Domo Tyčový aku vysavač 2v1 - DOMO DO1013SV
2 089 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyčový aku vysavač v kombinaci s ručním vysavačem v jednom využijete v celé domácnosti. Usnadní vám úklid na hůře dostupných místech, v dílně i v garáži a snadno s ním vysajete i celý interiér vašeho automobilu.

Domo DO217SV

Domo DO217SV

Hodnocení: 4,8
2 769 Kč 2 489 Kč

Bezsáčkový tyčový vysavač 2 v 1 s cyklónovým systémem. Domo DO217SV vám díky oddělitelnému ručnímu vysavači umožní vysávat podlahu i pohovku. V přední části rotační hubice jsou umístěny 4 LED diody pro osvětlení vysávaného prostoru. Na jedno nabití vydrží vysávat až 30 minut. Je vhodný pro vysávání tvrdých podlah i koberců s nižším vlasem.

Domo Ruční aku vysavač s turbohubicí DOMO DO211S
1 589 Kč

AKU vysavač DOMO DO 211 S / 14,4V

Ideální pomocník všude tam, kde potřebujete rychle odstranit nečistotu a nechcete vybalovat elektrický vysavač – zvláště do auta a venkovních prostor nebo nečistoty kolem krbu.

Domo Ruční a tyčový vysavač 3 v 1 s mopem 21,6 V - DOMO DO228SV
3 989 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tyčový a ruční aku vysavač s odnímatelným mopem 3 v 1 pro vysávání a vytírání v jedním tahem. O výkonné sání se stará silný 21,6 V Li-ion akumulátor s kapacitou až na 50 minut vysávání a rotační turbokartáč s elektrickým pohonem.

Domo DO219SV

Domo DO219SV

Hodnocení: 5
3 290 Kč 2 889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezsáčkový tyčový vysavač 2 v 1 se silným motorem poháněným Li-Ion akumulátorem. Domo DO219SV disponuje cyklónovým systémem filtrace s HEPA filtrem a 2 režimy sacího výkonu – ECO a MAX. Používat jej můžete jako tyčový pro vysávání podlahy a hůře dostupných míst nebo jako ruční pro pohodlné vysávání nábytku.

Domo DO7285S

Domo DO7285S

Hodnocení: 5
2 489 Kč 2 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sáčkový vysavač s příkonem 700 W a vysokým sacím výkonem. Domo DO7285S je vybaven filtračním systémem EPA E12, který zajišťuje dokonalou filtraci vzduchu. Kovová teleskopická trubka o délce 94 cm a automatické navíjení kabelu zajišťuje pohodlné používání.

Domo Tyčový aku vysavač 2v1 14,4 V Li-ion - DOMO DO217SV
2 489 Kč

Bezsáčkový tyčový vysavač 2v1 s cyklónovým systém DOMO DO217SV díky oddělitelnému ručnímu vysavači můžete snadno vysát podlahu tak i pohovku. Li-ion baterie 14,4V zaručí dostatečně dlouhou dobu aktivního vysávání.

Domo Robotický vysavač DOMO DO7288S
5 889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Automatický robotický vysavač – 9 senzorů – DOMO DO7288S

Nový univerzální robot za Vás automaticky vysaje i ve vaší nepřítomnosti. Vyčistí všechny druhy podlah a sám si bezpečně zajede do nabíjecí stanice.

Domo Robotický vysavač DOMO DO7293S
5 489 Kč

Automatický robotický vysavač – 48 senzorů – DOMO DO7293S

Nový univerzální robot za Vás automaticky vysaje i ve vaší nepřítomnosti. Vyčistí všechny druhy podlah a sám si bezpečně zajede do nabíjecí stanice.

Domo Bezsáčkový vysavač Eco - DOMO DO7279S
2 089 Kč

Bezsáčkový vysavač Eco – DOMO DO7279S

Moderní bezsáčkový vysavač splňující poslední energetické normy dle EU. Vysavač odpovídá energetické třídě A.

Domo DO222SV

Domo DO222SV

Hodnocení: 3,8
5 593 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezsáčkový vysavač 2 v 1 s nejmodernější cyklónovou technologií. Domo DO222SV vytlačuje prach a nečistoty ze vzduchu do odpadní nádoby. Díky provedení 2 v 1 ho můžete používat jako tyčový nebo ruční vysavač. Odpadní nádobu snadno vyprázdníte stiskem jediného tlačítka. V balení naleznete závěsný držák na zeď, prachový kartáč a štěrbinovou hubici.

Domo Ruční a tyčový aku vysavač MAXIMUS PRO 24 V - DOMO DO227SV
5 989 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tyčový a ruční aku vysavač MAXIMUS PRO s nejmodernější cyklónovou technologií, která prostřednictvím vysoké odstředivé síly vytlačuje prach a nečistoty z nasátého vzduchu do odpadní nádoby. Snadno vysaje i hrubé nečistoty v domácnosti i v dílně a díky velké podtlakové síle sání umí vysát i koberce…

Domo Bezsáčkový cyklónový vysavač DOMO DO7290S
3 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejmodernější cyklónový způsob vysávání zaručuje vynikající výsledky a stálý výkon sání až do plné kapacity prachové nádoby. Navíc v každém balení najdete bohaté příslušenství včetně klasické podlahové hubice a parketové hubice na tvrdé podlahy.

Domo Bezsáčkový cyklónový vysavač DOMO DO7292S
2 989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce výkonný bezcáčkový vysavač s cyklónovým systémem odstředění hrubých nečistot a prachu. Systém cyklónového odstřeďování zachovává plný výkon sání po delší dobu, než klasický sáček.

Domo Hadr na podlahu z mikrovlákna k mopu - 1 ks - DOMO DO228SV-M
119 Kč

Originální náhradní hadr na podlahu z mikrovlákna (modrý) k tyčovému vysavači s mopem DOMO DO228SV.

Balení obsahuje: 1 ks originálního modrého hadříku
Rozměry: 13,3 × 27,3 cm
Opatřen suchým zipem pro snadné uchycení k mopu
Materiál: mikrovlákno

Vhodné pro modely:

DOMO DO228SV

Domo Ruční a tyčový aku vysavač MAXIMUS 24 V - DOMO DO226SV
4 989 Kč

Tyčový a ruční aku vysavač MAXIMUS  s nejmodernější cyklónovou technologií, která prostřednictvím vysoké odstředivé síly vytlačuje prach a nečistoty z nasátého vzduchu do odpadní nádoby. Snadno vysaje i hrubé nečistoty v domácnosti i v dílně a díky velké podtlakové síle sání umí vysát i koberce.

Domo Tyčový aku vysavač 29 V Li-ion - DOMO DO221SV
3 289 Kč

Tyčový vysavač s rotačním kartáčem a extra silnou baterií s napětím 29 V a výkonem 140 W. Moderní Li-ion baterie zaručí dostatečně dlouhou dobu aktivního vysávání až 50 minut a díky elektricky poháněnému rotačnímu kartáči dosahuje vynikajících výsledků nejen na tvrdých podlahách, ale i na kobercíc…

Domo Ruční a tyčový aku vysavač 6.5 kPa - zelený - DOMO DO219SV
2 889 Kč

Moderní a praktický pomocník pro každodenní i občasný úklid v domácnosti i v dílně. Díky plně rozebiratelnému filtračnímu systému je údržba přístroje velmi snadná a lze vysávat prakticky jakékoliv i hrubší nečistoty a ty následně pohodlně jedním stiskem vysypat do koše, či popelnice.

Domo Ruční a tyčový aku vysavač 9 kPa - DOMO DO222SV
4 489 Kč

Tyčový a ruční aku vysavač s nejmodernější cyklónovou technologií, která prostřednictvím vysoké odstředivé síly vytlačuje prach a nečistoty z nasátého vzduchu do odpadní nádoby. Snadno vysaje i hrubé nečistoty v domácnosti i v dílně a díky velké podtlakové síle sání umí vysát i koberce.

Domo Sáčkový vysavač - DOMO DO7283S
1 589 Kč

Sáčkový vysavač – DOMO DO7283S

3 prachové sáčky v balení ZDARMA
Motor s velmi vysokým sacím výkonem (odpovídá příkonu 2000 W)
Parketová hubice na tvrdé podlahy ZDARMA
Prachový sáček o objemu 2,5 litru
Dlouhá kovová teleskopická trubka s aretací
Dokonalý filtrační systém přes filtr EPA E12 …

Domo Sáčkový vysavač - extra tichý - DOMO DO7291S
2 989 Kč

Velmi tichý sáčkový vysavač s objemem prachového sáčku 3 litry a extra dlouhým přívodním. DOMO DO7291S vyniká svými parametry s hodnocením AAAA. Hlučnost pouhých 68 dB dělá z vysavače jeden z nějtišších na trhu.

Domo Sáčkový vysavač - tichý - DOMO DO7285S
2 489 Kč

Sáčkový vysavač – DOMO DO7285S

ZDARMA: parketová hubice
V balení 3 prachové sáčky ZDARMA
Energetická třída s roční spotřebou cca 23,8 KW
Vynikající sací výsledky na tvrdých podlahách
Motor s velmi vysokým sacím výkonem (odpovídá příkonu 2000 W)
Prachový sáček o objemu 3 litru
Dlouhá kovov…

Domo Tyčový aku vysavač 2v1 - cyklónový  - DOMO DO215SV
2 489 Kč

Tyčový aku vysavač 2v1 DOMO DO215SV 14,4V

Ideální pomocník do každé domácnosti. Vysavač je samostatně stojící a může stát v rohu stále po ruce. Vhodný na větší i menší prostory. Pomocí ručního vysavače se štěrbinovou hubicí vysajete i těžko přístupná místa.

Vysavače

Výběr vysavače se na dnešním trhu zdá jako nadlidský úkol. Jak vybrat vysavač na zvířecí chlupy a podle čeho se řídit, když už nemají vysavače energetický štítek?

Proč vysavače už nemají energetické štítky

Dnes již výrobce nemusí u vysavače udávat jeho spotřebu, respektive nemusí vysavače označovat energetickým štítkem. Proč? Protože každý výrobce testoval vysavač na spotřebu energie svými vlastními metodami, a hodnoty na štítku tedy ve skutečnosti nesouvisely s reálnou spotřebou vysavače v běžné domácnosti. Při výběru musíte tento parametr oželet, zaměřte se ale na hlučnost, sací výkon a kapacitu nádoby či sáčku.

Vysavače na psí chlupy a pro zvířata

Milovníci chlupatých domácích mazlíčku mají vysavač jako svou pravou ruku, proto se výrobci vysavačů zaměřili právě na jejich domácnosti. Vyrábí se vysavače, které jsou vhodné na zvířecí chlupy. Obvykle jsou označované jako „Animal Care“ nebo „Pet Pro“. Tyto vysavače mají obvykle:

  • jemný HEPA či EPA filtr
  • vysoký sací výkon
  • rotační turbokartáč v balení
  • hubici na čalounění v balení

Vysavač s mopem 2v1

Pokud chcete co nejvíce zefektivnit úklid, zaměřte se na vysavače 2 v 1. Tyto tyčové vysavače v sobě ukrývají nádobu na prach a na vodu. Vysavač podlahu vysaje a následně vyčistí horkou párou. Tyto vysavače jsou také ideální pro majitele domácích mazlíčků.

Akumulátorový vysavač

Obtěžují vás při vysávání dlouhé šňůry k zásuvce? Akumulátorový vysavač stačí nabít pomocí nabíječky nebo kabelu a vydrží až hodinu vysávání. Nevýhodou jsou menší nádoby na nečistoty (0,5 – 1 l).

Cyklónový vysavač

Princip cyklónového vysavače je prostý. V luxu se vytvoří malý cyklon, pomocí něhož se všechny nečistoty a prach usadí na stěnách a zbyde jen čistý vzduch. Čím větší rychlostí se vzduch do vysavače dostane, tím je odloučení prachu od vzduchu účinnější. V praxi to tedy opět znamená, že záleží především na sacím výkonu cyklonového vysavače.

Vysavač listí využijete na podzim

Víte, že mimo klasického domácího vysavače můžete pořídit i vysavač na listí? Akumulátorové nebo benzínové vysavače se hodí zejména velké zahrady pokryté stromy a na podzim vám tento pomocník ušetří dřinu s vidlemi a hráběmi.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné vysavače
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii vysavače výprodej
Produkty v akci naleznete v kategorii vysavače akce.