Hoover PRC18LI 011 - použité

Značka: Hoover Náš kód: 1224289
Už jen 1 kus

Doprava zdarmaPoužitéAkce

Akce platí do 31.10.2019 nebo do vyprodání zásob.

Hoover PRC18LI 011 - použité

Bezsáčkový akumulátorový vysavač spolehlivě separuje prach pomocí multicyklónové technologie Airvolution. Nádoba na prach s antibakteriálním ošetřením Silver Ions umožní jednoduchou údržbu a ergonomický tvar rukojeti s variabilním nastavením výkonu vše ještě zjednoduší. Akumulátorový vysavač Hoover PRC18LI 011 vysává až po dobu 30 minut. Celý popis

6539
13 990 Kč
6 539 Kč
-53%

Záruka: 12 měsíců (IČ 12 měsíců) Náš kód: 1224289

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti vysavače Hoover PRC18LI 011

 • Multicyklónová technologie Airvolution
 • Vysoce výkonná baterie
 • Silver Ion technologie
 • Snadné nastavení výkonu
 • Ergonomická rukojeť
Vysavač Hoover PRC18LI 011 zepředu

Vysavač Hoover PRC18LI 011 zajistí výkonný provoz

Akumulátorový vysavač Hoover PRC18LI 011 řady Prodige vás už nebude omezovat v pohybu díky modernímu bezdrátovému provedení. Zároveň nemusíte řešit, jestli je zrovna v dosahu nějaká elektrická zásvuka, akční rádius je nyní neomezený. O celý proces se postará vysoce výkonná lithiová baterie, která umožní vysávat až 30 minut na jedno nabití. Tato lithiová baterie nedisponuje paměťovým efektem, díky čemuž ji můžete kdykoliv nabíjet bez jakéhokoliv poškození kapacity, a to nejen z plně vybitého stavu. Další výhodou baterie je její snadná přístupnost a vyjímatelnost bez nutnosti použití šroubováku a jiného nářadí. 

Vysavač Hoover PRC18LI 011 bezdrátový

Jedinečná technologie Airvolution v praxi

Abyste vždy měli maximálně čistou domácnost bez zbytkového prachu a usazenin na podlaze, přichází vysavač Hoover PRC18LI 011 s patentovanou multicyklónovou technologií Airvolution na separování prachu. Tento způsob oddělování prachu spočívá v proudění vzduchu v mnoha malých cyklech, které účinně filtrují vzduch od prachu a zároveň posouvají nečistoty na dno odpadní nádoby. Díky tomu do filtru vstupuje pouze malé množství velice jemného prachu. Kvalitní výstupní filtr HEPA 13 tak netrpí častým zanášením, a proto vyžaduje jen minimální údržbu. I to má příznivý vliv na sací výkon, který po celou dobu zůstává vysoký a stále neměnný.

Vysavač Hoover PRC18LI 011 technologie Airvolution

Věděli jste, že…

Pro označení výstupních filtrů vysavače se používá zkratka HEPA. Jedná se o anglickou složeninu výrazu – zachytávání mikročástic s vysokou účinností. Tento typ filtru vyvinula NASA na ochranu astronautů před nebezpečnými částicemi. Úroveň filtrace označuje stupnice 10 – 17, přičemž vysavače dosahují maximálně čísla 13. Vyšší řády se využívají například ve farmaceutickém průmyslu.


Antibakteriální ošetření pro ještě větší čistotu

Velice šetrné a hygienické zacházení s nečistotami zajišťuje pomocí důmyslné technologie Silver Ion nádoba na prach a hubice Mini Turbo Pet. Ty zamezují jakémukoliv usazování alergenů a dokáží zlikvidovat až 99,9 % všech bakterií za 24 hodin. Ke spolehlivým výsledkům napomáhá i přehledný LED displej, na kterém si můžete pouhým dotykem libovolně nastavit výkon od minimálního až po nejefektivnější.

Vysavač Hoover PRC18LI 011 technologie Silver Ion

S vysavačem Hoover PRC18LI 011 bude radost uklízet

Aby se vám s vysavačem Hoover PRC18LI 011 vždy perfektně uklízelo, disponuje ergonomicky tvarovanou rukojetí pro snadné uchopení. Stejně jednoduše budete moci vyměňovat praktické příslušenství. Kromě zmiňované hubice na zvířecí chlupy nabízí vysavač hubice All Floors Expert a Parquet Extra na dřevěné podlahy, štěrbinovou hubici, prachový kartáč a speciální hubici na nábytek.

Vysavač Hoover PRC18LI 011 hubice All Floors Expert

Vlastnosti

 • Akumulátorový vysavač – baterie Lithium Ion
 • Variabilní nastavení výkonu
 • Předmotorový filtr – omyvatelný EPA 10
 • Výstupní filtr – HEPA 13
 • LED displej
 • Snadná výměna baterie
 • Rychlá údržba – vysypání prachu za 2 vteřiny

Parametry

Napětí 18 V
Doba provozu 30 min
Objem nádoby 2 l

Odkazy

Video

Prodige Cordless


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ vysavače klasický
Barva

Barva

šedá/modrá
Objem sáčku/nádoby 2 l
Systém napájení aku
Mokré sání

Mokré sání

ne
Hmotnost 6 kg
Typ baterie Li-Ion
Napětí 18 V
Doba vysávání 30 Min
Doba nabíjení 240 Min