Concept parní mop 2v1 CP2000

Concept parní mop 2v1 CP2000

Výprodej
Parní mop 2 v 1 na podlahy i do ruky v bílém provedení s tyrkysovými detaily. Concept CP2000 disponuje vyjímatelnou ruční jednotkou se speciálními koncovkami na každý typ povrchu. S tímto parním mopem už nebudete nuceni při úklidu používat neekologické čisticí prostředky, horká pára zničí veškeré škodlivé bakterie. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Od prodejce MALL
2 495 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 899 Kč
-23%
Platí do 6.2.2022 nebo do vyprodání

Skladem 5+ kusů

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
24.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1123100

Popis

Klíčové vlastnosti Concept CP2000

 • Dokonalá čistota
 • Síla parního čištění
 • Ekologické čištění
 • Bohaté příslušenství

Vždy čisté podlahy s Concept CP2000

Také vás unavuje tahání těžkého kbelíku se špinavou vodou při vytírání bytu? S parním mopem Concept CP2000 se od kbelíku osvobodíte. Stačí naplnit 400ml nádržku na vodu, připevnit textilní potah a můžete začít dávkovat páru pomocí rozprašovače. S tímto mopem dokonale vyčistíte všechny tvrdé podlahy, ale i koberce. Pokud chcete čistit koberce, nasaďte na podlahovou hubici speciální kluzák a úklid může začít.

 Concept CP2000 funguje jako mop i ruční čistič

Kouzelná síla páry

Čištění párou patří mezi vůbec nejekologičtější způsob čištění vůbec. Pára z mopu Concept CP2000 dokáže proniknout do těch nejmenších skulinek a zákoutí čištěného povrchu. Pára je hnána z mopu v teplotě nad 80 °C, a tak spolehlivě zahubí všechny domácí bakterie. Širokým příslušenstvím a svou variabilitou nahradí parní mop klasický ruční parní čistič, ale zastane i parní vytírání. 

Concept CP2000 je připraven k uklízení za půl minuty

Věděli jste, že…

Společnost Concept vyvinula celou řadu Perfect Clean pomocníků na úklid domácnosti. Stačí si jen vybrat ten, který vám přesně padne do ruky.


S Concept CP2000 dáte chemii sbohem

K odstraňování nečistot párou je ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Tím pádem nejsou potřeba saponáty ani desinfekční prostředky, které by se při úklidu neměly používat ve velkém, obzvláště pokud je domácnost plná dětí nebo starších a nemocných lidí. Pro čištění parním mopem Concept CP2000 je potřeba jen obyčejná voda, takže ušetříte peníze i elektrickou energii. 

Parní mop využívá k čištění pouze obyčejnou vodu

Poradí si se vším

Součástí základní výbavy mopu Concept CP2000 je bohaté příslušenství. Díky němu snadno vyčistíte skleněné povrchy, okna, zrcadla, koupelny, dřezy, baterie, čalounění, pneumatiky aut a další. Můžete jej použít i při čištění záclon, závěsů, aniž byste je sundávali. Pára perfektně rozpouští mýdlo a vodní kámen, a tak pohodlně vyčistíte sprchový kout a zašedlé spáry v koupelně budou opět zářit čistotou.

Čistič je šetrný ke všem povrchům i životnímu prostředí

Věděli jste, že…

Horká pára dokáže zahubit až 99 % bakterií, které se v domácnosti běžně vyskytují. Parní čištění je založené na kombinaci tlaku a vysoké teploty kolem 100 °C. Přístroj vytváří z vody páru, která je hnaná vysokým tlakem ven. Má takovou sílu, že rozpustí všechny nečistoty. Úklid pomocí páry je rychlý, vysoce účinný a zároveň šetrný k životnímu prostředí, protože nevyžaduje použití chemických prostředků. Uklizený povrch je dokonale čistý a desinfikovaný. 


Technické parametry

Kapacita nádoby na vodu 400 ml
Kapacita nádoby na saponát 150 ml
Doba nahřátí 30 s
Doba provozu s párou 20 min
Příkon 1500 W
Délka přívodního kabelu 5 m

Příslušenství

 • Hadice pro lepší dostupnost ke znečištěnému místu
 • Stěrka na hladké povrchy
 • Parní rozptylovač pro čištění větších ploch
 • Úhlový nástavec pro hůře přístupná místa
 • Koncetrovací tryska pro čištění spár a mezer
 • Čisticí textilie
 • Detailové kartáče

Video

Concept CP2000