Hoover vysavač PU F38PQ 011 - zánovní

Hoover vysavač PU F38PQ 011 - zánovní

Zánovní
Leštič podlah a vysavač v jednom krásně vysaje vaše podlahy a zároveň pomocí vosku i vyleští. Leštič Hoover PU F38PQ 011 nabízí kvalitní příslušenství, dvě sady lešticích kotoučů buď na parketové, nebo tvrdé podlahy a sadu kartáčů. Po stranách leštiče se nachází měkký gumovaný nárazník. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Od prodejce MALL
5 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
3 166 Kč
-47%

Již se neprodává

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2641323

Popis

Klíčové vlastnosti Hoover PU F38PQ 011

  • Vysává a leští podlahy
  • Výklopná chromovaná tyč
  • 3 lešticí kotouče
  • Měkký gumovaný nárazník – ochrana nábytku
Hoover PU F38PQ 011leštič podlah

Podlahy, ve kterých uvidíte svůj odraz

Vaše podlahy budou jako ze škatulky díky vysavači a leštiči podlah Hoover PU F38PQ 011. Využít ho můžete jak na parkety, tak i tvrdé dlaždicové podlahy. S výklopnou chromovanou tyčí až o 90° snadno proklouznete prostorem. Měkký gumový nárazník dovolí ošetřovat podlahu a nestrachovat se přitom o nechtěné poškození nábytku. Vy se tak plně můžete věnovat čištění, jehož zářivé výsledky zaručí tři lešticí kotouče.

Hoover PU F38PQ 011 tři lešticí kotouče

Hoover PU F38PQ 011 přináší perfektní příslušenství

kvalitním příslušenstvím leštiče Hoover PU F38PQ 011 můžete dělat divy. Jednoduše si vždy podle daného povrchu zvolíte buď sadu bílých lešticích kotoučů na parkety, nebo sadu tmavých lešticích kotoučů na tvrdé podlahy. Ke své práci spotřebič využívá vosk, který hladce roztírá po podlaze. Na výběr je i užitečná sada kartáčů. Při vysávání se prach shromažďuje v bavlněném sáčku, který je možné používat několikanásobně.

Hoover PU F38PQ 011 příslušenství

Vlastnosti

  • Osvětlení na podlahové hubici
  • Barva – tmavě šedá s chromovanou
  • Navíjení kabelu na chromované tyči
  • Znovu použitelný bavlněný sáček na separaci prachu

Důležité informace

Příkon 800 W
Pracovní rádius 5,5 m

Odkazy