Sportdog SD-575E elektronický výcvikový obojek

Sportdog SD-575E elektronický výcvikový obojek


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Elektronický výcvikový obojek společnosti SportDOG® značky SportTrainer® SD-575E vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 500 metrů. Celý popis

4990
4 990 Kč
Skladem 2 kusy

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014710363

Popis

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojek společnosti SportDOG® značky SportTrainer® SD-575E vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 500 metrů. Vysílačka má dobře čitelnou OLED obrazovku a velká tlačítka plus / mínus umožňují jednoduché přepínání mezi psami a možnosť měnit stimulační úrovně, takže SD-575E je mimořádně vhodný také pro výcvik až 2 psů, současně, po zakoupení extra obojku (SDR-AFE). Zařízení poskytuje 10 úrovní statické stimulace, stejně tak ale i možnost vibrací a tónů. Při správném použití tréningového zařízení bude trénink vašeho psa jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různé povely, které jsou někdy velice náročné, zejména bez vodítka (např. povel „ke mně“ a pod.). Jedním z nejdůležitějších povelů je naučit psa aby na zavolání přišel k majitel. Nereaguje-li váš pes na vaše volání a má li navíc tendenci pronásledovat auta, ptáčky či lidi, 500m trenér je tréningové zařízení, které si s tím jistě poradí.

Navíc pomocí tohoto tréningového zařízení dokážete i staršího psa odnaučit již naučené zlozvyky, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích, nadměrného štěkání, a pod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrole psa, má-li tendenci „sbírat odpadky“. Budete schopni na dálku psovi zadat povel „pusť“ a on či ona vás určitě poslechne ještě před „polknutím sousta“ a po jistém čase se k danému zlozvyku nevrátí.

Zařízení je rozšířitelné pro trénink až 2 psů po zakoupení extra obojků (SDR-AFE). K dispozici máte všechny stimulační režimy, jelikož tlačítka korekce jsou na boku. Přední strana má tlačítka na přepínání mezi psy. 

10 úrovní statické stimulace, rovněž tak i možnosti vibrací a tónů ve vybraných režimech vám umožňují přizpůsobit tento systém tak, aby vyhovoval každé situaci nebo temperamentu psa.

 

Základní charakteristika zařízení
dosah zařízení 500 m
typ korekce zvuková, vibrační a statická korekce
2

Parametry

Parametry produktu %1% %2%