového ovladače. Budka má 3 úrovně intenzity a je napájen pomocí síťového…

Dogtra ARC 800 Camo elektronický výcvikový obojek
8 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dogtra ARC 800 Camo je  elektronický výcvikový obojek s nízkým profilem přijímače a funkcemi vibrace, krátký a dlouhý impulz ve 127 stupních síly. Dosah až 800 m je vhodný i pro lovecký či sportovní výcvik psa. Zařízení je dobíjecí a vodotěsné.

Petrainer Elektronický výcvikový obojek PET998DR
1 190 Kč

Elektronický výcvikový obojek PET998DR s nabíječkou disponuje čtyřmi funkcemi: elektrický impuls, vibrace, zvuk a LED svítilna. Součástí balení jsou elektrody pro různou velikost srsti druhy srsti. Přijímač a ovladač snadno dobijete. Dosah přijímače je 300 metrů.

Majlo GPS obojek Majlo + neomezená licence Majlo
5 999 Kč
+ doprava zdarma

Lokátor Majlo s doživotní licencí na používání – neplatíte žádné poplatky a nemusíte kupovat simkartu. GPS Majlo pracuje na principech GPS, GSM a GLONASS technologie a to zejména kvůli přesnosti, kterou tato kombinace nabízí.

Petrainer Vysílačka Petrainer PET 620
1 620 Kč
+ doprava zdarma

Samostatná vysílačka k výcvikové soupravě Petrainer 620. Upozornění: U zařízení starších nebo zakoupených u jiného prodejce, může dojít k problému s párováním zařízení, z důvodu rozdílných frekvencí! Frekvenci nelze přenastavit.

Patpet 772S-18%
1 590 Kč 1 290 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Protištěkací obojek Patpet 772 S využívá pro korekci štěkání zvuk, vibraci a elektrostatický impuls. Citlivost na štěkání lze nastavit v sedmi úrovních, takže si sami určíte, jaká intenzita štěkotu přesahuje hranici vaší tolerance. Hodí se také pro korekci nevhodného vytí pejska. Obojek umožňuje…

Petrainer Elektronický výcvikový obojek PET619
1 899 Kč 1 590 Kč

Výcvikový obojek PET619 je nový, elegantní a velmi praktický výcvikový obojek značky Petrainer. Díky malým rozměrům přijímače je obojek vhodný i pro malá plemena. Obojek disponuje funkcemi – zvuk, vibrace a impulz. Každá funkce má své tlačítko. Díky rychlému přepínání je vhodný pro výcvik dvou psů.

Patpet 400 elektronický výcvikový obojek
2 399 Kč
+ doprava zdarma

Nabíjecí obojek Patpet 400 je voděodolný výcvikový obojek s dosahem až 400 metrů, vhodný pro výcvik v různém terénu – na cvičiště, ve městě, ale i např. v lese. Výcvikový obojek Patpet 400 nabízí 3 druhy korekce – zvuk, vibrace a elektrostatický impuls, který lze regulovat v 5 úrovních.

Petrainer Elektronický výcvikový obojek PET998DB
1 699 Kč 1 290 Kč

Vodotěsný elektronický výcvikový obojek PET998DB je určen pro výcvik psa s dosahem 300m a čtyřmi funkcemi – vibrace, elektrický impuls, zvuk, světlo. Součástí balení je také nabíječka, není tak potřeba dokupovat baterie. Vodotěsný přijímač zaručí stabilitu při jakémkoliv počasí a koupání.

Karlie bezpečnostní mřížka 90-140x65-110 cm
1 449 Kč 1 125 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Bezpečnostní mřížka je ideální pro oddělení prostoru, do kterého nechcete, aby se dostal váš pes. Je vyrobena z kovu. Karlie bezpečnostní mřížka 90–140×65–110 cm využije každý majitel pejsků.

Canicalm Small elektronický obojek proti štěkání
2 490 Kč
+ doprava zdarma

Protištěkací obojek Canicalm Small je vhodný pro plemena psů do váhy 6 kilogramů. Jedná se o nejmenší nejmenší protištěkací obojek na světě s váhou pouhých 17 gramů.

Patpet 620 elektronický výcvikový obojek
3 699 Kč
+ doprava zdarma

Elektronický výcvikový obojek Patpet 620 je nový vylepšený model výcvikového obojku Patpet 610. Vodotěsný, ekologicky odpovědný s dosahem 600 m. Výcvikový obojek Patpet vám přináší nepřehlédnutelná vylepšení.

EYENIMAL Ultrasonic Bark Control
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultrazvuková budka Eyenimal slouží k omezení štěkání psa na dosah až 15 metrů. Ve chvíli kdy pes zaštěká, ultrazvuková budka se aktivuje a vydá psovi nepříjemný ultrazvuk, který je lidskému uchu stěží slyšitelný. Zařízení má 3 úrovně citlivosti a testovací režim. Budka je vhodná pro vnitřní i…

Petrainer PET856 protištěkací obojek proti štěkání a vytí
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Protištěkací obojek Petrainer PET856 využívá pro korekci zvuk, vibrace a elektrostatický impuls. Petrainer PET856 umožňuje korekci ve variantách : zvuk, vibrace, impuls, zvuk+impuls nebo zvuk+ vibrace. Petrainer PET856 je moderní protištěkací obojek pro malé i velké psy.

Petrainer Elektronický výcvikový obojek PET998D
890 Kč

Komfortní profesionální elektronický výcvikový obojek pro výcvik psa. Jednoduše naučíte svého psa reagovat na základní povely „ke mně“, „nesmíš“ apod. V soupravě jsou vyměnitelné kovové kontakty na obojek podle délky srsti psa.

BAFPET Píšťalka Combo, vysokofrekvenční/výstražná
218 Kč 199 Kč

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Dvoutónová Píšťalka Combo je ideálním pomocníkem pro výcvik vašeho psa. Váš pes se díky píšťalce lépe učí povelům. Její zvuk je slyšitelný na delší vzdálenost než lidský hlas.

Petrainer PET619 elektronický výcvikový obojek
1 899 Kč
+ doprava zdarma

Petrainer PET619 je dobíjecí výcvikový obojek pro amatérský i profesionální trénink psů. Tento výcvikový obojek má dosah až 300 metrů a disponuje funkcí zvuk, impuls, vibrace pod oddělenými tlačítky. Miniaturní přijímač předurčuje obojek také pro malé psy.

Bentech Protištěkací elektronický obojek T20
890 Kč

Elektronický protištěkací obojek T20 s vestavěným dobíjecím akumulátorem je ponořitelný do 1 metru hloubky. Obojek je vhodný pro všechny velikosti psů. Můžete vybrat ze 7 úrovní intenzity. Obojek se aktivuje pouze při vibraci hlasivek, nedojde tak k náhodnému spuštění při štěkání okolních psů.

Invoxia GPS Pet Tracker
3 390 Kč
+ doprava zdarma

S Invoxia lokátorem se váš pes neztratí Přemýšlíte, jak svého psa osvobodit od vodítka a zároveň neriskovat, že se někam zaběhne? Řešení tohoto oříšku najdete v nejlehčím GPS lokátoru pro psy a další domácí zvířata GPS Pet Tracker od Invoxie. Malý lokátor snadno připevníte na jakýkoliv obojek.

Bentech Elektronický neviditelný ohradník KD660
1 890 Kč

Elektronický ohradník – neviditelný plot pro udržení psa na Vašem pozemku pomocí elektronického obojku. Model KD-660 je vodotěsný a dobíjecí. Součástá balení je mimo ovládací stanici a přijímače také 300m cívka a praporky.

Dogtra Akumulátor Dogtra 4.8V 400 mAh
690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní akumulátor do vysílačky ES400, 200NCP, 400NCP, 410NCP, 600NCP, 600M, 620NCP, 800NCP, 1700NCP. a do přijímače Dogtra ES400, ES77, ST100, ST200, 250, 500, 1200, 2000, 1700, Tbi, 2000 T&B. StB, YS 500

Bentech Elektronický neviditelný ohradník 023
1 390 Kč

Základní model elektronického ohradníku 023 slouží k vymezení hranice území pro volný pohyb psa. Vymezený prostor tvoří anténní cívka, která je propojena v uzavřeném okruhu s ovládací stanicí. Korekční zóna je možná vymezit od 30 cm do 4 metrů. Přijímač je na baterie.

Beaphar Obojek No Stress pro psy 65 cm (1ks)
207 Kč

Zklidňující obojek pro psy obsahuje esenciální oleje, které májí na psy nacházející se ve stavu stresu nebo úzkosti rušivý vliv, odvádí jejich pozornost od stresových faktorů.

Artur Píšťalka srnčí s kovovou čepičkou
392 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Píšťalka na psa srnčí paroh s kovovou čepičkou.

každý kus originál vyrobeno v ČR součástí kožený řemínke světlý / zelený (barva je náhodná)

BAFPET Kožený náhubek JEZEVČÍK, pletený černá
160 Kč 139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Psí Náhubek JEZEVČÍK je vyroben z kvalitní usně. Náhubek využijete při procházkách s vaším psím společníkem, ale také při cvičení agility.

BAFPET Náhubek plný, nylon černá
90 Kč 79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhubek pro psa je ideální pomůckou při návštěvě veterináře nebo během cestování v dopravních prostředcích. Zapíná se pomocí suchého zipu přes čenich psa. BAFPET Náhubek plný, nylon černá je vhodný pro každé plemeno.

Petrainer PET850
799 Kč
+ doprava zdarma

Petrainer PET850 je vymazlený protištěkací obojek pro malé i velké psy, s možností nastavení citlivosti na psí štěkání. Impulsy lze využít v 7 úrovních nebo aktivovat jen šetrnější vibrace. Jedná se o vynikající zařízení, které je plně vodotěsné, nabíjecí a vhodné pro všechny psy s váhou od 10 do…

Patpet 772V vibrační protištěkací obojek proti štěkání a vytí
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Protištěkací obojek Patpet 772 V využívá pro korekci štěkání pouze zvuk a vibraci. Citlivost na štěkání lze nastavit v 7mi úrovních, takže si sami určíte, jaká hlasitost štěkotu přesahuje hranici vaší tolerance. Hodí se také pro korekci nevhodného vytí pejska.