Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Advance nutraceutics Renovix 60 kapslí
324 Kč

Přípravek Renovix je komplexní nutrikosmetický přípravek s obsahem vyvážené kombinace přírodních extraktů, vitamínů a minerálů pro krásné vlasy.


Annabis Cannol - konopný olej 100 ml
209 Kč

Cannol je velmi kvalitní konopný olej s příznivými účinky pro tělo. Pečlivě vybrané účinné látky napomáhají k dokonalému uvolnění svalstva a regeneraci.


Aromedica Vlasová voda P - regenerační 100 ml
179 Kč

Vlasová voda P je určena ke zpomalení procesu vypadávání vlasů. Podporuje látkovou výměnu, prokrvení pokožky a hojí zánětlivé procesy, čímž brání odumírání cibulek a zlepšuje výživu vlasu.


Clinical Hair-care 45 tob. + 15 tob. ZDARMA + pilník ZDARMA
299 Kč

Clinical Hair-care je doplněk stravy obsahující vysoce účinný Keratin Renewal SystemTM, který stimuluje vlasové buňky k tvorbě kvalitního keratinu, nezbytného pro zdravý a pevný vlas.


Delibutus Konopný balzám na vlasy 50 ml
200 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Konopný balzám na vlasy je kombinací těch nejkvalitnějších rostlinných olejů.


Dermibel pečující šampon pro ženy 200 g
538 Kč

Dermibel pečující šampon pro ženy je unikátní šampon pro bohatší a lépe rostoucí vlasy vytvořený pro ženskou vlasovou pokožku.


Eva Cosmetics EVA Aloe Vera Vlasové ampule 5 x 10 ml
169 Kč

152 Kč

Akce

EVA Aloe Vera vlasové ampule jsou určeny proti vypadávání vlasů s obsahem pravé  Aloe vera. Omezují tvorbu lupů, vyživují a posilují vlasové kořínky.


Messinian Spa Vavřínový olej 100 ml
163 Kč

Vavřínový olej slouží k posílení vlasů. Suchým a poškozeným vlasům dodává lesk. Tento olej je získáván výtažkem vavřínových lístků v olivovém oleji.  Výsledkem je olej bohatý na vitamín E a mastné kyseliny. Napomáhá zlepšovat krevní oběh, má výživné, revitalizující a hydratační vlastnosti.


Pharcos Deltacrin 60 kapslí
654 Kč

Deltacrin je doplněk stravy na vlasy, který obsahuje železo a lysin, extrakty sóji a světlice.


SALUTEM Pharma Folixil PLUS pro muže 60 tbl.
799 Kč

Přípravek Folixil PLUS pro muže obsahuje pivní kvasinky a rostlinné extrakty, které jsou přirozeným zdrojem sterolů, které přispívají ke snížení negativního účinku mužského pohlavního hormonu testosteronu.