Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3210967

Mamibot Bezdrátový vasavač Cordlesser V7 Grey

Mamibot Bezdrátový vasavač Cordlesser V7 Grey

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bezdrátový vasavač Mamibot Cordlesser V7 Grey zaujme inovativním designem, vysaje prach, chlupy z domácích mazlíčků a další malé kousky odpadu během několika minut Celý popis
3 850 Kč
3 690 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 850 Kč
3 690 Kč
Levněji s novou kartou za

23.5.2022 - 24.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Nechoďme kolem horké kaše – tento přístroj zaujme inovativním designem. Jeho pohon totiž zajišťuje lithium-iontový akumulátor s kapacitou 2500 mAh dobrou výdrží a dlouhou životností. Díky tomu během vysávání vůbec nebudete muset řešit, kde máte v jednotlivých místnostech zásuvky ani se nezamotáte do přívodní šňůry.

Kombinací dvou módů a několika nástavců získáte nespočet variant pro různé povrchy a situace. Vysáté nečistoty se ukládají do nádobky s kapacitou 0,6 litru a víření prachu zabraňuje důmyslný cyklónový filtrační systém.
V normálním režimu, vhodném pro běžný úklid, vydrží na jedno nabití fungovat až 35 minut.
Mamibot Cordlesser V7 Grey vyniká také nízkou hlučností 75 decibelů a malou hmotností jen 1,36 kilogramů, díky čemuž je manipulace s přístrojem mimořádně jednoduchá. Jedná se tak o ideální stroj pro efektivní a důkladné čištění, která hravě splní různé potřeby.

Poskytněte 150 wattový sací výkon v maximálním režimu, vysejte prach, chlupy z domácích mazlíčků a další malé kousky odpadu během několika minut. Funguje na tvrdé podlaze, kobercích, stěnách, závěsech, nábytku, stropech, automobilech
Návod k obsluze v angličtině.