GoodLife DogSilencer MAX ultrazvuková protištěkací stanice, jednotka, budka

Značka: GoodLife Náš kód: 100014719510

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

GoodLife DogSilencer MAX ultrazvuková protištěkací stanice, jednotka, budka

Novinka: Nové barevné kryty! Ultrazvuková protištěkací budka DogSilencer MAX disponuje nejvyšším dosahem – až 100 metrů a o 40% silnějším ultrazvukem, než předchůdce DogSilencer. Detekuje štěkání na vzdálenost cca 40 metrů. Celý popis

4390

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100014719510

Popis

Popis produktu

Novinka: Nové barevné kryty!

Ultrazvuková protištěkací budka DogSilencer MAX disponuje nejvyšším dosahem – až 100 metrů a o 40% silnějším ultrazvukem, než předchůdce DogSilencer. Detekuje štěkání na vzdálenost cca 40 metrů. Pro případy, kdy se pes nachází v rozmezí 40 – 100 metrů je obsahem balení i dálkový vysílač (dosah 40 metrů), kterým můžete zařízení ručně aktivovat.

Výrobcem je Americká společnost GoodLife inc.

Základní vlastnosti

  • Pro omezení nežádoucího štěkání používá ultrazvuk.
  • Detekuje štěkání až do 35 metrů pomocí vnitřního mikrofonu.
  • Omezuje štěkaní až na vzdálenost 100 metrů!
  • Lze ovládat přiloženou vysílačkou s dosahem 30 metrů
  • Odolné a v provedení proti povětrnostním vlivům pro venkovní použití (chránit před silným deštěm).

 

Jestliže se ptáte, kdy už se snad v noci pořádně vyspíte, užijete si klidné odpoledne nebo kdy se na sebe budete se svým sousedem moci opět usmívat, je pravděpodobně čas pomýšlet na něco, co přiměje Vašeho nebo sousedova psa zmlknout. Tím „něčím“ je ultrazvukové zařízení „poslední pomoci“ pro umlčení vlastního nebo sousedova uštěkaného psa.

Je skutečností, že psi štěkají. Dělají to když jsou vzrušeni nebo když cítí nebezpečí. Někteří když se nudí – nebo hůře, jen tak bez důvodu. V těchto případech chcete naučit svého nebo sousedova psa, že štěkání není vždy vhodné. Důmyslné elektronické zařízení s nejdelším dosahem na trhu monitoruje štěkání psa a automaticky mu dává vědět, kdy má být zticha. Disponuje také ručním ovládáním. Tím pomůže odstranit napětí, které přílišné štěkání může vnést do Vašeho vztahu s jinak perfektním čtyřnohým kamarádem (případně s Vaším jinak dobrým sousedem).

Jste majitelem ch


Parametry

Parametry produktu %1% %2%