Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6392358

Eve Energy - chytrá zásuvka, HomeKit + Thread kompatibilní (10EBO8301)

Eve Energy - chytrá zásuvka, HomeKit + Thread kompatibilní (10EBO8301)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Inteligentní zásuvka. Ovládání přes aplikaci v telefonu nebo hlasovým asistentem Siri. Sledování spotřeby energie. Výpočet předpokládaných nákladů. Snadná instalace. Nejvyšší ochrana osobních údajů. Rozhraní Bluetooth 4.0 Smart. Spolupracuje s Apple HomeKit. Celý popis
1 090 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 090 Kč
Poslední 3 kusy
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
9.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Eve Energy – inteligentní EU zásuvka se senzorem napájení 

Ovládejte svá světla a zařízení jednoduchým klepnutím na displej telefonu nebo dotazem na Siri a podívejte se, kolik energie spotřebovávají. Nebo bez námahy nastavujte plány, které zapnou vaše zařízení na autopilota – zapnou a vypnou lampy, odvlhčovač vzduchu a mnoho dalších zařízení nezávisle na vašem iPhone nebo připojení k internetu.

  • Inteligentní zásuvka
  • Ovládání přes aplikaci v telefonu nebo hlasovým asistentem Siri
  • Sledování spotřeby energie
  • Předpokládané náklady
  • Snadná instalace
  • Nejvyšší ochrana osobních údajů

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nejste doma?

Žádný problém. Ovládejte připojená zařízení do zásuvky Elgato Eve Energy odkudkoli – ať už se procházíte po městě nebo cestujete po světě. Domácí rozbočovač (Apple TV nebo HomePod) vás udrží ve spojení s vaším bydlištěm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché automatizace

Automatizace bezproblémově propojí vaše příslušenství podporující HomeKit. Jakmile bezdrátový senzor pohybu Motion Eve detekuje jakýkoli pohyb, světla se zapnou. Nebo zapněte a vypněte své spotřebiče podle toho, zda někdo právě odchází nebo přichází domů – ušetříte tak drahocennou energii. Jakmile poslední osoba opustí domov, všechna světla a zařízení se automaticky vypnou. Jak pohodlné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sledujte spotřebu

Zvědavost. Náklady. Úspora. To jsou důvody, které vás nutí sledovat spotřebu energie. Eve Energy vám poskytne přehled, který potřebujete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokáže toho hodně

Uvítání doma

Když přijdete domů večer po práci, automaticky se rozsvítí všechny lampy i police s osvětlením.

Skvělý začátek nového dne

Do pracovního dne, v 7 hodin ráno, i pozdějšího víkendové vstávání. Budík se chystá pracovat, a proto se váš kávovar na espresso již zahřívá – do nového dne se tak můžete pustit s kávou.

Pro lepší vnitřní klima

Vykompenzujte suchý vzduch způsobený třeba vytápěním připojením zvlhčovače k zásuvce Eve Energy. Nyní můžete přidat automatizace, které zapnou zvlhčovač vzduchu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičková kvalita, bezpečností a efektivita

Zásuvka Eve Energy má TÜV certifikaci, má menší rozměry než většina konkurentů a díky technologii Bluetooth je mnohem energeticky účinnější oproti jiným inteligentním Wi-Fi zástrčkám.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý dům Elgato Eve

Představte si domov, ve které vaše zařízení a přístroje pracují společně. Ulehčují vám život a vy nemusíte hnout ani prstem. Domov, který se o sebe postará, když nejste doma a při příchodu vás přivítá. Domov, který můžete ovládat odkudkoliv. To a mnohem více vám poskytne Elgato Eve.

Apple HomeKit

Elgato produkty jsou založeny na technologii Apple HomeKit, která vám poskytná rozšířené možnosti šifrování, informace o naměřených datech a jejich kompletní zabezpečení. Produkty je možné spravovat z vašeho kompatibilního iPhone, iPad nebo iPodu využívající Bluetooth Smart technologii. Vydejte hlasový příkaz Siri a vaše přání bude splněné během okamžiku. A pokud nebudete zrovna doma, můžete zkontrolovat vaši domácnost třeba s vaší Apple TV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Inteligentní zásuvka. Ovládání přes aplikaci v telefonu nebo hlasovým asistentem Siri. Sledování spotřeby energie. Výpočet předpokládaných nákladů. Snadná instalace. Nejvyšší ochrana osobních údajů. Rozhraní Bluetooth 4.0 Smart. Spolupracuje s Apple HomeKit.