Bissell SpinWave - zánovní

Bissell SpinWave - zánovní


Zánovní

Bissell SpinWave je elektrický rotační mop určený k vytírání všech typů tvrdých podlah. Skvělých výsledků dosahuje díky dvěma otáčivým plochám se snadno vyjímatelnými polyesterovými čisticími podložkami. Díky otočné hlavici snadno vytřete i v prostorách mezi nábytkem. Celý popis

2787
Rozbaleno
5 999 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 787 Kč
-53%
Již se neprodává

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.

Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2456095

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti elektrického mopu Bissell SpinWave

 • Pro všehny typy tvrdých podlah
 • Volitelná míra vlhčení podlahy
 • 2 sady rotujících podložek
 • Otočná výkyvná hlavice
 • Snadná údržba

Lesklé podlahy za pár minut

Praktický elektrický mop Bissell SpinWave vám nahradí jinak úpornou práci s kýblem a starým mopem. Tento výjimečný mop na podlahy znatelně usnadní úklid vašeho bytu díky aplikaci čisticího roztoku. Podlahy vytřete na míru zmáčknutím tlačítka pro uvolnění roztoku. Omývaný povrch tak bude navlhčen podle potřeby a aktuálního zašpinění. Zvolením požadovaného množství tekutiny jednoduše odstraníte i přilnavé zašlé nečistoty. Roztok na podlahy snadno nalejete do zásobníku. Podle libosti můžete do čisticí směsi přidat i oblíbenou vůni a jedním tahem krásně osvěžit domácnost.

Mop Bissell SpinWave – spolehlivý pomocník

Na úklid konkrétního typu podlahy si zvolte jednu ze dvou sad kulatých podložek. Ty potom snadno nasadíte na plochy mopu, které při práci rotují. Při ošetřování jemných povrchů jako plovoucích a jiných laminátových podlah používejte měkké polyesterové podložky. Na tvrdé dřevěné podlahy a dlažbu využijte drsnější hrubé podložky z polyesteru prokládané nylonovými vlákny. Krásně a šetrně tak ošetříte jakýkoliv typ podlahy. Rotující mop Bissell SpinWave krouživými pohyby efektivně odstraní ulepené podlahy, rozlité nápoje, skvrny od kosmetiky, nepořádek po vaření, zanesené spáry mezi dlaždičkami a mastnoty.

Věděli jste, že…

Historie značky Bissell sahá až do předminulého století, kdy si američtí manželé Bissellovi otevřeli malý obchod, který se postupně rozrostl v úspěšný rodinný podnik. Dnes již značka Bissell konkuruje všem předním výrobcům vysavačů, mopů a jiných zametačů. Svá inovativní řešení úklidu vždy nejprve formou průzkumů zkoumají v konkrétních domácnostech.


Elegantní úklid

Moderní konstrukce mopu na podlahu Bissell SpinWave přispěje k bezproblémovému úklidu. Díky snadnému ovládání pomocí otočné hlavy půjde vše hladce. S flexibilním mopem proklouznete prostorem mezi nábytkem a vyčistíte všechny rohy či jinak nepřístupné kouty. S mopem vše zvládnete bez zbytečného ohýbání a ždímání špinavých hadrů. 

Mop Bissell SpinWave pro snadné vytírání

Ani samotná údržba elektrického mopu nezabere příliš času. Obě sady kulatých podložek lze snadno odlepit od rotujících ploch a hygienicky omýt přímo v pračce. Díky ergonomickému provedení můžete mop přenášet z místnosti do místnosti bez větších komplikací.

Vlastnosti

 • Tryska v přední části
 • Uvolnění roztoku v horní rukojeti
 • Snadné ovládání konečky prstů
 • Odnímatelný zásobník na vodu

Obsah balení

 • SpinWave elektrický mop
 • Čisticí přípravek na různé povrchy
 • Čisticí přípravek na dřevěné povrchy
 • 2 hrubé podložky na mop
 • 2 měkké podložky na mop
 • Návod k použití

Technické parametry

Délka napájecího kabelu 6,7 m
Hlučnost 56 dB
Hmotnost 4,31 kg

Odkazy


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ vysavače víceúčelové pro domácí použití
Maximální hlučnost 62 dB
Barva

Barva

černá/modrá
Objem sáčku/nádoby 0.83 l
Mokré sání

Mokré sání

ne
Délka přívodního kabelu 6.7 m
Hmotnost (kg) 4.31 kg
Výstupní filtr

Výstupní filtr

žádný
Šamponování ne
Smart ne