Sprintus Profesionální mokro suchý vysavač ARTOS

Sprintus Profesionální mokro suchý vysavač ARTOS


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Profesionální vysavač Sprintus Artos je tichý a výkonný mokrý i suchý vysavač s objemem nádoby 30 litrů. Je to ideální vysavač pro použití pro stavební úklid a také vynikající pomocník pro základní čištění povrchů. Velmi kvalitní zpracování stroje. Celý popis

4924
4 924 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 2 kusy
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031263983

Popis

Popis produktu

VYSAVAČ SPRINTUS ARTOS 116001

Profesionální vysavač Sprintus Artos je tichý a výkonný mokrý i suchý vysavač s objemem nádoby 30 litrů. Je to ideální vysavač pro použití pro stavební úklid a také vynikající pomocník pro základní čištění povrchů.

Sprintus Artos je extrémně výkonný (vakuum 230 mbar při průtoku vzduchu 48 l / s, proudění vzduchu) a umožňuje vynikající výkonnost sání plochy. Tento model také umožňuje bezprašnou likvidaci nečistot přes uzamykatelný fleecový filtrační vak.

Vysavač je ideální pro čištění velkých budov, průmyslových dílen. Má výborný výkon a pevné odolné zpracování.

Má vysokou kvalitu a velmi zajímavý poměru výkonu a ceny. Má inovativní cyklónový separační systém s plovoucím systémem, díky čemuž je Artos lepší od ostatních modelů ve své třídě. Díky širokému podvozku je Artos dobře pohyblivý stroj, který je stabilní. 360 mm široká podlahovou hubici lze snadno změnit z mokré podlahové na suchou podlahovou hubici a to jednoduše výměnou gumových za kartáčové proužky. Vysoce kvalitní součástky, kontejner z nerezové oceli a motor s výkonem 1200 W oceníte při profesionálním úklidu.

Technické údaje

napájecí napětí 230 V / 50 Hz

energie 1 200 W

SPL 76 dB (A)

průtok 48 litrů / sec.

max. negativní tlak 230 mbar

kontejner materiál nerez

objem nádoby 30 litrů (hrubá)

délka napájecího kabelu 7,5 m

sací hadice 2,5 m

sací hadice průměr 32 mm

rozdělovač průměr 32 mm

hmotnost výrobku 8,9 kg

rozměry (D x Š x V) 42 × 38 × 63 cm

Německá společnost SPRiNTUS GmbH vznikla v roce 2007 a stojí za ní bývalí vývojový inženýr od společnosti Kärcher pan Lepold. 

SPRiNTUS představuje prvotřídní produkty, které se vyznačují nejnovějšími technologiemi, vysokým standardem kvality a také spravedlivými a dostupnými cenami. Díky vynikajícímu poměru ceny a výkonu a vysoké funkčnosti v kombinaci s robustní konstrukcí a dlouhou životností jsou produkty SPRiNTUS účinní a hospodární partneři při profesionálním čištění.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%