Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6375042

Wall Switch Module (929003017101)

Wall Switch Module (929003017101)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bezdrátový ovladač. Pro jednoduché ovládání světel. Kompatibilní s Philips Hue. Velmi kompaktní rozměry. Vhodné pro montáž do krabičky pod vypínač. Celý popis
1 239 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 239 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
Zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Philips Hue Wall Switch Module

Philips Hue je váš osobní bezdrátový osvětlovací systém, který vám umožní snadné ovládání světla a vytváření správné atmosféry pro každou chvíli. Přiveďte svůj inteligentní domov k životu. Ovládejte světla svým chytrým telefonem, tabletem, hodinkami nebo svým hlasem. Dokonce to může vypadat, že jste doma, i když jste na dovolené. S chytrou domácností Philips Hue bude váš život rázem jednodušší.

Velmi zajímavým příslušenstvím je zaručeně Philips Hue Wall Switch Module.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nástěnný vypínač

Tento malý modul je určen pro montáž do krabičky pod vypínač, díky čemuž není nutné mít na zdi umístěné ovladače dva. Vyniká svými kompaktními rozměry a snadným napájením prostřednictvím knoflíková baterie. Philips Hue Wall Switch Module vám usnadní ovládání světla Philips Hue.

 

Philips Hue Bridge

Základním stavebním kamenem celého sytému Philips Hue je můstek Philips Hue Bridge, kde se odehrávají veškeré operace.Můstek umožňuje připojení žárovek, světel a dalšího příslušenství.Zautomatizujte osvětlení. Ovládejte světla na dálku. Připojte další příslušenství, jako jsou senzory pohybu nebo Smart spínače a ještě více si ulehčete každodenní život.

Můstek není součástí balení.

Možnosti ovládání

Ovládejte své osvětlení přes mobilní telefon, tablet, chytré hodinky, a dokonce i hlasem. Díky aplikaci Hue, volně stažitelné pro Android a iOS, můžete měnit jak nastavení světel, jako jas nebo rychlost efektů, tak různé automatizační funkce chytré domácnosti, například plánování pravidelných činností a časování. Možnosti jsou obrovské

Pomocí aplikací Philips Hue pro systémy iOS a Android můžete světla ovládat na dálku, ať se nacházíte kdekoli. Zkontrolujte, zda jste při odchodu z domova nezapomněli zhasnout, a rozsviťte, když zůstanete dlouho v práci. Pokud jste ale doma, můžete využít i jeden z dálkových ovladačů nebo pohybové čidlo.

Systém Philips Hue je kompatibilní se systémy Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Assistant. Osvětlení lze díky tomu ovládat i hlasem. Můžete je zapínat i vypínat, případně ladit dokonalou atmosféru úpravou jasu. Vybírat lze dokonce i z přednastavených scén. Můžete také měnit barvy, a ještě mnohem více. Aniž byste hnuli prstem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátový ovladač. Pro jednoduché ovládání světel. Kompatibilní s Philips Hue. Velmi kompaktní rozměry. Vhodné pro montáž do krabičky pod vypínač.